HomeНаше життяПро те, що хвилюєВолодимирець. Вулиці розбитих ліхтарів (+фото)

Володимирець. Вулиці розбитих ліхтарів (+фото)

( 0 Votes )

Вандалізм на паркувальному майданчику

Нещодавно у Володимирці  на території  при вході у парк, навпроти стадіону «Янтар» завершилося будівництво паркувального майданчику. Місце створено для активних любителів спорту, аби володимирчани та жителі району  могли  без жодних проблем залишити  своє авто і піти відпочивати у парк чи на футбол. Також воно передбачене для прихожан обох церков, які знаходяться поруч. Всього на роботи витрачено майже 500 тисяч гривень.

Крім того, розроблена ІІ черга проекту по реконструкції парку. Для його реалізації необхідна сума у розмірі 1 млн 300 гривень. Якщо знайдуться кошти на реконструкцію, то скоро ми з вами зможемо відпочивати у красивому, чистому  парку.

 

 ілюстрації проекту паркової зони у Володимирці

 Та от чи надовго у чистому і незруйнованому?  Щойно побудований майданчик не проіснував й місяць, як вандали розвалили цегляний стовп паркану, побили 11 освітлювальних плафонів. Наскільки потрібно бути байдужими, легковажними чи дурними (в медичному плані), щоб нищити те, що зроблене для вас же самих і за ваші кошти? Невже не можна навчитися відпочивати культурно?

«Першу чергу об'єкту офіційно тільки введено в експлуатацію. На наступній сесії буде обговорюватися фінансове питання щодо реконструкції парку. Та коли бачиш таку байдужість з боку молоді, то, чесно кажучи, опускаються руки взагалі щось робити» – зазначає селищний голова Олександр Осмолович.

  Знову ж таки, питання до шановних жителів (або гостей-варварів): чи варто взагалі продовжувати щось робити, якщо дехто, мало того, що не цінує людську працю, але  й нищить навіть не добудоване?

 

 
 
наслідки вандалізму
 
  Звичайно, проблем тут вбачається кілька, і найголовніша з них – відсутність патрулів новоствореної поліції у Володимирці (або ж вони настільки зайняті, що їх практично ніхто не бачив на вулицях, окрім як у день візиту Президента). А якби одного-двох зловмисників притягли до суворої відповідальності (не обов’язково кримінальної – ні, хай сторицею оплатять чужий труд і на громадських роботах заслужать суспільне прощення), то, певно, трохи б задумалися хулігани, викладаючи десятки тисяч гривень за бешкети.

Щоправда, не видно і громадських формувань, які мали б слідкувати за порядком на вулицях (мова про членів громадського формування "Варта Володимиреччини", які, згідно ЗУ "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (ст. 9, 10, 11, 13), мають право і зобов'язані надавати допомогу органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, брати участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху, вимагати від громадян дотримання правопорядку, припинення адміністративних правопорушень, складати протоколи про такі порушення, здійснювати перевірку документів у водіїв на право користування та керування ТЗ, а також не допускати осіб, які не мають документів або перебувають у стані алкогольного сп'яніння, до подальшого керування ТЗ).

Народний депутат Василь Яніцький пообіцяв особисто звернутися до президента з клопотанням повернути повноцінне відділення поліції у Володимирець. Але то майже на рівні нездійсненного.

Разом із усіма іншими проблемами потрібно вирішувати ще одну досить серйозну –  проблему виховання молоді. Бо поки дехто не навчиться цінувати чужу працю – змін європейських нам не бачити.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

   
 

У вас недостатньо прав для коментування.