Авторизація

HomeКультураНеофіційноЮні дослідники на Білому озері

Юні дослідники на Білому озері

( 1 Vote )

З 20 червня по 1 липня 2013 року  на території Білоозерського лісництва було облаштовано різнобарвне  наметове містечко. Саме тут, у чудовій поліській глибинці відбувалась обласна навчально-польова експедиція учнівської молоді «ЮНЕКО».  20 дітей з усієї області мали прекрасну  можливість попрацювати з науковцями Рівного та Києва. Ми представляли в експедиції нашу рідну Володимиреччину.

Разом із групою юних науковців Рівненщини ми досліджували флору та фауну Білоозерського лісництва, брали проби води Білого озера та прилеглих річок. За час перебування в експедиції завдяки чудесній, дружній атмосфері зовсім незнайомі спочатку діти ставали справжніми друзями.

Проте експедиція складалась не лише  з навчальних походів, корисної  інформації  щодо  заповідника, наукових експериментів, але й, звичайно, всі знаходили час і на відпочинок. Оздоровче купання у Білому озері, проведення конкурсів та змагань, пісні біля вогнища – вільний від навчання час якнайкраще вплинув на все наметове містечко та загальний позитивний настрій.

 Тож така експедиція – це хороша можливість самореалізуватися, спробувати себе у різних науках та використати отримані знання у виборі майбутньої професії. Хочемо висловити величезну подяку організаторам експедиції, науковцям та поварам за чудовий час навчання та відпочинку.

Сподіваємось, що це була не остання наша зустріч!

 
 

Юлія Бурма, учениця Володимирецького НВК,

Діана Касянчик, учениця Володимирецького колегіуму

 

Коментарі   

 
+4 # Port_Noi 15.07.2013, 06:54
...20 дітей з усієї області мали прекрасну можливість попрацювати з науковцями Рівного та Києва.

А хто був задiяний на пiдтримку дитячих лiтних таборiв, що органiзували вiруючi громади району, в цьому роцi на околицях села Полицi та iнших сiл i проводять щотижнево з харчуванням, з навчанням Слову Божому i з культурними та спортивними мiроприємствами для наших дiток кiлькiстю вiд 150 до 250 душ щоденно ?
Хто з сiльских або "Рай" нардепiв допомiг або хоч поцiкавився про ту роботу, що не дає видимого еффекту, такого як дит-майданчик чи куточок, але будує душу майбутнього жителя району i країни ???
I чому цi подiї проспав наш Веселий Кiт Вася ?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 15.07.2013, 15:57
Цікавитися "штундівськими" заходами напевно небезпечно. Та й для чого? Хто СЕКТАНТІВ фінансує? Захід, закордон. Для чого? Щоб промивати молоді мізки всякими дурницями:"Слух айтеся батьків, моліться за владу, не чини перелюбу". Нам таке не треба.
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 15.07.2013, 18:37
А хто мішає віруючим пропіаритись в газеті, наприклад? Он Юля і Діана описали все про свою експедицію. І діпутати ні при чом. Та й чи обращалися віруючі до влади за допомогою? Я думаю що їм не відмовили б.
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 15.07.2013, 20:15
До речі, зараз в садку біля Жовкинь віруючі також якийсь табір для дітей проводять. Здається будуть там до пятниці. Кому не лєнь, можете поїхать, подивитися і описати про це в будь якому пабліку чи газеті. Олівець, фотоапарат вам в руки і клава з мишкою в придачу 8)
Відповісти
 
 
+8 # Port_Noi 15.07.2013, 23:55
"Хто СЕКТАНТІВ фінансує? Захід, закордон"

Aвжеж... ГосДеп та iншi "Спец"фiрми Заходу, а не тi ж самi земляки або їx дiти, що виїхали i до цього часу допомагають рiднiй країнi xоть якось покращити життя. Хоча б своїм односельцям...

"Для чого? Щоб промивати молоді мізки всякими дурницями..."

Ну якщо Бiблiя (Слово Бога Живого) для тебе дурниця - то йди i далi ковтай 6-ти градусний самогон або щось сильнiше, трави себе нiкотином або наркотою та займайся дiлами плотi... Рогатий цього вiд тебе тiлъки i жде.

"Нам таке не треба."

Як пiдростеш (духовно i душевно) - то зрозумiєш - треба чи нi.
Відповісти
 
 
+6 # Lorik 16.07.2013, 01:26
Шо нібудь( діалект, я так не розмовляю) .....як зо сну.....що вже мелють....ні два, ні три....Де мій друг, товариш і брат Веселий Кіт Вася? скучно.. :cry: :-x
Відповісти
 
 
+5 # Гість 16.07.2013, 10:07
Лорік!Це я друг,товариш і брат Веселий Кіт Вася! Подивися скільки ми сюди різного народу притягнули! Різні є,але різні і потрібні!Але ще критична маса не назбиралася,а як назбирається то я ім поясню чому я іх сюди зібрав.Не скучай. Я скоро приіду.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Лорік, в неділю відтянулися по поврій програмі,по Володимирецьки, хлопці казали що я в сандалях в фонтан заліз, ну в той, що на головній площі краіни,там де дівчата по кругу сидять.Але я цього не пам"ятаю,мабуть брешуть,от приколісти!шкод а що Вас там не було.До речі,давай на "ти". :-)
Відповісти
 
 
-7 # Siegfried 16.07.2013, 11:00
Port_Noi, :lol: Любов Христа з Вас так і пре, світить і солить. Напевно Ви дуже виросли духовно і душевно, коли так відсилаєте людину:"то йди i далi ковтай 6-ти градусний самогон або щось сильнiше, трави себе нiкотином або наркотою та займайся дiлами плотi..."
Відповісти
 
 
+1 # Гість 16.07.2013, 11:24
О яка боротьба розгорілася за душі дитячі."у нас на районе" десяток релігійних общин з різним світоглядом та тулмаченням.А ну хто підкаже яке правилне.Туди і поженемо нашу дітлашню.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Ой зараз і дадуть мені жару...А може повезе і не дадуть.
Відповісти