Авторизація

HomeКультураНеофіційноШкола мистецтв прозвітувалась концертом. Прийшли всі, окрім влади…(+фото)

Школа мистецтв прозвітувалась концертом. Прийшли всі, окрім влади…(+фото)

( 8 Votes )

26 березня у приміщенні районного Будинку культури відбувся звітний концерт учнів Володимирецької школи мистецтв.

Люду зібралось стільки, що яблуку впасти було ніде. Це той самий випадок, коли вони не заганяються на захід під острахом доган. Це той самий випадок, коли із задоволенням поспішаєш на концерт, щоб з гордістю насолодитись виступом своїх дітей/родичів/друзів, які в той час старанно виспівують чи грають на музичних інструментах.

Отож, місця у залі були зайняті всі, навіть було немало стоячих глядачів.

Люди зустрічали бурхливими оплесками кожного виступаючого. Батьки поспішали зняти на камеру своїх дітей, милуючись ними, а між людей час від часу ходили схвальні відгуки про той чи інший виступ.

 
 


Заклад, який демонстрував результати своєї роботи, працює з 1965 року як музична школа, а з літа 2017 року переформатувався саме у Школу мистецтв. І це був її перший після реорганізації звітний концерт. Судячи з реакції глядачів, він вдався. Вдався на десять балів із десяти. Навіть людині, далекій від мистецтва, після відвідування заходу стало зрозуміло, що пророблена колосальна робота. Декоратором сцени виступила Вікторія Федорова, яка робить чудові паперові квіти (ми про неї недавно розповідали).

Завідувач закладу Тетяна Любченко коментує:

Були задіяні всі 205 учнів нашої школи. В нинішньому навчальному році їх маємо більше. І кожен – наша гордість. Адже в кожного учня ми вкладаємо душу. В цьому році школа розширилась на кілька відділів: маємо тепер класи хореографії і вокалу. В планах багато: відкрити і класи образотворчого та театрального мистецтв, і клас дизайну. Це залежатиме від того, на скільки вони будуть популярні серед дітей і чи наберемо ми достатню кількість учнів, щоб відкрити ці відділи.

На питання про фінансування Тетяна Леонідівна відповідає:

– У минулому році селищна рада виділила нам 40 тисяч гривень для оновлення асортименту музичних інструментів. На превеликий жаль, вони сьогодні коштують дуже дорого. Купили акордеон (16 тис грн) і цимбали, які завжди виготовляються вручну (більше 20 тис грн). Ось і все, що змогли придбати на цю суму. Цього року Фонд Василя Яніцького також зробив нам благодійний внесок, але кошти ми ще не освоїли. Бажано, щоб кожен учень мав свій власний музичний інструмент. Проте навіть якщо батьки не можуть купити його своїй дитині, то має змогу займатись на шкільному. У нас у кожному класі обов’язково є по кілька екземплярів музичних інструментів, гру на яких ми викладаємо. Дітей приймаємо з п’яти років, якщо це хореографія; і з другого класу, якщо це інші види мистецтва…

Нині Школа мистецтв охоплює дітей з усього району, є вихованці і з Кідер, і з Канонич, і з Дубівки, Воронок, Хиноч, Довговолі, Красносілля… В основному вони навчаються тут у другій половині дня, бо спочатку – традиційна школа. Але якщо загальноосвітні навчальні заклади працюють у дві зміни, діти до Школи мистецтв можуть і вранці прийти, як це відбувається, приміром, у вихованців з Кідер.

 
 

 

На сьогоднішній день Школі не вистачає приміщень, щоб повноцінно займатись з дітьми. Тому, наприклад, уроки хореографії мусять проводити у Будинку культури, а це не дуже зручно, бо БК живе своїм життям, має свій план роботи і під нього треба підлаштовуватись, що не завжди виходить в учнів. Тетяна Леонідівна стверджує, що дане питання поки вирішується місцевими чиновниками.

