Авторизація

HomeСвіт цікавогоСвіт цікавогоАстропрогноз на 2018 рік від Галини Тєтєнєвої

Астропрогноз на 2018 рік від Галини Тєтєнєвої

( 2 Votes )

2018: Щоб ваша ПЛАНКА тільки піднімалася!

Таке побажання у 2018 році адресує кожному, хто тримає цей номер газети у своїх руках, колектив «Володимирецького вісника». Це побажання адресується не тільки мужчинам, а всім, хто дружить з нами, виписує і читає «В.В.», прагне, мріє, трудиться і живе заради Добра.

Хочете, щоб 2018 рік був щасливим? До Водохреща складіть собі плани основних справ, які маєте виконати у цьому році. Задумайте щось реальне, корисне особисто для вас: і ВОНО збудеться!

Все наше життя у динаміці та «полосках». Але і «зебри» бувають корисними. То ж, щоб ПЛАНКА завжди була на висоті, а ви були живі-здорові при багатстві та грошах упродовж всього 2018 року – доленосних рішень не приймайте в час сонячного та місячного затемнень. Не нам гніватися на Небо, на 4 сонячні і 2 місячних затемнення.

Тож збережіть, виріжте чи випишіть ці дні собі.

Місячні затемнення:  31 січня – о 13:27, 27 липня – о 20:21. У цей час добре позбутися хвороб та поганих звичок (прийняти ванну, душ, кинути курити, вживати алкоголь, грати в азартні ігри). Місячні затемнення впливають персонально на кожну людину і її почуття (тиск, серцеві напади, головні болі).

Сонячні затемнення найбільш впливають на території та їх правителів. Як не прикро констатувати, таких небесних подій 2018 рік принесе нам аж чотири: 15 лютого о 21:02, 13 липня о 2:48, 11 серпня о 9 :59 та 6 січня 2019 року о 1:31.

Звернути увагу і не перевтомлюватися, особливо водіям, хірургам, ІТ-спеціалістам, бухгалтерам, людям, що працюють з вогнем та металом, електрикою, в шахтах (або з помпами) в січні – 17, 31 числа; в лютому – 15; у березні – 2, 17, 31; у квітні – 16, 30; у травень – 15, 29, у червні – 13, 28; у липні (чорний, важкий місяць, багатий на інфекції, рани) – 13, 27; у серпні – 11, 26; у вересні – 9, 25; у жовтні – 9, 24; в листопаді – 7, 23; у грудні – 7, 22.

 

Володимиреччина в зірках і стихіях

2018 рік для території Володимирецького району несе велике протистояння. Перша половина 2018 року складається із «20» (десять і десять – дві влади, два правителя, два начальника, боротьба). Вже між ними закладено протистояння. Це – також і по всій області, по всій Україні. Друга пара чисел «18» – пошук нового місця проживання, зміна території, крадіжка території насправді і на папері. Дуже гостро стоятиме питання землі.

Спокій нам буде тільки снитися. Кожна дія, робота, виконання завдання вимагатиме максимум затрат сили та енергії. Песимістичний настрій «вибиватиме із сідла». Наприклад, погані новини від дітей. З рук бабусі випадає її улюблена чашка і розбивається. Хтось щось не так сказав, зобидив. На такі образи зла в собі нести не треба, бо образа викликає хвороби.

 Скорочення робочих місць. Безробіття. Захоплення земельних ділянок, лісу. Конфлікт інтересів. Боротьба за майно. Виграє село, яке займеться органічним виробництвом сільськогосподарської продукції. Хороший рік для тваринництва і птахівництва, запровадження і розвитку мисливських угідь, рибальства. Вигідний для політичних лідерів «лівого крила», відродження «комуністичних ідеалів», профспілкових рухів, нової форми згуртування людей типу кооперації, колективізації, вуличної самооборони. Влітку 2018 року це все бачитимемо наяву.

2018-й продовжує нести енергію «Сили». Це – воєнні дії. Це дуже сильна агресивна і динамічна енергія з присмаком політики, якою не можна управляти. Але вона буде впливати і на всю державу, і на маленьке село. Десь серед літа їй протиставиться народна молодіжна «сила Миру». Така ситуація показує, що є реальний шанс припинити війну на Сході. (І Путін і Порошенко планують залишитися на другий строк – тож можуть між собою домовитися).

 Щось дурне (у прямому значенні слова) буде з реформами. Деякі з них показуються безглуздими, бо не мають правової основи і механізмів юридичного регулювання. Це стосується зокрема, реформи об’єднання громад, їх укрупнення. Найстрашніше, коли «децентралізацію» хочуть підмінити «диференціацією», поділом, розривом, знищенням. Вже при Микиті Хрущову об’єднували Володимирецький район із Дубровицьким… І війни не треба! Об’єднав, розікрав, роз’єднав – як п’ять разів згорів. Зверніться до Історії за прикладами, і особливу увагу зверніть на економічний стан укрупненої території: із торбами по світу села підуть…

Поняття «МИР» змусить людей гуртуватися, приймати спільні рішення, брати відповідальність на себе. Створення «бригад» самооборони. Релігійне протистояння проти загарбників (Росії). Суди відстоюватимуть колективними протестами, як і районні лікарні. Повернення основних управлінських структур під крило району. Віддасте суд в чужий район – району не буде.

