Депутати Рафалівської селищної ради: "інструмент для дерибану" чи справедливі представники своїх виборців?

( 1 Vote )

Прочитавши статтю у «Володимирецькому віснику» від 30.03.2017 року №13 «Самоврядування по-рафалівськи», ми, депутати Рафалівської селищної ради, хочемо висловити і свою думку про те, як проходять у нас пленарні засідання.

Шановний головний редакторе! На наше переконання, у статті Ви висловили головним чином думку лише селищного голови, а з нами, депутатами, не поспілкувалися. Вважаємо, що за відвідуванням лише одного засідання не можна об’єктивно оцінити нашу роботу.

Ми, депутати, є представниками всієї громади і повинні захищати її інтереси, що і робимо.

На Ваші слова щодо «5 нових питань до порядку денного, про які дехто почув безпосередньо на самій сесії», хочемо відповісти таке. Ми, депутати 7 скликання, вже другий рік не можемо достукатися, щоб нам згідно з регламентом за 10 днів роздруковували проекти рішень для того, аби мати можливість донести ті проекти до виборців на округах і прийняти рішення.

Уже традиційно (за словами депутатів, які не вперше обрані до органів місцевого самоврядування) засідання комісій відбувається за день-два до сесії, а то й у день сесії, і не завжди з проектами рішень. А в комісії з питань регламенту, депутатської етики, запобігання корупції, бюджету, фінансів, податкової політики, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту тільки на останньому засіданні був один проект рішення. Тому ми змушені всі обговорення проводити під час сесії та вносити нові питання й пропозиції саме на сесії.

Що ж до питання скасування рішення №944 від 18 травня 2015 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку площею 0,25 га для ведення особистого селянського господарства жителю селища В.Юсину», то на думку більшості депутатів (а інакше не ставилось би це питання селищним головою п’ять разів) рішення потрібно скасувати.

Ще коли Юсин В.В. звернувся перший раз, селищному голові Совгутю В. С. необхідно було видати письмове рішення сесії (відмову) і наступну заяву не приймати, згідно із Законом України «Про звернення громадян» ст. 8, абз. 2, 3.  В свою чергу, громадянин В.В. Юсин до цього часу мав право це рішення оскаржити у відповідних органах. Також слід зазначити, що сама сесія 24.03.2017 року була продумана і підготовлена. Та Вам, пане головний редакторе, інформація була подана односторонньо, а Ви, на нашу думку, ще більше її скомпроментували для адвоката із земельних питань А. Находа.

Справа в тому, що громадянину В.В. Юсину нами було затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність під будівництво житлового будинку 0,15 га, а він хоче мати ще 0,25 га біля свого будинку для ведення особистого селянського господарства. Тобто загальна площа буде 0,40 га за рахунок земель житлової і громадської забудови. От і виникає питання у жителів селища: чому одному (гр. В.В. Юсину) можна отримати земельні ділянки на кожного із членів сім’ї під будівництво житлових будинків, торгувати ними і це не заборонено законом, а тепер ще й «використовувати право» на виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства? Коли в жодного іншого жителя нашого селища немає можливості отримати хоча б одну земельну ділянку під будівництво житлового будинку на сім’ю, бо всім відомо, що земель запасу в селищі немає.

У нас в селищі є учасники АТО, які ще не забезпечені земельними ділянками. Два із них написали заяви саме на ці 0,25 га для будівництва житлових будинків, на які претендує гр. В. В. Юсин. Зазначимо, що зробили вони це з власної ініціативи, а не за «маніпуляції депутатів».

Один з них був присутній на тій сесії, проте чомусь його коментар не надрукували. Це Юрій Михайлович Кондратюк, який тоді сказав: "Мені 32 роки. Я був на відбудові Чорнобильської АЄС, цілий рік захищав Україну від агресора у зоні АТО. Скажіть, куди мене ще треба відправити, щоб я міг отримати земельну ділянку, ту, на  яку я написав заяву?". І ми, депутати, як громадські обранці, розділяючи тягар відповідальності за свої дії і спираючись на думку виборців, не можемо дозволити, щоб одним було все, а іншим нічого.

Ми переймаємося проблемами нашого селища: і санітарним станом, і ремонтом доріг, і забезпеченням нормального водопостачання (особливо влітку), і стараємося задовольнити прохання тих, хто нас обирав, адже кошти в селищному бюджеті на всі ці потреби є. Ми дбаємо про інтереси наших виборців і намагаємося бути справедливими у вирішенні будь-яких питань, а не є «інструментом для дерибану коштів та протягування «потрібних» питань».

P.S.: Сподіваємося на Вашу порядність, правдивість, коли будете друкувати наше спростування, адже ми хочемо донести до читачів району і жителів селища Рафалівки свою точку зору.

Депутати Рафалівської селищної ради:

Сергійчук Т.А.

Романюк А.О.

Антонюк М.П.

Бондар С.П.

Бабік В.В.

Тарєєв В.І.

Мельник Н.В.

Дмитрук Г.О.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 82 гостей на сайті