HomeКультураНеофіційноТеатр 4 акторів гастролював у Володимирці

Театр 4 акторів гастролював у Володимирці

( 0 Votes )

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді за ініціативи народного депутата України Василя Яніцького, при фінансовій підтримці Благодійного фонду "Наш край" відбулися виступи Київського музично-драматичного театру "ТекстСтиль" у навчальних закладах Рівненського Полісся. 

Юним глядачам  з творчого доробку театру було запропоновано вистави "Я (Романтика)" М. Хвильового та "Україна в огні" О. Довженка.

Більше двох тисяч школярів з Зарічного, Дубровиці, Володимирця, Рокитного та Вараша стали свідками чудового театрального дійства, отримавши масу позитивних вражень від побаченого. Наприклад, у Володимирці в РБК був аншлаг: усі 500 місць у залі окупували і маленькі, і дорослі глядачі, що є найвищою нагородою для акторів.

І це лише початок. Гастролі театру продовжаться. Завдяки спонсорській підтримці депутатів обласної ради Віталія Бойка, Віталія Суховича, Миколи Лобчука, Віктора Охремчука, Олександра Миська, Анатолія Петрука, депутата Дубровицької райради Олексія Лясковця, директора ДП «Дубровицьке лісове господарство» Віталія Петренка, приватного підприємця з м. Вараш Євгенія Павлишина театральні вистави відбудуться по опорних сільських школах Рівненського Полісся.

 


 

Оксана СЛОБОДЗЯН.

 

У вас недостатньо прав для коментування.