HomeКультураОфіційно"Сваряни" "В Юзефіни на гостинах"

"Сваряни" "В Юзефіни на гостинах"

( 0 Votes )

День видався напрочуд погожим. Жіночки ансамблю Сваряни, не дивлячись на «гарячу» пору, полишивши свої домашні клопоти, чимчикували дружно до клубу. А там уже й машина чекає. Схопивши костюми, швиденько вмощуємось на свої місця і… вперед, на гастролі!

І мчить нас «Газелька» відділу культури і туризму на Рокитнівщину!

За піснями та обговореннями домашніх справ і не помітили, як вже й приїхали у селі Глинне в Рокитнівському районі, що за кілька кілометрів від міжнародної межі. На запрошення Рокитнівського відділу культури, делеговані від працівників культури Володимиреччини, ми прибули на чудовий фестиваль – «У Юзефіни на гостини». Тут нас радо зустріли господарі, начальник Рокитнівського відділу культури і туризму Наталія Ярмошко та наш голова райдержадміністрації Володимир Хоружий, який нас підтримував упродовж усього концерту. Зі сцени він також привітав рокитнівчан зі святом, вручив сувеніри колезі та побажав нових досягнень у збереженні традицій.

 Свято вдалося на славу! Переповнене співами, танцями, музиками, ярмарками та гостинністю працівників культури Рокитнівщини. І майже три години різноманітних заходів пролетіло, як одна хвилина. Та й це ще не все.

Після концерту нас супроводили до славнозвісного Юзефінського дуба, якому більше 1300 років і до жіночого монастиря Іверської ікони Божої матері. Тож і дуба ми обнімали, і до монастиря завітали.

Уже ввечері втомлені, але задоволені, ми нарешті прямували додому. З прекрасними емоціями, з великою вдячністю організаторам свята. І тілько доїзжаючи до свого села, жіночки знову заговорили про домашні клопоти: і косовицю, і зілля на грядках, і про корів недоєних. Хоч приїхали потомлені, але надзвичайно натхненні та задоволені, і ще довго будемо пам’ятати таку прекрасну подорож…

Дякуємо відділу культури і туризму та особисто Людмилі Василівні за віру в нас та підтримку. Це ще один поштовх до бажання підвищувати виконавський рівень «Сварян»!

 


Оксана Василюк, завклуб с.Сварині

Фото Василина Василюк.

 

У вас недостатньо прав для коментування.