HomeГромадиГромадиЗвернення Віктора М’ялика щодо подій в Кузнецовську

Звернення Віктора М’ялика щодо подій в Кузнецовську

( 6 Votes )

Шановні земляки і мешканці Кузнецовська!

Співчуваю усім тим, хто постраждав внаслідок подій минулої неділі, коли група молодих, зухвалих мешканців с. Воронки породила конфлікт, який переріс у жорстоку сутичку біля «Маєтку».

Перекинуті авто, потрощене майно ресторану – такі наслідки з`ясування стосунків. Римляни говорили: «Бережи порядок і порядок збереже тебе». Ті, хто породив у Кузнецовську беззаконня, від нього ж і постраждали. Тому сьогодні я обурений цими подіями та звинуваченнями, що линуть на мою адресу.

Вочевидь, комусь дуже вигідно облити брудом моє чесне ім’я. Чи для того я вклав стільки праці та коштів за останні чотири роки в освіту, культуру, спорт та інфраструктуру міста, району та області, щоб покривати людей, які чинять беззаконня і захищати їх від правосуддя? Тим паче, що кілька місяців тому від безчинства цих молодиків на лікарняному ліжку опинився мій двоюрідний брат. Я дуже обурений. Задаю питання, що зробила влада для уникнення конфлікту?Що було зроблено, щоб припинити діяльність так званої «бурштинової мафії», яка, як відомо, породила цілу низку проблем в нашому краї, в тому числі, масові розбої та дебоші?

Ці конфлікти є і в Рокитному, Сарнах, Дубровиці.То невже хтось думає, що я можу бути до цього причетним? І ось мене, котрий намагався і далі намагатимусь робити добро, звинувачують у «кришуванні». Сьогодні звинувачують мене ті, хто нічого не робить. Як кажуть"У брехні тисячі свідків, у правди – жодного".Не слухайте, що про мене говорять, краще подивіться на мої конкретні справи. Адже я свого кредо «Не словом, а ділом» не міняв, а допомагав і далі допомагатиму, щоб не трапилось. Тільки разом, тільки спільними зусиллями ми піднімемо наш край.. А щодо тих, хто веде проти мене наклепи і прикривається моїм ім`ям, а також тих осіб, котрі завдяки своїм фінансам думають, що вони стоять вище закону- їхні вчинки заслуговують на моє засудження. Я за правду і якщо ви теж відстоюєте правду –значить ми на одній стороні. Одне я знаю напевне- я чистий перед Богом і перед Вами.

Віктор Мялик

Джерело: Facebook

Додати коментар

Захисний код
Оновити