В свою чергу в колективі промайнула думка: ті, хто впливає на долю закладу, не прийшли навіть подивитися звітний концерт. Адже як об'єктивно можна вирішити питання розширення приміщень Школи, не оглянувши результати її роботи.

Та як би там не було, вихованці Школи показують хороші результати. Тому хочеться побажати і їм, і їхнім вчителям наснаги, терпіння і впевненості у своїх силах. Тіште нас своїми виступами, вам є що демонструвати глядачу!

Олена Стельмащук.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+17 # Гість 26.03.2018, 16:20
А на яку владу/чиновникі в чекали і в який спосіб перевіряли її присутність?

"Влада не прийшла" - тому що нікого не посадили на почесне місце в залі і не покликали на сцену для політичних промов?...
Це ж свято для батьків і дітей, тут не може бути такої категорії гостей як "чиновник".
Чи "чиновник" не може бути на такому святі пересічним глядачем?..

Цей концерт чудовий приклад того, що свято може відбутися і без політики та впливу влади - як зазначено у статті, всі прийшли не тому, що "попросив" керівник, що буває під час відзначення більшості державних свят, а тому - що це дещо справді цікаве та важливе.
Відповісти
 
 
+14 # Гіcть 27.03.2018, 00:13
Хто є влада, пані Олена Стельмащук? Ви теж є уособленням "четвертої" влади. Журналісти володіють великою владою в суспільстві, і усвідомлення цієї влади повинно поєднуватися із скромністю і почуттям обов'язку перед читачем. Так пише Вікіпедія. У Вашому заголовку очікується як ніби Президент чи Прем'єр мали прибути до зали. Чи начальник відділу культури Вам не "влада"? Нафіг вони там потрібні. Завдання влади створити умови і бути непомітною. Чи не так?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 27.03.2018, 16:44
нині вирішується питання про розширення території для закладу , і це вирішують чиновники . вони ворішують долю закладу, а на захід закладу навіть не прийшли. то це називається, вони переймаються питанням?
вчителі мають ту думку, яка вословлена в статті, я це знаю. з влади запрошували всіх, а була лише Босик. вже не вперше на заходах такого формату, а особливо якщо вони відбуваються у вихідний день, представники влади відсутні. виступали учні з усього району. це неповага ні до дітей, ні до їхніх батьків. при тому, що вони вирішують долю закладу
Відповісти
 
 
-2 # Siegfried 28.03.2018, 08:31
Я бачив на відаках і фотках з різних міртприємств представників влади. Часто вони стоять на сцені чи майданах перед мікрофоном в позі футболістів, що вибудовують стінку перед ворітьми, в які мають пробити пенальті. Руками затуляють вразливе місце. :oops:
Це мені закортіло постібатися, не для того, щоб когось принизити чи висміяти, просто, не до теми публікації, але прийшло на пам'ять.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 28.03.2018, 16:02
Мабуть хотів сказати "поСКІБатися"? :-)
Відповісти
 
 
-3 # Siegfried 29.03.2018, 10:36
І знову натяк на те, що за ніком Згфріда ховається Сергій Скібчик. Повторюю. Я не С.Скібчик. Скібчик не опускається до "такого рівня". Мені здається що він рідко жартує по-життю. Хоча я його і не знаю. Та читаючи його дописи і коментарі, роблю висновок, що він "чорно-білий". Тобто конкретний, серйозний, у кого слова ТАК І НІ означають ТАК І НІ. І ніяких ТАК, АЛЕ Ж... або НІ, ХОЧА МОЖЛИВО Й....
Відповісти
 
 
+7 # Flover 26.03.2018, 23:11
Працівники культури. І не просто співаки,музикан ти, а вчителі, стоять під школою мистецтв, покурюють і матюкаються. Браво!
Відповісти
 
 
0 # Гіcть 27.03.2018, 00:23
Чому всі прийшли? Моєї сусідки баби Люби не було і Петра Ковальчук теж не бачив, в нього внучка виступала. І ще бачив багато людей по вулиці ходили. Ви впевнені що "всі прийшли, крім влади"?
Відповісти
 
