МФК «Володимирець; «Стир» Заболоття; «Сокіл» Любахи; «Моноліт» Кузнецовськ; «Полісся» Полиці; «Горинь» В.Цепцевичі; «Стир» Сопачів; «Промінь» Каноничі; «Стир» В.Телковичі; ФК «Юність» Кідри; «Олімп» Жовкині ; ФК «Рафалівка»
12 тур 04.08 (неділя) 13 тур 11.08 (неділя) 14 тур 18.08 (неділя)
МФК-Любахи Сопачів-Любахи Любахи-Цепцевичі (14.08)
Жовкині-Цепцевичі Каноничі-Рафалівка Моноліт-МФК (14.08)
Заболоття-Моноліт Кідри-Полиці Жовкині-Телковичі
Полиці-Телковичі Телковичі-Заболоття Заболоття-Кідри
Рафалівка-Кідри Моноліт-Жовкині Полиці-Каноничі
Сопачів-Каноничі Цепцевичі-МФК Сопачів-Рафалівка
15 тур 25.08 (неділя) 16 тур 01.09 (неділя) 17 тур 08.09 (неділя)
Рафалівка-Любахи Моноліт- Любахи (28.08) Любахи-Полиці
Сопачів-Полиці Телковичі-Цепцевичі (28.08) Рафалівка-Заболоття
Каноничі-Заболоття Кідри-МФК (28.08) Сопачів-Жовкині
Кідри-Жоикині Жовкині-Каноничі МФК-Каноничі (04.09)
МФК-Телковичі (21.08) Сопачів-Заболоття Цепцевичі-Кідри (04.09)
Цепцевичі-Моноліт (21.08) Полиці-Рафалівка Телковичі-Моноліт (04.09)
18 тур 15.09 (неділя) 19 тур 22.09 (неділя) 20 тур 29.09 (неділя)
Любахи-Т елковичі Заболоття-Любахи Любахи-Кідри
Кідри-Моноліт (11.09) Полиці-Жовкині Телковичі-Каноничі
Каноничі-Цепцевичі (11.09) Рафалівка-МФК (18.09) Моноліт-Сопачів (25.10)
Сопачів-МФК (11.09) Цепцевичі-Сопачів (18.09) Рафалівка-Цепцевичі (25.10)
Жовкині-Рафалівка Каноничі-Моноліт (18.09) МФК-Полиці (25.09)
3аболоття-Полиці Кідри-Телковичі Жовкині-Заболоття
21 тур 06.10 (неділя) 22 тур 13.10 (неділя)
Жовкині-Любахи Любахи-Каноничі
3аболоття-МФК (02.10) Кідри-Сопачів
Полиці-Цепцевичі (02.10) Рафалівка-Телковичі
Моноліт-Рафалівка (02.10) Полиці-Моноліт (09.10)
Телковичі-Сопачів Цепцевичі-Заболоття (09.10)
Каноничі-Кідри МФК-Жовкині (09.10)
Початок ігор чемпіонату району
У вихідні та святкові дні: о 13:00 год.
В робочі дні: о 18:00 год.
ОРГКОМІТЕТ
Учасники II Ліга:
ФК «Новаки» Новаки; ФК «Балаховичі»; «Полісся» Зелене; «Зоря» Воронки; «Олімпік» Бабка; «Буревісник» Біле; ФК «Городець»; «Зірка» В.Жолудськ; «Зірка» Степангород; ФК Половлі; «Чайка» Довговоля; ФК «Мульчиці»; ФК «Озеро»
13 тур 04.08 (неділя) 14 тур 11.08 (неділя) 15 тур 18.08 (неділя)
Бабка-Балаховичі Озеро –Жолудськ Степангород-Городець
Воронки-Городець Новаки-Воронки Балаховичі-Мульчиці
Жолудськ-Мульчиці Зелене-Балаховичі Воронки-Половлі
Біле-Половлі Довговоля-Степангород Жолудськ-Довговоля
Озеро –Довговоля Бабка-Половлі Біле-Зелене
Зелене-Новаки Городець-Мульчиці Озеро-Новаки (14.08)
16 тур 25.08 (неділя) 17 тур 01.09 (неділя) 18 тур 08.09 (неділя)
Новаки-Біле (21.08) Бабка- Мульчиці Зелене-Озеро (04.09)
Зелене-Жолудськ Половлі-Степангород Довговоля-Біле
Довговоля-Воронки Балаховичі-Довговоля Половлі-Жолудськ
Половлі-Балаховичі Воронки-Зелене Мульчиці-Воронки
Мульчиці-Степангород Жолудськ-Новаки (28.08) Городець-Балаховичі
Бабка-Городець Біле-Озеро (28.08) Бабка-Степангород
19 тур 15.09 (неділя) 20 тур 22.09 (неділя) 21 тур 29.09 (неділя)
Городець-Половлі Біле-Воронки Мульчиці-Довговоля
Бабка-Довговоля Озеро-Балаховичі (18.09) Городець-Зелене
Степангород-Зелене Новаки-Степангород (18.09) Бабка-Новаки (25.09)
Балаховичі-Новаки (11.09) Бабка-Зелене Воронки-Жолудськ
Воронки-Озеро (11.09) Довговоля-Городець Балаховичі-Біле
Жолудськ-Біле Половлі-Мульчиці Степангород-Озеро (25.09)
22 тур 06.10 (неділя) 23 тур 13.10 (неділя) 24 тур 20.10 (неділя)
Жолудськ-Балаховичі Городець-Озеро (09.10) Біле-Городець
Біле-Степангород Бабка-Біле Озеро-Мульчиці (16.10)
Озеро-Бабка (02.10) Степангород-Жолудськ Половлі-Новаки (16.10)
Половлі-Довговоля Балаховичі-Воронки Зелене-Довговоля
Новаки-Городець (02.10) Половлі-Зелене Воронки-Степангород
Мульчиці-Зелене Мульчиці-Новаки (09.10) Жолудськ-Бабка
25 тур 27.10 (неділя) Початок ігор чемпіонату району
Довговоля-Новаки (23.10) У вихідні та святкові дні: о 13:00 год.
Половлі-Озеро (23.10) В робочі дні: о 18:00 год.
Мульчиці-Біле ОРГКОМІТЕТ
Городець-Жолудськ
Воронки-Бабка
Степангород-Балаховичі
Степангород-Балаховичі
< Попередня | Наступна > |
---|