HomeКультураНеофіційноФестиваль богатирів в Олізарці (+фото)

Фестиваль богатирів в Олізарці (+фото)

( 0 Votes )

Усі ми знаємо, що найбільший скарб людини — це міцне здоров’я,  його не можна  купити, або обміняти. А втратити його  дуже легко. Це станеться, якщо щодня не робити  зарядку, не виконувати фізичних вправ, не загартовувати свій  організм,  не вести здоровий і активний спосіб життя,. Отож , саме для того, щоб перевірити фізичну підготовку  наших юнаків щороку в селі Олізарка ,  біля ставків,  завідувачка  клубом с. Суховоля  Вікторія  Полуйко  організовує свято для сільської молоді, свято яке вже стало традиційним,  і має воно назву «Фестиваль богатирів».

В суботу надвечір сюди  збирається молодь з усіх навколишніх сіл: Лозки, Суховоля, Чудля, Любахи, Рафалівка, а ще всі,  хто рухається по трасі Володимирець – Вараш, і всім цікаво, що ж це  там стільки народу?... І не заважає те, що мрячить дощик.  Приїхали перевізні магазини місцевих підприємців,   а музична апаратура, хоч і заховалась під плівку, але лунати не перестає, адже сьогодні весь вечір розважає публіку чарівний, дівочий , вокальний  дует «Оксамит» у складі Я. Полуйко та О. Підвишенної.

І ось учасники фестивалю формують дві команди: «Колобок»  та «Їжачок». І яких тільки конкурсів не придумували, для  командних змагань організатори і «Біг у мішку», і «Передай качалко», «Перенеси сірникову коробку »,   «Найдовша вірьовка з одягу» та ін. А ще команди переспівували одна одну, змагались  з   амреслінгу, піднімали по черзі 32кг гирю,  і просто веселилися, танцювали. А ще учасники  та гості сільського фестивалю мали змогу посмакували гарячими вареничками, пельменями, шашликами та юшкою, яку готували прямо там, на нічному багатті два подружжя  підприємливих кумів Савчуків та Матвійчуків. А ще організатори свята щиро вдячні всім, хто долучився до його фінансової підтримки, а також працівникам загону національної гвардії, які весь вечір слідкували за порядком.

Переможцями конкурсних змагань стала команда «Колобок», до складу якої ввійшли богатирі  з Суховолі та Лозок, а їхні суперники  хлопці з Любахів, які були в команді «Їжачок» отримали заохочувальні призи. Найсильнішими того вечора були М. Ружицький з Озірець,  А. Вакулік  з  Рафалівки  та С. Шкіндер з Лозок, ці хлопці найбільше підняли богатирську гирю, молодці!

Вечір непомітно перейшов у ранок, надворі вже світало, як затихли останні акорди молодіжного свята. Такі свята дійсно потрібно організовувати для нашої молоді, адже там можна і позмагатись і повеселитись.

 
 
 
 
 
 
 

 

Марія Дукач, методист РБК.

 

У вас недостатньо прав для коментування.