HomeГромадиГромадиНе словом, а ділом...(+фото)

Не словом, а ділом...(+фото)

( 0 Votes )

 

Хочеться висловити слова щирої вдячності меценату Віктору Ничипоровичу М’ялику від шкільної громади Великотелковицької ЗОШ І-III ступенів за його розуміння нагальних проблем, які виникають у повсякденному житті школи, по забезпечення навчальновиховного процесу.

Сама проблема виникла тоді, коли почали різати дрова, так як розпочалася підготовка до нового опалювального сезону (до слова сказати, дрова, які завозяться Великотековицьким лісництвом, не кожен добрий господар собі заготовить), і старенька бензопила, яка постійно ремонтувалася, кашлянувши декілька раз, поламалася. Для купівлі нової бюджетні кошти не завжди є, і було вирішено звернутися до Віктора Ничипоровича по допомогу. хоча виникали сумніви в тому, що такій людині, яка кожен день отримує десятки звернень, переймається долями простих людей, займається та ініціює великомасштабні по собівартості проекти в районі та далеко за його межами, буде час перейматися цим дріб’язком.

І яке було наше здивування коли буквально через декілька днів до школи завітав представник Віктора Ничипоровича в районі Іван Степанович Базака (на фото зліва) з подарунком – бензопилою «Штиль» та оригінальними комплектуючими до неї (мастило, шина, пильний ланцюг, напилок)! Це все таке необхідне в роботі обслуговуючого персоналу для створення комфорту, тепла дітям в класних кімнатах! Дуже приємно, що в наш нелегкий час живе поряд з нами така людина, як Віктор Ничипорович, який готовий прийти на допомогу іншим і робить це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

 

 

З вдячністю - Олександр Гаврилюк, директор школи,

Раїса Осмолович, заступник по господарській частині.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити