Авторизація

HomeГромадиГромадиЗвернення Віктора М’ялика щодо подій в Кузнецовську

Звернення Віктора М’ялика щодо подій в Кузнецовську

( 6 Votes )

Шановні земляки і мешканці Кузнецовська!

Співчуваю усім тим, хто постраждав внаслідок подій минулої неділі, коли група молодих, зухвалих мешканців с. Воронки породила конфлікт, який переріс у жорстоку сутичку біля «Маєтку».

Перекинуті авто, потрощене майно ресторану – такі наслідки з`ясування стосунків. Римляни говорили: «Бережи порядок і порядок збереже тебе». Ті, хто породив у Кузнецовську беззаконня, від нього ж і постраждали. Тому сьогодні я обурений цими подіями та звинуваченнями, що линуть на мою адресу.

Вочевидь, комусь дуже вигідно облити брудом моє чесне ім’я. Чи для того я вклав стільки праці та коштів за останні чотири роки в освіту, культуру, спорт та інфраструктуру міста, району та області, щоб покривати людей, які чинять беззаконня і захищати їх від правосуддя? Тим паче, що кілька місяців тому від безчинства цих молодиків на лікарняному ліжку опинився мій двоюрідний брат. Я дуже обурений. Задаю питання, що зробила влада для уникнення конфлікту?Що було зроблено, щоб припинити діяльність так званої «бурштинової мафії», яка, як відомо, породила цілу низку проблем в нашому краї, в тому числі, масові розбої та дебоші?

Ці конфлікти є і в Рокитному, Сарнах, Дубровиці.То невже хтось думає, що я можу бути до цього причетним? І ось мене, котрий намагався і далі намагатимусь робити добро, звинувачують у «кришуванні». Сьогодні звинувачують мене ті, хто нічого не робить. Як кажуть"У брехні тисячі свідків, у правди – жодного".Не слухайте, що про мене говорять, краще подивіться на мої конкретні справи. Адже я свого кредо «Не словом, а ділом» не міняв, а допомагав і далі допомагатиму, щоб не трапилось. Тільки разом, тільки спільними зусиллями ми піднімемо наш край.. А щодо тих, хто веде проти мене наклепи і прикривається моїм ім`ям, а також тих осіб, котрі завдяки своїм фінансам думають, що вони стоять вище закону- їхні вчинки заслуговують на моє засудження. Я за правду і якщо ви теж відстоюєте правду –значить ми на одній стороні. Одне я знаю напевне- я чистий перед Богом і перед Вами.

Віктор Мялик

Джерело: Facebook

Коментарі   

-42 # Vector 30.06.2016, 13:14
Влучно сказано...
Відповісти

+64 # Danila 30.06.2016, 13:36
А ви доведіть нам свою правоту "не словом, а ділом", адже хто не може навести порядок в своїй оселі, то що ж він зробить для країни??? В меценатів і бізнесменів, такого рівня як ви зв'язків вистачає. Обурюватися цим мало, треба діяти... У вас ключове слово "вкладав", а не "зробив", а той хто вкладає, той чекає на девіденти... Був у нас вже такий Абдулін, який вкладав, коли обрали, то про нас забув.
Відповісти

+31 # Гість 01.07.2016, 00:31
І ще є Яніцкій,який обіцяв багато,а нічого не зробив.
Відповісти

-13 # Platon Zolotov 03.07.2016, 00:15
и много Ваш Абдулин вкладав???А В.Мялыку нечего доказывать, он и так много что показал, не на словах ,а на делах...Еще бы каждый так вкладывал...
Відповісти

+57 # гість 30.06.2016, 14:57
А хто поспівчуває людям,скалічени х зграєю в Володимирці,Зел еному та інших населених пунктах?
Відповісти

-28 # Ангел 30.06.2016, 15:30
Подивіться і подумайте:
https://youtu.be/T_U7HxOzhWw?t=155
Відповісти

+36 # Гість 30.06.2016, 15:52
А де ви ці гроші(чесно взяли)ви не хочете розповісти людям????Совіст і нуль, про честість.
Відповісти

