Авторизація

Зліт лідерів

( 0 Votes )

20-21 травня на базі оздоровчого комплексу «Корчагінець» відбувся  ХІІ обласний зліт лідерів учнівського самоврядування. Володимирецька районна рада старшокласників «Прометей» теж взяла в ньому участь. До складу нашої делегації ввійшло 5 лідерів учнівського самоврядування: Юлія Бурма, Софія Івашко, Олександр Онищук, Анастасія Швець, автор цієї замітки, а також координатор – Ганна Кирилівна Мирончук.

На зльоті зібралися юні  лідери з усієї області, головним завданням яких було представити свої районні осередки учнівського самоврядування.

В літературно-музичній композиції прометеївці презентували діяльність районної ради старшокласників. Також ми взяли участь у фотовиставці, грі-квест на тему «Моя  країна – Україна», конкурсі «Лідер року», координатори учнівського самоврядування презентували свої методичні матеріали.

 

Володимирецька районна рада старшокласників «Прометей» на злеті лідерів учнівського самоврядування
 
Володимирецька районна рада старшокласників «Прометей» на злеті лідерів учнівського самоврядування
 
Володимирецька районна рада старшокласників «Прометей» на злеті лідерів учнівського самоврядування
 

Команда «Прометей» була нагороджена грамотою управління освіти Рівненської облдержадміністрації.

Ганна Бова,

голова Володимирецької районної ради  старшокласників.

 

Коментарі   

 
-7 # Guest 29.05.2013, 19:57
Што? Наші прішлі?
Відповісти
 
 
+4 # xosяin 30.05.2013, 08:27
Народ! Коментуєм коректно, аргументовано і по суті!
Відповісти
 
 
-3 # Guest 30.05.2013, 13:31
Чому ж не по суті? "Корчагінці" в червоних піонерських галстуках - чим не "наші прішлі"?
Відповісти
 
 
+2 # Guest 30.05.2013, 09:52
Я також кажу що коментувати треба коректно.Але... Управління освіти могло до грамоти щось дати не кажучи вже про район.Це по суті?З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Для xosяin: СТОП ЦЕНЗУРІ!
Відповісти
 
 
0 # xosяin 30.05.2013, 14:57
Для Веселого Кота Васі: де тут цензура? Просто дехто одразу гумору не просікає, і просить щоб розжували. або щоб одразу писали зрозуміло: САЛО -- СИЛА!!! А то індики, гойдалки :(
Відповісти
 
 
0 # Guest 30.05.2013, 16:30
САЛО ЗАПИВ.Це для тих хто розуміє про що я.З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 31.05.2013, 08:41
А в курсі, чому запив? Там є причини для депресії...
Відповісти
 
 
0 # Guest 30.05.2013, 16:36
за Веселого Кота Васю окреме велике спасибі пожурив Вас трохи і ви як ті ДАІшники справилися.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
0 # Lorik 30.05.2013, 23:47
Шановане панство випадково не іспанці? Не торео? У Вас дивна реакція на червоне. Діти розумнички,зокр ема, Аня. А Ваші коменти про галстуки трішки не те.
Відповісти
 
 
+3 # Guest 31.05.2013, 07:20
Lorik,згоден,ді ті розумнички,якби побільше таких було б,здоров'я ім та щастя.Я теж захисник наших дітей і неспраедливості до них не потерплю.З повагоюдо всіх,Веселий Кіт Вася.P.S. :-)
Відповісти