 
+5 # Alik L 27.03.2018, 10:42
Якщо когось не вкусиш, то не можеш. Да??
Відповісти
 
 
-1 # Гість 27.03.2018, 14:03
Як на мене, концерт до 8 березня був цікавішим. Хоча й тоді теж не було вищих чинів, а зал був повним. Питання у тому, чому про цей концерт якось вже дуже солодко написано, навіть пафосно, а про 8 березня взагалі не писали?
Відповісти
 
 
+16 # Гість 27.03.2018, 16:46
у кожного своя думка, особисто я чула купу схвальних відгуків від багатьох людей, всі справді захоплені виступами дітей
Відповісти
 
 
+7 # Siegfried 27.03.2018, 19:57
Можливо тому, що концерт до 8 березня хоч і святковий, але "рядовий". А Звітний концерт - це щось більш солідніше, як результат клопіткої роботи і вчителів, і учнів. Одним словом, "Звіт".
Відповісти
 
 
-11 # Гість 28.03.2018, 12:54
коцерт до 8 березня рядовий??? ну-ну... любите ви жінок. Скоро головними концертами стануть хеловін і св.Валентіна, уперед!
Вагомість заходу завжди залежатиме від любові людей! Повний зал, отже значимий концерт,значима подія,треба писати. І про один і про другий. Вибірковість, подвійні стандарти, маніпуляція, нащо це нам?
Досить може топтатися своїми реформами по вподобанням людей! Ми й самі можемо розібратися, що нам святкувати, а що ні.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 27.03.2018, 17:54
ну взагалі-то все логічно. ті чиновники ходять лише на офіційні заходи, а так, щоб прийти як житель селища і член громади на суспільно важливий захід - зась. раховані одиниці раз через раз бувають на неофіційному заході у будь-якому статусі - як чиновник чи як звичайна людина - якщо цей захід відбувається у вихідні дні.
якби прийшли на захід бодай у якомусь статусі, це хоча б якось доводило, що проблемою закладу вони переймаються і її вирішують.
Відповісти
 
 
+11 # Гіcть 27.03.2018, 21:30
А хто від вади мав бути? Кого піарять?
Відповісти
 
 
0 # Люці 28.03.2018, 08:24
Чо му ж не було влади, а Наталія Ковальчук (заступник голови РДА) хіба не влада. Просто вона сиділа собі тихенько і дивилась. Після відвідин концерту ми ще довго ділились відгуками зі своїми рідними і. повірте. вони були тільки схвальні. А те що курили, ну переживали хлопці, ви бачили скільки вони всього робили та ще й за дітей (вихованців) переживали, самі грали. Щира подяка Тетяні Павлівні, Тетяні Леонідівні та всім педагогам! Ой і гарно ж Ви попрацювали
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 28.03.2018, 12:20
:eek: Ого! Яке виправдання ненормативній лексиці і пропаганді НЕздорового способу життя на власному прикладі дітям і молоді - ПЕРЕЖИВАННЯ!!!
Люці, а Ви мама? Ви педагог? Вчитель? Працівник культури? Медійник?
P.S. Від священослужител ів, вчителів, вихователів, працівників культури і мистецтва має пахнути, а не смердіти перегаром, тютюном, лайливими словами, бо тоді ніякі їхні старання і вигорання на роботі і в служінні не мають сили і змісту. Це лише заробляння грошей, а не жития за призванням. Не може з одного джерела текти гірка і солодка вода водночас.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 28.03.2018, 12:21
до Ковальчук ні претензій ні зауважень. бо вона представник не тієї влади, яка впливає на долю закладу, бо це не в її повноваженнях, РДа тут взагалі ні до чого. мова йде про райраду на скільки відомо.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 28.03.2018, 16:08
Районна рада на заходи не ходить,їм ніколи,вони наші гроші ділять.Ну,тіпа, тобі дам і тобі дам,а тобі не дам.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 28.03.2018, 15:58
Ковальчук заступник із фінансових питань усіх бюджетних установ району :lol: :lol: :lol: на всяк випадок.
Відповісти