Від чийого імені пасквіль?

( 6 Votes )

Дорога редакціє!

Звертаються до вас ветерани ТСОУ та ДТСААФ, які і понині працюють у Володимирецькій автошколі: Петро Савич Рижий, Василь Михайлович Ковальчук, Петро Іванович Олійник, Людмила Андріївна Руднік, Віктор Данилович Максимчук, а також ті, які в даний час уже на заслуженому відпочинку: Борис Юрович Федорчук, Василь Федорович Погрібний, Олександр Мартинович  Базака, Іван Васильович Снєжко, Віра Дмитрівна Гузей, Андрій Григорович Шкльода та Єлизавета Павлівна Пилипчук.

 Прочитали у газеті «пасквіль» Василя Давидюка на адресу автошколи та нинішнього директора Віталія Михайловича Бутрима. І виникло у нас безліч запитань.

1.       Від імені яких ветеранів він все оте писав? З жодним із нас він не зустрічався і не розмовляв, а ті, що на пенсії, такого «ветерана», як В.С. Давидюк, і в очі не бачили.

2.      Де це В.С. Давидюк винайшов, що в автошколі вивчали будову  автомобіля на таких старих марках, як ЗиС-5? На той час автошкола забезпечувалась найновішою технікою.

3.       Хочеться поставити запитання людині з технічною освітою: де він вичитав, що двигун цього автомобіля міг працювати на спирту або, тим більше, на самогоні? Та й потрібно спочатку відрізнити ГАЗ-АА від ЗиС-5.

 А за нинішнього директора образа бере. Ніколи й ніхто з працівників та ветеранів поганого слова не сказав про колишніх керівників, а тим більше –про нинішнього директора автошколи. Він ніколи і нікому не відмовляв у допомозі. Започаткував привітання пенсіонерів в переддень Нового року з подарунками, хоча рідко хто нині може похвалитися такою увагою до колишніх працівників.

Хочемо додати, що у ці нелегкі часи завдяки умілому керівництву Віталія Михайловича за останні три роки проведено капітальний ремонт навчальних класів власними силами, закуплено нові марки автомобілів для навчальної їзди. Тому ми, як одна сім’я, дбаємо про свій навчальний заклад. І нам дуже прикро, що в нашому колективі є людина, яка підняла руку на ветерана автошколи Василя Михайловича Ковальчука, а за розбійний напад на іншого працівника Петра Євстафійовича Мельника навіть притягується до кримінальної відповідальності. Ось через це він усіма засобами хоче очорнити колектив і його директора.

 З повагою до Вас ветерани та працівники автошколи ТСОУ, всього 18 чоловік.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 65 гостей на сайті