-28 # Гість 01.07.2016, 03:05
ну-ну розкажи-ка нам хто шо і де взяв? експерт) поки що все що від тебе чули це нарікання на людину яка вкладає душу в полісся, а ти що зробив хоча б для свого мікрорайону? ти хто взагалі? -якісь гамнюк який нічого не робить корисного для суспільства , а лише паразитує ,поливаючи брудом порядну людину...наспра вді дивлячись на ту роботу яку проробила ця достойна людина, совісті якраз в тебе немає,.. і я повірю краще своїм очам,бо я бачу результат його роботи , ніж гниді - типу тебе...
Відповісти

+17 # ANTIK 01.07.2016, 09:40
Відразу видно що (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ) Мяликом троляка....
Відповісти

-16 # Гість 01.07.2016, 13:56
троляка? дивно як ти ще М'ялика не звинувачуєш чого хліб по 9 грн. і тарифи по всій країні на ЖКП виросли, і бєнза така дорога і т.д. насправді мене обурює ваші нічим не обгрунтовані помиї які ви виливаєте, бо на чорному піарі легше виїжджати чим піти і самому щось зробити, от перестане М'ялик займатись розвитком цього регіону, кому він нада буде? хто буде хоть щось тут робити? ти?Яніцькій, Порошенко,?от хто?ну саажи, хто що робить в нашому регіоні окрім пана М'ялика???
Відповісти

+13 # ANTIK 01.07.2016, 17:30
Шановний а Ви все так знаэте про М'ялика? То скажить мені яку він має освіту?(не куплену), як він закінчив ВПУ-29 випуск 2000, а може не закінчив?
Відповісти

-15 # Гість 01.07.2016, 20:02
запитаєш якось сам в нього...я кажу очевидні речі,щас все або майже все населення регіону з своїми проблемами іде до М'ялика, але тібо тітушка цього не зрозуміти , бо видно тобі хтось платить за багно, яким ти розкидаєшся...
Відповісти

+11 # ANTIK 02.07.2016, 09:48
А нема мені що внього питати, і так все зрозуміло.І хто проплачений також. Я нікого не ображав і не поливав брудом(цікавий вислів "платить за багно")на відміну від Вас шановний.Очевид но одне, не може бути дипутатом людина яка малює два в квадраті на уроці математики.
Відповісти

-11 # Гість 02.07.2016, 15:15
виходить ти знаєш більше за мене, вівторок 5 липня 12-00 відкриття спорт.майданчик у в м.Кузнецовськ приходь і озвучуй свої запитання,прите нзії...бо я так розумію балабольством в онлайні легко займатися...
Відповісти

-6 # Гість 02.07.2016, 15:26
і так все зрозуміло?,вихо дить ти ще більший (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ) чим я думав, ти ніколи з ним не спілкувався, живеш плітками і ці плітки розводиш, і тобі щось там зрозуміло? я тобі пропоную адекватні речі прийти запитати особисто ,отримати відповіді, а якщо ти формуєш думку про людину за якимось там наклепами, то це не показує тебе з кращої сторони , а говорить про те що ти звичайнісінькій (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ)яки й не відповідає за свої слова, от і все... і подальшу дискусію вести онлайн з тобою немає сенсу , приходь поспілкуєшся вживу...
Відповісти

+9 # ANTIK 03.07.2016, 12:13
А де саме наклеп??? Не розумію Шановний Віктор Нечіпорович Ви не навчалися в Володимирецькол му ВПУ??? Чи Ви думаєте Вас забули викладачі??? Чи Ви просто хочете приховати своє минуле як сумнозвісний Слюсарчук?
Відповісти

