Авторизація

HomeКультураОфіційноФестиваль колядок та щедрівок у Рафалівці (+фото)

Фестиваль колядок та щедрівок у Рафалівці (+фото)

( 0 Votes )

21 січня у Рафалівці відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Колядуй, ненько Україно!», в якому взяли участь освітянські та релігійні організації.

Яскравим видався виступ народного вокального ансамблю української пісні «Мрія». Янгольский спів продемонстрували учні ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Ткачук, Люба Ткачук, Валерія Сокол і Дарія Антонюк.

Високий рівень гри продемонстрували й «Рафалівські музиканти» Богдан Костючик, Дмитро Кульчицький, Микола Мельничук, Вадим Юсенко та юні бандуристки, сестрички Христина і Гануся Першути. Приємно, що у фестивалі взяли участь і педколективи наших шкіл.

Напевно, стихли і янголи в небі, коли полинув спів хору Церкви Християн Віри Євангельської та сольний спів керівника цього хору Іванни Килюшик. Велично, врочисто виконував колядки та щедрівки і хор Петро-Павлівського храму під керівництвом матушка Надії Грицкевич. Але оригінальним був і виступ учнів Рафалівської музичної школи. Не одну хвилину доброго настрою подарували слухачам і хор церкви Святої княгині Ольги та народний вокальний ансамбль української народної пісні «Золота осінь». А завершила фестиваль піснею «Україна колядує!» постійна учасниця всіх сценічних заходів, солістка Будинку культури Марина Вітренко.

Вдячні рафалівчани своїй селищній раді, яка приготувала всім учасникам солодкі подарунки, та й усім учасникам фестивалю. Завдяки їм селище ще раз повернулось у духовний, святковий і світлий, наповнений народними традиціями настрій, осяяний різдвяною зіркою.

 

 
 
 

 

Жанна ДЕМИДЧИК,

директор Рафалівского будинку культури.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 35 гостей на сайті