HomeКультураОфіційноВолодимиреччина на туристичній карті області (+карта)

Володимиреччина на туристичній карті області (+карта)

( 0 Votes )

Володимирецькому туристичному маршруту присвоїли номер для подальшого зазначення його на інформаційно-вказівних знаках

Таке рішення прийняла експертна комісія з маркування та знакування туристичних маршрутів області під головуванням заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко 4 травня 2018 року.

Цього разу на розгляд членів комісії представили два маршрути в Дубенському районі, два – у Володимирецькому та ще один – на Березнівщині.

Туристичні маршрути Володимиреччини презентував головний спеціаліст відділу культури і туризму Володимирецької РДА.

Туристичний маршрут «Луківські Хрести» (5 км), що проходить Володимиреччиною між селами Біле та Луко та прямує до місця паломництва, пов’язаного з місцевою легендою, затвердили як місцевий та присвоїли йому номер.

Ще один шлях, який має назву «106 кілометрів Полісся» та простягатиметься вздовж вузькоколійки, комісія направила доопрацювати (найпевніше, він отримає статус обласного).

Також Світлана Богатирчук-Кривко презентувала для членів комісії та присутніх буклет «Володимиреччина туристична», розроблений Володимирецьким відділом культури і туризму, відзначила дотримання брендового стилю області та змістовність буклету.

А 20 травня відбудеться відкриття туристичного сезону, що включатиме подорож вузькоколійкою ст. Володимирець – ст. Біла (знайомство з туристичними атракціями, пікнік на озері с. Біле, подорож туристичним маршрутом до урочища «Луківські хрести» с. Луко гужовим транспортом). Виїзд від музею ТІО о 7.00 год.

Деталі: 0363423969, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 0679882806.

Чекаємо заявок! Дедлайн запису у групу: 16 травня.

Можна залишати заявку в коментарях: прізвище, вік.

З собою мати: зручний одяг, взуття, головний убір, дощовик, продукти на день, вода, кошти для оплати дорожніх витрат, для відвідування Хрестів –пожертва (стрічка, рушник).

Олег Босик,

головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації.

 

Коментує начальник відділу культури і туризму Володимирецької РДА Людмила Босик:

Олег Босик гідно і висококваліфіковано презентував маршрути Володимиреччини туристичної. Комісією високо оцінено нашу роботу. Буклет Володимиреччина туристична та розроблений логотип відповідає сучасним тенденціям інформаційної поліграфії. Сучасний турист вимогливий до пропозицій. Маємо розуміти й масштаби взятих зобов’язань.

Днями мною створено в Google сторінку «Туристично-інформаційний офіс-музей» (з можливостями реклами) та  QR-код  до неї і до групи «Володимиреччина туристична».

Що таке QR-код? Це матричний код (англ. quick response – швидкий відгук), двовимірний штрих-код. Основна перевага QR-коду – легке розпізнавання сканувальним обладнанням (в тому числі й фотокамерою мобільного телефона), що дає можливість використання в торгівлі, на виробництві та в логістиці.

Тож тепер ми мобільні у доступі в будь-яку пору і в будь-якій точці світу! Необхідно лише наповнити дані ресурси якісним інформаційно-рекламним контентом. І, як завжди, на завершення: «Ми працюємо – ви відпочиваєте»!

Attachments:
Download this file (map.jpg)map.jpg1350 Kb
 

У вас недостатньо прав для коментування.