HomeНаше життяПро те, що хвилює"Дрифт" по-володимирецьки. Як покласти край хуліганським витівкам? (+відео)

"Дрифт" по-володимирецьки. Як покласти край хуліганським витівкам? (+відео)

( 0 Votes )

Проблема перегонів на площі у Володимирці – одна з найболючішиш на сьогоднішній день, принаймні для місцевих мешканців. Багато жителів не задоволені тим, що відбувається у центрі  селища, особливо у вечірній час. Спокійно тут неможливо ані пройти до магазину, ні просто прогулятися площею. Місцева молодь та приїжджі гості влаштовують як не перегони, то майстер-клас по водінню авто. Сьогодні це для них екстремальні витівки, які ганяють адреналін і перехожих.

За думками опитаних, якщо навіть ці хулігани-гонщики потраплять у ДТП, їх не шкода – самі собі обрали перегони зі смертю. А якщо завтра раптом під колесами опиниться мама з дитиною або випадковий пішохід?

Поки влада намагається вирішити це питання, ми поцікавилися думкою людей, як можна вирішити цю проблему. Більшість опитаних не приховували свого обурення щодо нахабної поведінки хуліганів, і охоче коментували ситуацію, що склалася у райцентрі.

Наталія, 29 років: «По-перше, було б непогано, якби самих правопорушників долучали  до акції контролю. Тобто, якби хоч раз їм довелося контролювати таких, як самі. Друге, що варто зробити, поставити відеокамери на площі. Тоді можна було б зафіксувати порушення. Наприклад, ідентифікувати номер авто, водій якого влаштовує перегони».

Іван, 18 років: «Поки в районі є бурштин, а в молоді гроші – ніхто нічого не зробить. З такими безголовими і нормальна поліція не впорається».

Вадим, 26 років: «Потрібне посилене залучення правоохоронних органів і оновлення системи поліції. Дали тобі 50 гривень – на кілька років у в’язницю за хабарництво! Потрібно боротися з корупцією, аби кожен, хто хотів дати взятку, мав серйозні проблеми. Щоб побороти усі ці хуліганські витівки, варто у Володимирці зробити нормальне патрулювання».

Алла, 45 років: «В нас ніхто нічого не вирішить, поки хлопці з Воронок не стануть культурнішими і перестануть так себе вести. Я робила на площі, багато надивилася. Вони не цінують чужу працю, чужі зусилля, можуть спокійно по квітнику проїхатися. Тим абсолютно байдуже, є міліція чи ні».

Тарас, 20 років: «Вирішувати проблему з корупцією. У нас така влада, яка не вміє впливати на молодь. Чого, наприклад, той-таки селищний голова чи голова райдержадміністрації не навідається хоч раз до «Фламінго» і не побачить, що там робиться? Якби влада була наближена до людей, то знала б про їх проблеми. Легко давати вказівку комусь. В нас все куплене: медицина, суд, прокуратура, поліція, ДАІ. От не вистачає нормальної поліції, яка б патрулювала б по селищу чи у закладах відпочинку!»

 Роман, 17 років: «Ой, навіть не знаю. Напевно, варто поставити барикади з обох сторін, щоб хоч якось заблокувати рух. А для того, щоб обмежити швидкість – встановити «лежачі поліцейські», як у Кузнецовську. Може, хоч для когось це буде перешкодою».

Ліда, 65 років: «Насамперед, потрібно поставити знаки і «лежачі поліцейські». Поставити патрулювати нормальну поліцію. Тепер таке робиться в нашому районі, потрібно, аби тут була і поліція, і ДАІ. Тут нема жодного порядку. Вчора, для прикладу, я стала свідком такої ситуації. В центрі, де ринок, п’яний чоловік на авто посеред білого дня збив палатку з цукерками. На зауваження про поліцію, той відповів: «А що може наша міліція? Вона у нас вся куплена». Ми телефонували у поліцію, на що ті запитали: «Вашу палатку перекинули?» Почувши, що не мою, поклали слухавку. Розбиратися приїхали аж через годину, хоча відділення знаходиться поруч. Вони так і нічого не зробили. От така у нас поліція, така у нас влада. Всюди безвідповідальність».