Матеріальна і фінансова складова 2018 року на території Володимиреччини буде залежати від нашого уміння зробити правильний вибір і розставити пріоритети та контролювати свої бажання. Вектор: район – область – Київ – район.

Основне – вміння вислухати партнера, і у його викладах знайти для себе цінну інформацію; знаходити компроміс з іншими людьми – це ключ до фінансового успіху. Можна і треба ставити перед собою хоча б «маленькі», але реальні плани. Наприклад, укласти договір через Асоціацію міст України з декількома металургійними заводами (показує акцентовано, із Запорізької області). Коли почнеться видобуток мідної руди на території Полицької та Балаховицької сільських рад, то вже буде готовий плацдарм для посередницького бізнесу і співпраці.

Позитив для нашого району – відкриття виробничих потужностей. Щось пов’язане із землею. Вигода посередницьким послугам, сфері освіти (дуже багато вакантних місць, такого бути не може, але факт; хіба що позбудуться пенсіонерів у квітні-травні)… Якийсь державний тиск ДОКУМЕНТОМ. І не тільки на освіту.

 Удача – юридичній діяльності і тому, що стосується розширенню контактів та зв’язків з громадськістю, юриспруденції. Ще раз треба навчитися домовлятися. Акцент: не сунутися в чужий бізнес і не лізти «в чужу душу», якщо вас цього не просять. Дотримуватися субординації. Не порушувати кордони особисті та соціальні інших людей.

Добрим словом можна взяти Париж.

Головне – вибрати напрямок. Нелегкий період для всього району – травень, липень, серпень, вересень. З 12.07 по 11.10 хороший час для реалізації продукції та підписання договорів.

Вигода і великий позитив – виграють лісорозведення, сади, ягідники, великі гроші від дикоростучих, деревообробка, зелений туризм, культура (обмін), музеї (обмін), старовина, антикваріат, національні вироби із хутра, переробка бурштину (відкрита).

По здоров’ю – медицина сама шукатиме допомоги. Проблеми будуть в інфекціях від води, тварин та смітниках.

Воронки, Володимирець, Степангород, Кідри, Великі Цепцевичі, Вараш – це вказані території роботи столичної СЕС (хай Бог не доводить); траса Київ – Варшава (щось нам підкинуть з боку Маюнич, показує хімічний препарат, яким кроплять жука, тільки надзвичайно масований; хоча б ніяка автомашина не перевернулася з «хімією» на цій трасі); у Городці, по Тріщаві і до Кричильська – вся жовта трава.

Уваги просять опорно-рухливий апарат, хребет, ноги, ступні, щитовидна залоза, легені. Стоїть збільшення числа хворих на сухоти (туберкульоз)

Увага всім дитячим садкам, багатодітним родинам (якісь великі спори майнового характеру. Невже надумають знов дитсадки закривати? Батьки в селах мають свої дитячі заклади відстоювати).

 

Головне – вибрати правильний шлях

Кідри, Осова, Підлісне, Каноничі, Дубівка, Володимирець (північна частина), Довговоля, Смулки, Теклівка, Великі Цепцевичі, Тріскині, Чаква: успіх за рахунок старого бізнесу.

Застосування нових технологій. Будівництво. Земля. Нові технології в агропромі та торгівлі. Торгівля с/г продукції за кордон. Сушильне виробництво. Нові види рослин закритого ґрунту. Виграш від іноземних мов, поїздок і співробітництва з партнерами з-за кордону. Повернення старих лідерів. Релігійне протистояння.

 

З ким поведешся – такий й результат

Нетреба, Антонівка, Ромейки, Городець, Велихів, Сварині, Кричильськ, Жовкині, Великий і Малий Жолудськ, Чучево, Жовкині,Острівці. Рік хороший, але погляньте, хто вас оточує в соціальному плані. Бережіть землю, радять зірки. Розширюйте наявне виробництво. Не закривайте двері перед інвесторами. Садіть ліс і засівайте хлібом. Варто братися за справи, в яким маєте досвід роботи. Хороше матеріальне забезпечення. Обман від влади.

 

Якщо дуже хочеш, обов’язково одержиш

Володимирець (південь), Любахи, Лозки, Кошмаки, Довговоля, Олізарка, Суховоля. Рік відкриває нові можливості. Втілення нових ідей. Будівництво. Земля. Торгівля за кордон. Ділова нерухомість. Інвестиції в здоров’я принесуть фінансовий успіх. Спорт теж. Кредитів не брати. Аеродром і басейни, міні-центри нових технологій закритого типу. Теж з плюсом. Фабрика? Земля, земля, земля. Повернення старих лідерів.