-12 # Гість 03.07.2016, 16:38
в тебе кришу зносить? де ти тут М'ялика побачив?я тобі написав де ти можеш його зустріти зі всіма своїми питаннями , він не від кого не ховається... але ти ж сильно "освіченний" щоб це зрозуміти) :lol: :lol: :lol: , і вища освіта це не запорука успіху і це не свідчить про мудрість людини) ти хоч це розумієш? Україна займає 4-те місце у світі по відсоткам людей які мають вищу освіту, і що це нашій країні дає? якщо ми найгірш розвинена країна Європи?якась Гваделупа навіть нас випереджає по рівню життя...
Відповісти

+27 # Гість 30.06.2016, 17:22
Пан Мялик що ще вам в житті потрібно розкажіть людям,чого вам не вистачає??? коли так хочете у верховну раду.У себе в селі порядок хоть наведіть!!!а там і без вас все зроблять. С повагою
Відповісти

-15 # Platon Zolotov 03.07.2016, 00:17
с ваших слов только видно чего Вам не хватает...)
Відповісти

+48 # Гість 30.06.2016, 20:50
Добро роблять тихенько і без реклами. Вас шановний Віктор Мялик забагато у Володимирецьком у віснику і всіх соціальних мережах. Кажуть що даючи гроші ви ставите умову про фото із вами у газеті.... Це уже популізм. Цікаво було б почути під прапором якої партії ви "вкладаєте".
Відповісти

-29 # Platon Zolotov 01.07.2016, 00:50
Все это выглядит как политический заказ ...кому то очень хочется оклеветать, честного и порядочного человека ...
Відповісти

+2 # Pepko 08.07.2016, 20:48
"Ти вже загембав..." ©
Відповісти

+35 # гість 01.07.2016, 01:07
Цей політичний заказ продовжується вже більше 5 років,калічать людей безнаказано,що старого,що малого!
Відповісти

+22 # 8888 01.07.2016, 03:18
таке відчуття,що скоро мають бути вибори!!!
Відповісти

+64 # Гiсть 01.07.2016, 08:41
Пане Віктору, якщо ви такі чесні, то ЧЕСНО дайте відповідь на декілька запитань:

- яким чином Ви, простий хлопець із села, витрачаєте мільйони гривень, не маючи жодного великого підприємства у своїй власності?
- чому Ви, маючи ці мільйони не витратите декілька сотень тисяч на те, щоб припинити безчинства ваших земляків, від яких постраждав Ваш брат?
- як Ви збираєтесь бути Народним депутатом, коли не те, що написати, а й сказати грамотно не можете?

і зрозумійте, що займаючись політикою (йдучи в депутати) Ви маєте відповідати і на політичні і особисті, і фінансові запитання.
Відповісти

-16 # Гість 02.07.2016, 00:45
жди щас М'ялик зайде в чат щоб тобі відписати) :lol: ) якщо тебе цікавить ця інфа , з'їздь до нього та запитай?, або на якомусь заході підійди і до нього і поговори)
Відповісти

+6 # Гiсть 04.07.2016, 23:49
це не Гість питає, це 5 десятків людей, що лайкнули...
Відповісти

+38 # Гість 01.07.2016, 09:39
А ще, хто дав вказівку видалити всі коментарі з сусідньої теми про весілля, в яких Ви згадуєтесь. Бо дуже хочеться знати, чому в нас така виборочна демократія і свобода слова.
Відповісти

-9 # Platon Zolotov 03.07.2016, 00:20
кто кто ???...)Сам Пан Яницкий...
Відповісти

-9 # Гість 01.07.2016, 20:40
Пане Гість,якщо Ви такі чесні, то Чесно дайте відповідь на декілька запитань: -Яким чином ми обрали пана Сороку,кандидат а наук,який дуже гарно вміє говорити і не приїхати ні разу до своїх виборців,незваж аючи на листи до нього від сесії районної ради.
-Чому маючи статки попередні депутати Абдулін,який вміє гарно писати, чи Сорока, який вміє гарно говорити, так нічим і не допомогли району,так і не відповіли на політичні,особи сті ,і фінансові питання займаючись політикою дуже довгий час.
-Чому Пан Віктор , який живе у Київській області, повинен відповідати за дії кожного мешканця села Воронки. Він що-дільничний , чи начальник поліції.
-Ви не маєте претензій до пана Гройсмана, який освіту отримав заочно?
Замість того щоб бути вдячним людині, яка допомогла стільки, ви з радістю пов язали несумісні речі , щоб облити людину брудом.
Слава Україні.Слава воїнам АТО!
Відповісти

+20 # Гiсть 02.07.2016, 00:16
Шкода, що останнім часом в нашому суспільстві, якщо говориш всяку фігню, достатньо сказати "Слава Україні" і, як слово (ЦЕНЗУРА) у воронківця, в кінці речення "піднімає рейтинг" словоблуда.