Віталій, 21 рік: «Постріляти їх усіх, або посадити на 15 діб. Тоді може б такого не робили. Як варіант, попробивати колеса тим, хто ставить там машини».

Тамара, 38 років: «Ніхто нічого не зробить, допоки процвітатиме корупція. Спочатку потрібно навести лад у владі, у їхніх головах і їхніх кишенях, а вже тоді братися вирішувати проблеми простих людей. Сьогодні усім байдуже на те, що ти не можеш вижити на такі зарплати, що ти не маєш нормальних умов для життя в державі. Кожен йде у крісло, щоб вирішити свої проблеми і нагребти собі в кишеню. Що стосується району, то знаєте, зараз настав такий час, що ввечері страшно вийти на вулицю. Молодь невихована, некультурна, в них абсолютно нема ніякої поваги до старших. Їм байдуже, йдеш ти збоку площі чи посеред площі. Якщо воно їде таке «накручене», то втікайте усі».

Андрій, 22 роки: «Не знаю, мабуть, потрібно розганяти весь той натовп молоді, який вечорами стовбичить на площі. Тому що, як правило, коли велика кількість молоді, тоді їм хочеться показати, хто вони такі і на що здатні».

Ольга, 42 роки: «А хто його знає... Якби наша міліція (чи тепер поліція) щось робила, то, можливо, не було б такого. Потрібно, щоб за правопорушення давали штраф або громадські роботи, ухилитися від яких було неможливо. Щоб усі сплачували той штраф, не зважаючи на батька, друга, кума, колегу. Тільки тоді щось буде змінюватися».

Володимир, 40 років: «Посилити патрулювання. Раніше у Володимирці була нормальна міліція, а зараз такий безлад, усі куплені».

Вікторія, 31 рік: «Позакривати всі нічні заклади, або зробити їх до 00:00 години, тоді буде менший безлад.  Величезна кількість цих правопорушників, «автохамів» їде до нас з сіл району, зокрема, з Кідер, Воронок. Хоча і у нас у Володимирці їх вистачає. Такі люди їдуть для того, аби, відверто кажучи, знайти собі розваги на вечір. Вони їдуть сюди, аби показати, що мають круті машини, і що можуть усе: побити, послати, обізвати. Зайшовши у теж саме «Фламінго», одразу бачиш, де хто є. Їм не треба щось погане робити,  їм вистачає того, що ти не так глянув, не так зайшов, або ж ведеш себе так, як вони. Ти для них ніхто… Я не знаю, що їм може зашкодити. Можливо, якби в нас була нормальна влада, нормальне патрулювання, то і вони не вели б себе так. А так для чого вести себе нормально, якщо можна напитися і не переживати за те, що ти випив за кермом, бо ж в нас можна домовитись, дати гроші і спокійно «давати угла» на площі. А для чого боятися міліцію, якщо вона «кришує» бурштинокопачів( тих самих, хто і вчиняє часто цей безлад)? Поки буде така система, така влада, то нічого не зміниться».

Петро, 52 роки: «Потрібно створювати громадські формування, які слідкуватимуть за порядком. Головне, щоб у цьому були зацікавлені як самі люди, так і влада. Для молодих  неадекватних стрітрейсерів треба встановити «лежачих поліцейських». Вони ж люблять себе, свій труд, свої машини – літати перестануть, коли заплатять за ремонт кругленьку суму.  Встановити знаки і навести порядок у міліції і ДАІ. А щодо площі, то було б добре, якби її перекривали хоча б на вихідні. Насправді вихід є з будь-якої ситуації. Просто варто завжди його шукати».

Олександр, 37 років: «Потрібно поставити камери. Бажано, щоб про них мало хто знав. Тоді  багато чого змінилося б, і порушників вдалося б присадити. А так навряд чи щось зміниться. У нашому районі молодь «золота»: на Мерседесах, BMW. В них є гроші. З одного боку – це добре, що є можливість підзаробити і забезпечити себе, бо держава про нас сьогодні не дбає, але з іншого боку – гроші псують людей, виїдають у них добро, порядність. Натомість вони стають скупими, не вихованими, і прагнучи заробити більше, вони здатні сьогодні на все. Страшно, що така молодь – це майбутнє держави».

Відео із соцмереж

Ілюстрація з мережі Internet

Ольга ПЕШКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити