Авторизація

HomeГромадиГромадиСвято без вибухів

Свято без вибухів

( 3 Votes )

Просимо підтримати! 

Пропонуємо відмовитись самим та забороняти іншим використання піротехніки, феєрверків і салютів у період зимових свят.

Це насправді важливо! Це економія ваших коштів і збереження психоемоційного стану тих, хто повернувся з Війни!

Просимо по можливості поширювати це повідомленя у соцмережах і озвучити у колі друзів  Це наша данина тим, хто не сидить за новорічними столами, а мерзне під салюти вибухів і феєрверки обстрілів в холодних окопах Донбасу, оберігаючи наш з вами спокій і мир.

З повагою волонтер Інга Безушко і редакція сайту.

#святобезвибухів 

Коментарі   

-14 # Гість 30.12.2016, 17:37
Новий рік без петард і бенгальських вогнів??? То навіщо його св`яткувати???Д оречі в ато було не дуже багато людей всі інші хочуть св`ята,я наприклад хочу щоб мої діти раділи св`яту!!!, ті що були в ато наприклад я один із таких, то я після градів петарду і не замічу, це хто таку дурню взвгалі видумує???
Відповісти

+12 # Гість 30.12.2016, 23:44
Ніде ти не був бо навіть не розумієш що коїться всередині. поважай інших, якщо не поважаєш себе і не обманюй себе: ніякого граду ти і не чув бо знав би ціну Дякую... Миру вам добра та любові. люлю Україну та своє місто. Слава Україні.
Відповісти

+32 # Flover 30.12.2016, 22:59
Єдине переконливе прохання, НЕ ПРОДАВАЙТЕ ПЕТАРД ТА ІНШОЇ ПІРОТЕХНІКИ НЕПОВНОЛІТНІМ.
Відповісти

-8 # Danila 31.12.2016, 08:31
Якщо вже без петард і салютів, то вже й без шампанського воно також стріляє... :D
Відповісти

+14 # Гість 31.12.2016, 11:16
перший коментар повністю відображає те глибоке дно, в якому перебуває Україна зі своїми петардами. Не знав, що свято Нового року приходить для того, щоб покидатися ними.
Відповісти

-1 # Siegfried 01.01.2017, 19:20
Не мішайте грішне з праведним. Я теж не запускаю в небо ракет, бо для мене це трата грошей на вітер, але залюбки дивлюся на гарні букети вогників у вечірньому небі. Це гарно. Це святково. І дякую захисникам, що там на сході, за те, що ми тут можемо ось так радіти волі, свободі.
Та не будьмо ж буркутунами, що постійно бурчать, бубнять, не сприймають жартів, не радіють коли комусь весело.
Відповісти

+3 # Flover 01.01.2017, 23:49
"Я зрозумів, у чому наша біда. Ми надто серйозні. Серйозне обличчя - ще не ознака розуму, панове. Всі дурниці на Землі робляться саме з цим виразом обиччя.   Ви посміхайтеся, панове, посміхайтеся! "
/Барон Мюнхгаузен/
Відповісти

-2 # Siegfried 02.01.2017, 08:42
Не стесняйтесь, не смущайтесь, улыбайтесь,
Даже смейтесь, если вам смешно,
И на шутки никогда не обижайтесь.
В жизни надо быть серьезным, но
Не сердитесь никогда, не ворчите никогда
И других развеселить старайтесь.

Иной на всякий случай хранит суровый вид
Мрачнее черной тучи, насупившись, сидит.
Боится смеха он, боится острых шуток,
Веселых прибауток, и часто потому так
Бывает сам смешон.
Роберт Рождєствєнскій.
Відповісти

0 # гість 01.01.2017, 13:57
Щось на цій неділі не було матеріалу за Мялика!?Аж дивно якось.Ну ж бо писаки піднатужтесь!!!
Відповісти

+4 # Гiсть 01.01.2017, 14:45
Так звідки ж він візьметься? М'ялика не було - бабло не привозив. Ото буде 8 січня і відразу замовний матеріал піде. :lol:
Відповісти

+5 # Siegfried 01.01.2017, 19:08
Багато подарунків дітям привіз.
Молодець.
Відповісти

-1 # Гість 10.01.2017, 13:50
Щось привіз- молодець.А не привіз то поганий.Це позиція бидла в стійлі.
Відповісти

+1 # Siegfried 10.01.2017, 20:12
А гавкати і тявкати - чия позиція?
Відповісти

-3 # Гість 10.01.2017, 20:59
Твоя позиція в стійлі.
Відповісти

-1 # Гість 08.01.2017, 20:33
Жаль, що деякі німці не розуміють, що в Україні війна. Святкувати потрібно буде, якщо всі москалі виздихають і жоден наш солдат більше не загине. А так, що святкувати? Хіба черговий камаз трапаків до мацкви? Ніколи не розумів і не зрозумію в чому прикол з цими салютами і петардами. Хто так святкує?
Відповісти

+1 # Siegfried 10.01.2017, 13:05
Ніколи не розумів тих не німців, які святкують зі спиртним, як москалі, коли в країні війна.
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 153 гостей на сайті