HomeКультураНеофіційноЮні дослідники на Білому озері

Юні дослідники на Білому озері

( 0 Votes )

З 20 червня по 1 липня 2013 року  на території Білоозерського лісництва було облаштовано різнобарвне  наметове містечко. Саме тут, у чудовій поліській глибинці відбувалась обласна навчально-польова експедиція учнівської молоді «ЮНЕКО».  20 дітей з усієї області мали прекрасну  можливість попрацювати з науковцями Рівного та Києва. Ми представляли в експедиції нашу рідну Володимиреччину.

Разом із групою юних науковців Рівненщини ми досліджували флору та фауну Білоозерського лісництва, брали проби води Білого озера та прилеглих річок. За час перебування в експедиції завдяки чудесній, дружній атмосфері зовсім незнайомі спочатку діти ставали справжніми друзями.

Проте експедиція складалась не лише  з навчальних походів, корисної  інформації  щодо  заповідника, наукових експериментів, але й, звичайно, всі знаходили час і на відпочинок. Оздоровче купання у Білому озері, проведення конкурсів та змагань, пісні біля вогнища – вільний від навчання час якнайкраще вплинув на все наметове містечко та загальний позитивний настрій.

 Тож така експедиція – це хороша можливість самореалізуватися, спробувати себе у різних науках та використати отримані знання у виборі майбутньої професії. Хочемо висловити величезну подяку організаторам експедиції, науковцям та поварам за чудовий час навчання та відпочинку.

Сподіваємось, що це була не остання наша зустріч!

 
 

Юлія Бурма, учениця Володимирецького НВК,

Діана Касянчик, учениця Володимирецького колегіуму

 

У вас недостатньо прав для коментування.