Мобільний офіс їде в Балаховичі та Заболоття

( 0 Votes )

Відповідно до графіка, 10 квітня 2014 року буде проведено спільний виїзд «мобільного соціального офісу» в Балаховицьку та Заболотівську сільські ради.

 До людей поїдуть представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду у Володимирецькому районі, Володимирецького районного центру зайнятості, Володимирецького територіального центру соціального обслуговування, відділу будівництва надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Володимирецького районного управління юстиції.

На порядку денному інформування населення про зміни в законодавсві з питань призначення пенсій, державних допомог та субсидій; проведення обстежень матеріально-побутових умов проживання одиноких престарілих громадян, малозабезпечених сімей, сімей в яких проживають інваліди; прийом документів від громадян для призначення соціальних допомог, пільг, субсидій та компенсацій; різне.

Прийматимуть громадян у приміщеннях сільрад. Години прийому: Заболотівська сільська рада – з 10 до 13 год., Балаховицька сільська рада – з 14 до 16 год.

Наталія ШАМА,

начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації.

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.