Гість задав три конкретних запитання, без бруду, без образ - на жаль відповіді немає. Мабуть, відповіді для пана Мялика самі по собі образливі. Якщо він не напише, то народ додумає. Завжди дефіцит інформації породжує слухи, але ж, як відомо, диму без вогню не буває.

П.С. Шановний Гість, не будь євреєм, не відповідай на запитання - запитанням. При чому тут Сорока, Абдулін, тим більше Гройсман до Воронок? Нагадаю, 95% воронківців не просто так голосували за Мялика...
Відповісти

-20 # Гість 02.07.2016, 00:54
якби ти хоч трошкі шевелив мізками то знав би очевидні речі , що пан М'ялик має важливіші справи чим вести інтернет-перепа лки з якоюсь шпаною, якщо є якісь конкретні питання то задай їх йому в реальному часі ,а не в інеті , це тупо галімий популізм... і якщо ти такий освіченний, то повинен розуміти ці прості речі) 8)
Відповісти

+20 # ANTIK 02.07.2016, 13:37
Складається теке враження що "розумний" тут один, а всі інші нерозумні.
Відповісти

0 # Гість 02.07.2016, 15:04
в мене складається враження що твоє IQ нище плінтуса(нище 70 балів) , я ж не винен що ти такий "геній", про генія це сарказм , бо ти ж не зрозумієш і візьмеш в це повіриш :lol: :lol: :lol:
Відповісти

-19 # Platon Zolotov 03.07.2016, 00:09
нет, не один ... Кто Мялыка знает ...тот не будет такой бред писать...За такого человека нечего п[ЦЕНЗУРА]о сказать ...
Відповісти

+13 # Гiсть 02.07.2016, 00:35
Чому ж статки Абдуліна, Сороки не допомогли? Ще й як допомогли. Хтось хороші авто купив, хтось шубу норкову, хто ж просто "підлатався на виборах", точно так як і ви зараз ти заробляєте на Мялику. Чим відрізняєшся? Тільки прізвищем "мецената", бля.

До яких пір за гречку, яйця, вікна, дороги, що розсипаются, мости, які нікому не потрібні будемо продавати свій голос? Скажеш: благодійник? Прекрасно, нехай не йде в депутати і робить благодійництво. Тоді ясно. А так, він такий, як всі - стане депутатом і бюджетні гроші собі ж і відмиє.

Бо для чого ж іде? Щоб закон написати? :lol:
Відповісти

-16 # Гість 02.07.2016, 01:03
ооо мулудєц пудловив пудловив ) бро поможеш смітники по місту розставити і сміття прибрати*?
Відповісти

-8 # Гість 02.07.2016, 17:21
а яким боком це (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ) до воїнів АТО, він комусь із хлопців, що були там допоміг? чи це так - язиком ляпнути - що у бочку (ЦЕНЗУРА)ти?
Відповісти

+11 # Siegfried 03.07.2016, 15:14
Оце закортіло мні почитати Бібілію. І знайшов таку річ. Це про нас із вами.
"Господи, нехай посоромлені будуть безбожні, хай замовкнуть та йдуть до шеолу, нехай заніміють облудні уста, що гидоту говорять на праведного із пихою й погордою!"
Нехай буде так!
Відповісти

+25 # Гiсть 04.07.2016, 23:42
Не виривай з контексту, як роблять штунди, читай всю Біблію:

Євангелія від Матея 6:2-4
"Отож, коли даєш милостиню, не труби перед собою, як роблять лицеміри по синагогах та вулицях, щоб їх хвалили люди. Істинно кажу вам: Вони вже мають свою нагороду. Ти ж, коли даєш милостиню, нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права: щоб твоя милостиня була таємна, і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі."

