Авторизація

HomeКультураНеофіційноІнтуристи катались на "кукушці" (+фото)

Інтуристи катались на "кукушці" (+фото)

( 1 Vote )

Минулого тижня поліська «кукушка» знову приймала гостей. Зарубіжних.

Цього разу, як і торік, члени Міжнародної Асоціації збереження історії залізниць (а це представники з усього Євросоюзу, всього близько 20 чоловік) завітали до України, аби відвідати вітчизняні залізні дороги, зокрема, їх цікавили вузькоколійки. Не оминули вони й нашу.

Іноземна делегація під керівництвом ентузіаста, члена Міжнародної Асоціації  збереження історії залізниць, працівника австрійської залізниці Вольфрама Венделіна вже втретє здійснює подібну туристичну подорож, аби ближче пізнати історію та особливості існування і функціонування тої чи іншої залізниці (не лише в Україні, а й по всьому світу!), і привернути увагу до них місцевої влади (як-от у минулому році), коли наша «кукушка» була на межі закриття.

Для недопущення цього тоді здійснили нездійсненне: залучили аж з Одещини німецький раритетний паровоз ГР-280, ровесники якого в наших краях ходили ще 60 років тому. Таке дійство мало на меті популяризацію залізничного туризму та висвітлення теми збереження історичної спадщини українських залізниць. Не менш важливий був і соціальний аспект заходу, адже, поліська вузькоколійка досі для багатьох жителів Володимирецького і Зарічненського районів являє собою єдиний транспортний засіб для сполучення з райцентрами та іншими населеними пунктами Полісся. Закриття ж цієї транспортної артерії значно ослабить зв'язок багатьох населених пунктів у глибинці з «цивілізацією».

Задля екскурсії вузькоколійкою 19 вересня з ЄС приїхали люди різних професій, соціального статусу і віку.


У рамках зустрічі з Поліссям відбулася плідна розмова Вольфрама Венделіна з керівництвом району. Іноземці відзначили бажання нашої влади зберегти цю унікальну транспортну артерію, яка виконує не лише туристичну, а й соціальну місію. В рамках подальшої співпраці домовилися напрацювати можливість зустрічі наступних делегацій туристів у більш розширеному форматі, з відпочинком в агросадибах та відвідинах наших відомих рекреаційних об’єктів.

Гості проїхались «кукушкою» від Зарічного до Антонівки. На станції «Володимирець» їх зустрічали в тому числі й очільники району (в.о. голови РДА Анатолій Рижий, голова райради Василь Ковенько та його заступник Володимир Савонік). А аматорські колективи РБК втілили в собі візитівку Полісся: своїми виступами вони передали інтуристам колорит і автентичність пісні нашого краю.


Наостанок гостям подарували сувенірну продукцію і брошурки з інформацією про Володимиреччину.

Ініціаторами зустрічі іноземців у такому розширеному промо-форматі стала ГО «Бурштиновий шлях», яка до того ж постійно здійснювала інформаційну підтримку організації поїздки та загалом зацікавлена у співпраці з питань розвитку туризму в районі. ГО «Бурштиновий шлях» навіть зверталася до виконавчого директору РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» В. Крота з клопотанням про можливість здійснення цієї поїздки.

 


А проект-менеджер організації Людмила Босик вручила на пам'ять іноземцям бурштинову картину, виготовлену з місцевого бурштину, який добуває ТзОВ «Центр «Сонячне ремесло» на родовищі коло Володимирця.

Сподіватимемось, що подібні заходи таки перейдуть у розряд традиційних, адже вони позитивно впливають на імідж і соціальні проблеми району.

Наступним етапом популяризації нашого краю, створенню іміджу Володимиреччини і України в цілому як держави з бережливими природокористуванням (на прикладі «Сонячного ремесла») та промоції туристичних родзинок району (зокрема, і нашого однойменного етно-турфесту «Бурштиновий шлях») стане поїздка ГО «Бурштиновий шлях» до Польщі, на святкування Всесвітнього Дня туризму та завершення Тижня Cittaslow (назва проекту дослівно перекладається як «Повільні міста, до якого міг би долучитися і Володимирець).

Про деталі цієї поїздки розкажемо вже наступного тижня.

Олена Стельмащук. Фото автора.

 

Коментарі   

 
+1 # VSI 28.09.2018, 15:52
Корупціонеркам тут не місце. Люда Босик досить вже світитися.
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.09.2018, 16:15
цікаво яку інформаційну підтримку організації поїздки здійснювала ГО «Бурштиновий шлях». якщо Вольфрам Венделін проводить ці поїздки більше 10 років і допомагає йому в цьому Олександр та Людмила Мельник, а не Людмила Босик яка любить приписувати роботу інших людей собі!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.09.2018, 13:05
:lol: "корупція головного мозку". Покайтесь і віруйте в :-* Пропоную Вам стати на місце Людмили :D :P
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.09.2018, 18:52
І справді. Скільки можна? Прославилась на всю область, залишила культуру біля розбитого корита, а вони її і далі по голівці гладять. Ганьба адміністрації. Схаменіться Анатолій Петрович
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.09.2018, 18:53
Гидко дивитись на її (ЦЕНЗУРА)
Відповісти
 
 
+1 # Гість 01.10.2018, 14:39
похудала пані Босик видно нема з кого гроші брати в громадській організації...
Відповісти
 
 
-2 # Гість 02.10.2018, 13:22
а що, ви бачили як дана людина брала у когось гроші? Я не звинувачую нікого і нікого не покриваю. Ви можете підтвердити свої слова? Виступаю за достовірні факти, а не бла-бла
Відповісти
 
 
-1 # Гість 02.10.2018, 13:26
Причому тут Анатолій Петрович взагалі? :-? У нього свої обов'язки, як на мене.

Анатолію Петровичу успіхів в роботі, гарної співпраці з керівництвом Районної ради, м.Вараш та РАЕС
Відповісти
 
 
-1 # Гість 03.10.2018, 14:43
Таких людей, як вона, потрібно на відстані тримати, а не разом інтуристів зустрічати.
Відповісти
 
 
+1 # lara13 04.10.2018, 15:45
та скільки можна на одну людину грязі виливати. Я думаю всі ці грязни коментарі пише Будинок культури
Відповісти
 
 
+3 # Flover 04.10.2018, 17:16
lara13 Мабуть добряче ця жіночка колегам залила сала за комір, якщо так довго мусолять цю тему. Але минеться... як все у цім житті минає. Життя не зупиняється. Будуть і в інших злети та падіння. Чим вище ми піднімаємося - тим нижче можемо впасти. Стережімося!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 04.10.2018, 19:58
ну то хай підуть і їй в очі це скажуть. Навіщо це тулити до статті? Редакція старалась, щоб опублікувати, люди старались - захід провели, приємна подія, а тут налетіли
Відповісти
 
 
+1 # Гість 05.10.2018, 14:57
Для оцінки всього тут напрсаного мабуть пора випити ПЛЯЩИНУ КОНЬЯКУ та закусити ВІДРОМ МОРОЗИВА.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 05.10.2018, 22:55
:roll: а можна і мені з Вами ;-) а то теж не раз в житті попад., під безпідставні звинувачення з боку критиків-заздрі сників нерозумних
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 107 гостей на сайті