Авторизація

HomeГромадиГромадиЯк жителі району ставляться до е-декларування держслужбовців?

Як жителі району ставляться до е-декларування держслужбовців?

( 0 Votes )

Подання електронних декларації чиновників викликало значний шок серед українців. Хтось не міг повірити в те, що можна на руках мати стільки мільйонів доларів, а хтось втомлювався рахувати земельні ділянки, які найчастіше були записані на дружин можновладців або ж третіх осіб. на когось задекларовані храми, картини, книги та ікони, а прості люди бідкаються, як оплатити комунальні тарифи, бо ж ціни на електроенергію та тепло значно зросли.

У пересічних жителів ми поцікавилися, як вони ставляться до е-декларування наших держслужбовців. Публікуємо найвідвертіші думки.

Марія, 26 років: «Якби була служба, яка б перевіряла майно у відповідності до декларацій, то це було б дуже добре. А так – цирк і клоунада. Соромно, що саме ми привели цих «оленів» до влади».

Андрій, 30 років: «До декларування майна держслужбовців ставлюся позитивно. Адже, по суті, це елемент задекларованої в законодавстві прозорості у діяльності державних службовців».

Ганна, 65 років: «Правильно, хай люди знають своїх «героїв». Ми не знаємо, як від пенсії до пенсії дотягнути, а вони скуповують земельні ділянки, дорогі машини і кишені доларами набивають. Хай їм буде соромно, що у людей немає за що хліб купити, зима йде – а нема у що одягтися. Вони замість того, щоб зробити щось добре, думають лише про себе і своїх, а до інших – байдуже».

Андрій, 42 роки: «Якщо по-чесному, мені байдуже. Я за них не голосував і їх не обирав. Система в нас така, що майже кожен, хто добирається до влади, гребе у свою кишеню. Більше того, якби чиновники декларували все-все, думаю, люди були б у ще більшому шоку… Розумієте, задеклароване чи не задеклароване – від того мало що зміниться. Тому не знаю, чи є взагалі сенс витрачати нерви і вкотре засмучуватися, читаючи ті декларації».

Володимир, 51 рік: «Звичайно, треба показувати людям, скільки вони у нас награбували. А ще всі кажуть, що Україна бідна. Дивлячись на те, як живуть наші депутати, можна зробити дещо інші висновки. Потрібно боротися з корупцією, перевіряти декларації, а тих, хто не всі свої статки туди вносить, – гнати з депутатських крісел».

Віталій, 24 роки: «Позитивно до цього ставлюся. Це вже давно потрібно було зробити. Добре, що запустили, важливо – не втрачати цей контроль».

Олена, 34 роки: «Ставлюся позитивно, але впевнена, що це нічого не змінить. Їм байдуже на нас і нашу думку. Зараз такий час, що ніхто нічого не боїться».

Олександр, 31 рік: «Схвалюю. Люди мають знати, як живуть чиновники. Головне, щоб перевіряли, де вони взяли ті статки, які мають зараз».

Марія, 48 років: «Дуже добре. Мені цікаво спостерігати за тим, що вони мають і як живуть. Цікавить тільки питання, як одна людина може мати стільки земельних ділянок. Добре, що чиновники заповнюють ці декларації. Якщо людина своєю працею заробила ті гроші – питань нема, а от ті, що йшли хитрим шляхом, мають червоніти. По деклараціях ми бачимо, хто є хто».

Олександр, 20 років: «Мені байдуже. У них своє життя, у мене – своє. Головне, щоб у країні не було війни, а все решта як було, так і залишиться. Менталітет у нас такий».

Записала Ольга ПЕШКО.

Коментарі   

+12 # Pepko 02.12.2016, 15:38
Олександр, 20 років: «Мені байдуже. У них своє життя, у мене – своє. Головне, щоб у країні не було війни, а все решта як було, так і залишиться. Менталітет у нас такий».

Чи то він спав три роки, чи просто дурний?
Якраз зараз в країні війна. А те що бомби поки падають не на його хату, не значить, що потім врятує "менталітет".
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 165 гостей на сайті