Тобто, милостиня робиться таємно, а не на перших шпальтах "Володимирецько го вісника", і нагорода: "Отець твій ... віддасть тобі", а не похвала людей у вигляді голосів на виборах до Верховної ради.
Відповісти

-10 # Siegfried 05.07.2016, 00:20
Так не ВІН же трубить про милостиню, а ГАЗЕТА, щоб ми знали що є добрі люди, милосердні, жертовні.
Добре що багато заробляє і має що пожертвувати від своїх немалих статків. Це і нам заохочення щоб ми не були скупими, а були жертовними, милосердними. Можна мати в гаманці одну останню гривню і віддати її на добру справу як для Бога. І я вам скажу більше: Коли в тебе мало грошей, то ти думаєш ОЙ, ВСЕОДНО ТИХ ГРОШЕЙ НІКОЛИ НЕМА, ПОЖЕРТВУЮ. А коли в тебе їх багато - отоді хочеться ще більше мати. Може тому Ісус Христос і казав що багатому важко увійти в Царство Небесне. Там, помоєму, Він запропонував багатому чоловікові пожертвувати свої статки бідним і слідувати за Ним. (Можна точніше про це прочитати в Євангелії.)
А в тім, в попередньому коментарі я написав те, що мене схвилювало. (це стосується не лише Віктора Нечипоровича. Тут багато пишемо і про православних, і про штундистів, які теж як і ми перед Богом ходять. І всіх їх і нас Бог приймає такими, якими ми є. І всі ми не мало согрішаємо ВСІ БЕЗ ВИНЯТКУ) Ми часто стаємо суддями чужих справ, не знаючи ні мотивів, ні причини вчинків наших ближніх. Ми ж не серцевидці. Будьмо пильними і обережними. Сіючи підозри, наклепи, злослів"я, осуд ми вирощуємо для себе з цього всього врожай. Жнива ж не забаряться. Що ми пожнемо? То хай Бог милує! :eek: А я теж не рідко так роблю. Така вже противна в мене натура. Господи, помилуй і збав від лукавого!
Відповісти

+6 # Гiсть 05.07.2016, 00:55
Німця понемло...З якого часу запитання - наклеп?
Відповісти

-2 # Гiсть 05.07.2016, 02:46
Не сміши мої підкови. :lol: (с) Конь Юлій

"Так не ВІН же трубить про милостиню, а ГАЗЕТА..",
газета, а вірніше комерційна політика,
яку проводить головний редактор це: "за інформацію треба платити",
тим більше за "кандидата",
тим більше з "не бідного",
тим більше платить налом...
далі :-x
Відповісти

+17 # гість 04.07.2016, 17:31
Дивлячись на відгуки читачів,депутат ство Нечипоровичу не світить-це ясно,як божий день,причин багато,але основна-ну дуже забагато реклами!!!!Ніхт о так і незрозумів звідки статки і чиї вони?
Відповісти

+19 # Гiсть 04.07.2016, 21:41
М'лик В.Н.- фінансовий директор (не власник)ТОВ "МДС-БУД" проживає в Червоній Мотовиловці Фастівського р-ну http://nbnews.com.ua/ua/rada2014/candidat/7747/

Янківський Р.Ю. - засновник і власник ТОВ "МДС-БУД", керівник апарату Фастівського районного суду http://vladainfo.com/ua-fastivskij_miskrajonnij_sud_kijivskoji_oblasti-kerivnictvo?ln=ua

Янківський Ю.М. - батько Янківського Р.Ю. був головою Борівської селищної ради, що за 2 км від Червоної Мотовиловки, член Соціал-демократ ичної партії України (об'єднаної), якого особисто знав Медведчук В.В. і підтримував разом із БЮТ, Партією регіонів, Комуністичною партією та ін. file:///C:/Users/%D0%9C%D1%96%D0%B9%20%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C/Downloads/%D0%97%D0%B2%D1%96%D1%82%20%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0-new1%20(4).pdf