 

Хто не ризикує, той не виграє

Рафалівка, Іванчі, Полиці, Веретино, Вирка,Сошники, Балаховичі, Заболоття, Острів, Вараш. Добрий час для пошуку ділових партнерів, відкриття виробничих потужностей, будівництва, видавничої справи, освіти, сфери обслуговування. Розширення впливу на сусідні території. Недопущення поділу і розподілу в середині структури (НАЕК, об’єднання громад, теж поділ). Кардинальні переміни через юристів, суди. Рейдерський захват землі. Відстояти і зміцнити свої позиції. Освіта, культура, реклама – принесуть гроші. В суди не вв’язуватись, як і в кредити. Крупними придбаннями та покупками не марити. Спад в торгівельних справах через низьку платоспроможність населення. Невдачі в страхових компаніях. Мітинги. Поліцейські демонстрації. Релігійне протистояння. В пригороді – старі друзі та зв’язки. Повернення старих лідерів.

 

Важливіше всього – погода в домі

Стара Рафалівка, Кругле, Чудля, Любахи, Бабка, Сопачів, Діброва, Собіщиці, Березина, Берестівка, Острівці. Рік дуже прибутковий. Акцент – будівництво та реконструкція житлового фонду.

Птахівництво, рибництво, тваринництво ,овочівництво. Торгівля нерухомістю. Спортивні бази. Посередницькі послуги. «Кримінальні» справи з минулого. Велика вигода від міжнародних перевезень. Відкриття автоматичних банків. Будівельні гуртовні. Увага дітям, звільненим з місць ув’язнення.

 

Час – це гроші

Більська Воля, Щоків, Половлі, Зелениця, Рудка, Липне. Фінанси, гроші – тема року. Як себе вигідно продати і кому: поляку чи китайцю? Реалізуєте свої ідеї через зелений туризм – радять зірки. Будівництво хаток, розширення торговельних послуг обідами, домашніми стравами,поліська кухня біля траси. Рибалка. Вибір ділових партнерів і відновлення старих дружніх зв’язків. Реклама, самореклама. Автотранспорт, багато землеобробної техніки. Відновлення деревообробки. Розведення коней, корів, пункти переробки молока, тваринництво, птахівництво, органічне овочівництво, мисливські угіддя – все це гроші. Знову транспорт, потужна снігоприбиральна техніка (навіщо вона на хуторах?). «Відновлення» меліоративних систем і каналів. Судові справи.

 

Пора зробити вибір

Городок, Озерці, Кримне, Журавлине, Мульчиці, Уріччя, Бишляк, Великі Телковичі, Зелене, Воронки, Малі Телковичі, Новосілки, Біле, Луко і … Млинок Зарічненського району.

Політична, духовна, фінансова та соціально-економічна «погода» цих сіл, так чи інакше будуть впливати на мікроклімат ситуацій всього Володимирецького району. Головне, щоб ці села ніхто не вкрав. Вигода і користь підуть від дерево переробки і державного заліснення площ (на папері), дикоростучих (ягоди, гриби, лікарські рослини, трав’яні чаї, кормовиробництво), зв’язки з фармацевтикою, транспорт, дороги, сполучення Великі Телковичі – Малі Телковичі (щось на зразок відновлення лісових доріг). Показує присутність на території названих сіл пошуковців старожитностей, всякої старовини, істориків, географів, агрономів, архітекторів, гірничих інженерів, дуже багато військових у різній формі і … політиків. Велика маса людей і потужної техніки. Така картина не дуже обнадійлива. Наче присутність чужих людей має на меті захопити землю, зробити щось подібне до тюрми, військової частини або навчального центру, якоїсь закритої зони. Така картина проявлялася декілька років тому в напрямку від Половель до Великих і Малих Телкович. Адже це дуже величезна територія нашого району, зайнята переважно лісами, із живим молодняком, самосійкою, посадками, дикими тваринами, мисливськими угіддями. Ще досить багатими. Хтось добре ці місця облюбував.

 

Не допустити помилок

Степангород (Дубуя), Хиночі, Радижево, Красносілля, Озеро, Новаки, Володимирець (аеродром).

 Користь і фінансову стабільність принесе сільський агропром. Розведення та продаж сільськогосподарської продукції. Розведення коней, корів. Розширення мережі приватних присадибних ставків – заміна конкурента – теплиць з огірками. В теплицях – нові види рослин. Ягідництво. Деревопереробка. Гірничий рух (і помпи теж). Кіно. Аероклуби. Центр побутової техніки, автотранспорту, зброї, сільгосптехніки, освітньо-навчальний центр (на зразок ізраїльської армії).

Проблеми з дітьми, освітою, юридично правильним використанням фінансів. Керівникам бізнесових, підприємницьких, державних структур уважно читати кожен документ, аби не зробити непоправної помилки юридичного плану, що підсунуть «шулери» (навіть від вищої влади). Увага і ще раз увага. Це стосується всіх керівників районних структур: не підписувати фінансових документів що викликатимуть сумнів і несуть конфлікт з Законом.

Берегти землю. Перевірити всі договори.

Найголовніше – Мир,Здоров’я та Удача. Цього ми Вам усім бажаємо, наші любі читачі.

Підготувала Галина Тєтєнєва.

ілюстрація з мережі internet

 

Коментарі   

 
0 # Гість 14.01.2018, 01:21
ХА! Майже правдиво!!!!!!! !!! :lol:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 66 гостей на сайті