Чи можна депутату ганьбити пам'ять мого батька?

( 3 Votes )

Шановна редакція газети «Володимирецький вісник»! Читаю регулярно і виписую газету вже декілька років.

Прочитавши статтю «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» Петра Кладюка, заступника голови Володимирецької районної організації всеукраїнського організації ветеранів, депутата райради (фракція УНП), я здивувалася: як людина, яка ніколи не працювала з Анатолієм Бурцевим, може судити про те, що «Бурцев А.Д. щиро ненавидів все проукраїнське».

Мій батько народився в Запорізькій області. У 17 років пішов на фронт. Доля його закинула у Володимирецький район. Все життя прожив у Рафалівці. Пройшов життєвий шлях від шофера ліспромгоспу до начальника автошколи. Був учасником бойових дій.

На голому піску побудував автошколу, а перед нею поставив машину воєнних літ ЗІС-5, яка стала візитною карткою автошколи. Під його керівництвом заклад розбудовувався, досягав значних успіхів, став зразковим в Україні. Разом із своїм колективом і курсантами автошкола допомагала колгоспам збирати урожай.

Саме Анатолій Бурцев прославив Володимиреччину на всю Україну, створивши мотобольну команду.

У 1966 році його командирували зустріти і провести у складі делегації міжнародну мотоестафету імені Дружби народів по маршруту Москва – Прага. Тоді й народилася ідея проведення мотоестафети в районі.

У 1967 році стартувала наша мотоестафета. Урочисті мітинги, квіти до підніжжя пам’ятників, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, яких усе менше і менше лишається в живих…

Люди в кожному селі вклонялися пам’яті полеглих односельчан. Це що: погана справа?

Автошкола готувала юнаків для служби в армії, виховувала в них любов до Батьківщини.

Всі нагороди, які отримав мій батько, йому вручали за сумлінну працю. Він пропрацював начальником автошколи з 1967 по 1993 рік. Так чому ж він ненавидів усе українське?

У 1993 році батько пішов на пенсію. І не потрібно тривожити душу людини, яка вже померла 4 роки тому. Про померлих говорити погано – це великий гріх.

А вам, шановний депутате, хотілося б побажати працювати і допомагати людям в цей скрутний час, а не збирати плітки, бо це для депутата не солідно.

Світлана Анатоліївна БАЗАКА,

дочка А.Д. Бурцева.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 42 гостей на сайті