Медведчук В.В. - олігарх, мільярдер, прибічник та кум Путіна. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%87%D1%83%D0%BA_%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Путін - вбивця, його прибічники - співучасники http://polissya.net/politukym/tochka-zory/2118-putin-vbuvcia-jogo-prubichnuku-spivychasnuku.html

а так зрозумів?
Відповісти

+14 # гість 05.07.2016, 00:19
Так,зрозумів!Ст атутний капітал супер фірми 9000грн.......? Засновник фірми і власник Янківський Р.Ю. проживає в гуртожитку по вул.Соборній 59 в м.Фастів......! Дуже дивно....!?Може Віктор Нечипорович і хороший хлопець(по добрим справам),але по статкам муть повна.Є різниця-балотує ться і балотують!
Відповісти

+8 # Гiсть 05.07.2016, 01:08
Цікаво...
Відповісти

+7 # Гiсть 05.07.2016, 01:31
Ніби самовисуванець, чи збрехав...
Відповісти

+9 # Гiсть 05.07.2016, 02:50
далі цікавіше:

Вопрос:
vose4ka Пт Фев 06, 2009 12:26
- Как правильно расшифровать МДС???

Ответ:
dvoika Пт Фев 06, 2009 12:34
МЕТОДИКА ОПРЕДЕЛЕНИЯ СТОИМОСТИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ПРОДУКЦИИ
НА ТЕРРИТОРИИ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ - (МДС 81-35.2004)
http://ohranatruda.ru/ot_biblio/normativ/data_normativ/43/43541/

в Україні - Правил визначення вартості будівництва (ДБН Д.1.1-1-2000)
http://www.vs.com.ua/index.php?pageid=1440
Відповісти

+26 # Гість 04.07.2016, 19:23
Для підтримання конституційного ладу в районі, запобіганню подальших скалічень ні в чому не винних людей, запобіганню злочинам і т.д., влада зобов'язана: 1. Ввести у село Воронки нацгвардію. 2. Провести обшук усіх обійсть. 3. Конфіскувати усю незаконну зброю, усю незареєстровану авто і мото техніку, усе незаконне янтарне обладнання і усі брудні гроші. 4. Ввести у даному населеному пункті пропускний режим і комендантську годину. 5. Зайнятись вихованням і навчанням усієї молоді з нуля (провести перепідготовку для тих, хто цього потребує). 6. Для тих, кому не доходить, відправити у спеціальні заклади (псих-лікарні, тюрми і т.д.). Крапка
Відповісти

+15 # Гiсть 05.07.2016, 02:44
Дивно, що в списках забудовників Києва і Київської області МДС-БУД не значиться http://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%96?page=3

у Фастові теж нема https://fastov.flagma.ua/stroitelnye-kompanii-k.html

зареєстрована в гуртожитку, на 9000 статуту і офісні меблі не купиш, а тут виконавчий директор - мільйонер...

за адресою місцезнаходженн я Київ, Звіренецька, 63 зареєстровано з десяток компаній. є ознаки "фіктивного підприємства".
Відповісти

+14 # гість 05.07.2016, 09:39
Ну дуже успішна будівельна компанія,яка й близько нічого не побудувала,крім мосту в с.В.Телковичах з чотирьох досок!Головний редактор,що навмисне вводив в оману читачів?
Відповісти

