Як підсумок новорічно-різдвяних святкувань, 21 січня у Володимирці відбудеться районне свято «Володимиреччина колядує». Воно вже стало традиційним і одним з найбільш масових заходів у нашому Поліському регіоні.
Адже це свято єднання всіх церковних конфесій, які в піснях, колядках та щедрівках підносять славу Спасителю Людства – Ісусу Христу.
Різдвяні свята прийшли в нашу Україну ще з язичницьких часів, разом із традицією виготовляти Вифлеємську зірку та прикрашати нею новорічну ялинку.
Традиційно першими оповісниками народження Христа з глибокої давнини були діти та підлітки, які обходили ватагою багаті й бідні оселі. І від їхніх вітань в кожній хатинці світлішало…
Тож запрошуємо всіх володимирчан та гостей селища відвідати районне свято «Володимиреччина колядує», яке проходитиме 21 січня на Майдані Єдності. Ми чекаємо на вас, щоб іще раз привітати з Різдвяними святами і побажати, щоб ота Божа благодать, яка панує в наших душах упродовж цих свят, оте світло Віфлеємської зорі не згасало, а продовжувало надалі осявати наш земний шлях, вселяючи віру і надію в кожний прийдешній день.
Миру всім нам і нашій рідній Україні! Христос народився! Славімо його!
Методист з організації дозвілля КЗ «Районний будинок культури» Марія Дукач.
Р. S. А 29 січня о 13 годині у приміщенні районного будинку культури зустрічайте національну заслужену капелу бандуристів України ім. Г. І. Майбороди м. Київ. Вони виступлять з тематичною програмою «О, Україно, о, рідна ненько!», «Пісні визвольної боротьби України». Квитки продаються в районному будинку культури. Телефон для довідок 2-39-69.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє