Авторизація

HomeКультураОфіційноЗапрошуємо на Майдан. Колядувати!..

Запрошуємо на Майдан. Колядувати!..

( 0 Votes )

 

Як підсумок новорічно-різдвяних святкувань, 21 січня у Володимирці відбудеться  районне свято «Володимиреччина колядує». Воно вже стало  традиційним і одним з найбільш масових заходів  у нашому Поліському регіоні.

Адже це свято єднання всіх церковних конфесій, які в піснях,  колядках та щедрівках підносять славу  Спасителю Людства – Ісусу Христу.

Різдвяні свята  прийшли в  нашу Україну ще з язичницьких часів,  разом із традицією виготовляти Вифлеємську зірку та прикрашати нею новорічну ялинку.

Традиційно першими оповісниками народження  Христа з  глибокої давнини були діти та підлітки, які обходили ватагою багаті й бідні оселі. І від їхніх вітань в  кожній хатинці світлішало…

Тож запрошуємо всіх володимирчан та гостей селища відвідати районне свято «Володимиреччина колядує», яке проходитиме  21 січня на Майдані Єдності. Ми чекаємо на  вас, щоб іще раз  привітати з Різдвяними святами і  побажати, щоб ота Божа благодать, яка панує в наших душах  упродовж  цих свят, оте світло Віфлеємської зорі не згасало, а продовжувало надалі осявати наш земний шлях, вселяючи віру і надію в кожний прийдешній день.


Миру всім нам і нашій рідній Україні! Христос народився! Славімо його!

Методист  з організації дозвілля КЗ «Районний будинок культури» Марія Дукач.

Р. S.  А 29 січня о 13 годині у приміщенні районного будинку культури зустрічайте національну заслужену капелу бандуристів України ім. Г. І. Майбороди м. Київ. Вони виступлять з  тематичною програмою  «О, Україно, о, рідна ненько!»,  «Пісні визвольної боротьби України». Квитки продаються в районному будинку культури. Телефон для довідок 2-39-69.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 61 гостей на сайті