-7 # Гiсть 05.07.2016, 10:28
Нічого оманливого, чиста комерція ;-)
Відповісти

-4 # Гість 05.07.2016, 10:48
Хлопці ну що ж усім так тиснуть чужі гроші. То давайте блокпости поробим на Каноничі і т.д. Тож не головне як заробив у цій ситуації, а куди витратив.
Тут дієва порада була: маєш питання – зустрінься і поговори. Я так і зробив. І оцей мільярдер у розмові дуже простий і уважний. Жодної пихи, хоча Лексуса такого як у нього більше ніхто не має в Україні (хвалитись троха любить) і по звітах за минулий рік він у наш район завіз більше 20 млн.грн. – це все його слова. Ще дуже багато про Бога говорить і йому за все дякує.
Покажете мені хоча б одного чесного бізнесмена у районі буду аплодувати вам цілий день. Така у нас жидівська Україна – чесних бізнесменів не існує, але безкорисливі і добрі ще є. Якщо кому з вас не дай боже доведеться, то підіть до Безушка, Діжурка, Бортника – вони слухають радять допомагають, а по районних мірках вони теж Мялики. Про тих хто на поріг не пускає тут говорити не буду.
Відповісти

-1 # Гість 05.07.2016, 10:48
Мялик з тих, хто має всього в необмеженій кількості і більше йому не потрібно, тому й роздає нужденним(молюс я Одіну, Сварогу, Алаху й усім богам, щоб ви не були серед таких людей). А сотні вікон замінених по садочках і школах7 А майданчики спортивні, щоб з наступних поколінь не виростали «воронківці»? То чому ж ви заздрите? До чого докопуєтесь?
Пояснення бажання депутатства насправді дуже просте. Хочеш заробити мільйон мусиш хитрим та жадним жидам вділити, а ще нагло лізуть пожежники, санстанціції і хлопці Авакова. Вловили натяк? Так, ніфіга тут не заробиш. А до депутата ВРУ лізти бояться, тому мільйон зоробляєш спокійно і якщо раніше він з того мільйона тисячу сюди завезти примудрявся то буде мати змогу привезти 100 тисяч
Відповісти

+8 # Гiсть 05.07.2016, 11:39
Практично все ясно.

М'ялик, як чесний бізнесмен не хоче "жадним та хитрим жидам, що працюють пожежниками, в санстанції, поліції" платити.

А за що чесний бізнесмен має платити? Нехай платить в бюджет. Мабуть, дешевше дати на лапу, ніж в бюджет, того й платить "жадним жидам".

Виявляється, ставши Депутатом - отримає "бонус" у вигляді "бояться лізти". Супер! А решті "нечесним" бізнесменам і далі жити в корупції?

Чи може в депутати треба йти, щоб поломати цю систему, вивести із тіні?
То чим він від попередників відрізняється? І для чого Небесна сотня загинула і хлопці в АТО гинуть?
Відповісти

+10 # гість 05.07.2016, 13:39
Шановний Гість Вам виложили і показали ,що,як,де і звідки ростуть ноги!Замінені вікна,дитячі майданчики,це все зроблено за Ваші кошти,вкрадені раніше з бюджету країни,на фірмі 9000грн,а фіндиректор мільйонер,Вам самим не смішно?Коли людина хоче знати походження благодійних грошей то,що тут поганого?А в нас починається крик-чужі гроші Вам тиснуть.
Відповісти

+9 # Гість 05.07.2016, 15:29
А М'ялик думає, і для чого мені написали це звернення. :-x
Відповісти

+5 # Гість 05.07.2016, 16:23
Ой мялик (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ)ще одне дитя запудрення розуму поліщукам
а вони і ведуться, полісся проснись і думай головою а не половим органом
хай скаже де він бабло те бере на "меценацтво"
Відповісти

-10 # Гість 05.07.2016, 21:16
скакун ти міг сьогодні прийти і спитати в нього, але ти не прийшов....чого в неті скакати?- бо тут можна розводити балаган...
Відповісти

+7 # гість 05.07.2016, 17:26
І запамятайте поліщуки.Хто платить той і музику заказує!!! І музика ця буде грати(якщо буде)ну точно не на Поліссі!!!!!
Відповісти

+1 # Гість 19.07.2016, 10:03
Танки їдуть у воронки :lol: і з диких воронок будуть воронки :P (ЦЕНЗУРА)ни скоро вибухнуть у воронкувців
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 122 гостей на сайті