HomeНаше життяПро те, що хвилюєВолодимирець. Вулиці розбитих ліхтарів –ІІІ (+фото)

Володимирець. Вулиці розбитих ліхтарів –ІІІ (+фото)

( 0 Votes )

Попередні два випадки вандалізму сталися минулої весни. Тоді найбільше постраждали ліхтарі на новозбудованому паркувальному майданчику біля стадіону «Янтар» у Володимирці. Цього разу постраждала площа.

Ще не встигли ліхтарі у центрі селища послужити й рік, як до них добралися вандали. Одні ліхтарі розбиті вщент, другі висять тільки по половинці, а інші хтось насмілився прострелити.

Все це наслідки  веселощів хуліганів, які сьогодні зламають тут, а  завтра руйнуватимуть в іншому місці. Чому? Бо їм так хочеться! Бо рівень  культури та вихованості настільки відстає, що замість того, аби подбати про саморозвиток – вони руйнують те, що робиться для їхнього ж блага. А ще вони звикли, що все їм сходить з рук, бо ж у двох попередніх випадках винних не знайшли. Так і цього разу: з 60 ліхтарів – 12 пошкоджено. Хто відповідатиме?

У минулому році  в серпні місяці ми замінили усі ліхтарі. На сьогоднішній день 12 пошкоджено. Вартість одного ліхтаря становить близько 450 гривень + встановлення. Самі по собі ліхтарі міцні. Я не знаю, як і чим  їх треба тарабанити, щоб вони ось так виглядали, – розповідає головний інженер Сергій Савчук.

У селищній раді кажуть, що заяву до поліції по факту вчинення хуліганських дій та нанесення матеріальних збитків подали. Та чи понесуть вину хулігани? – питання поки що лишається відкритим.

Показуючи залишки плафонів, інженер тим часом вказує ще на одну проблему – клумбу посаджених квітів, яку хтось переїхав мотоциклом або ж мопедом. Знову байдужість до чужої роботи.  Чомусь вечорами всі шукають місце там, де красиво, чисто і прибрано, де добре освітлюється територія. То чому ж тоді самі собі створюєте дискомфорт?

 Знову ж таки питання до поліції. Площа знаходиться за кількасот метрів від відділення поліції. Де екіпаж поліції, який мав би проїжджати селищем, патрулювати хоча б у центрі?

 
 

 

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

У вас недостатньо прав для коментування.