Авторизація

HomeГромадиГромадиЮвілей Каноницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ювілей Каноницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

( 0 Votes )

Я, Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, запрошую всіх своїх випускників, всіх теперішніх учнів, всіх тих, хто працював чи зараз працює у моїх класах, з моїми дітлахами, всіх тих, хто переймається нашими проблемами і підтримує нас, до себе на ювілей.

Знаю, що серед моїх випускників є вчені і лікарі, вчителі і бізнесмени, юристи і військові, робітники і сільські трудівники.  Є серед вас чарівні жінки – матері й дбайливі чоловіки – батьки.

Ви всі дуже різні, але є те, що об’єднує вас – це я ваша рідна Каноницька ЗОШ. Ви, напевно, чули незабаром я відзначатиму свій  50-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ.

Запрошую Всіх 25 листопада 2017р. о 14 годині на ювілей, щоб зустрітися зі своїми вчителями та шкільними друзями.

Подаруйте школі тепло своїх сердець!

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коментарі   

+2 # Гість 20.11.2017, 18:22
Прошу пояснити чому Каноницькій школі тільки 50 років. В більшості сіл району школи були відкриті зразу після війни, в 1945 р. Мабуть, так було і в Каноничах. Де тоді вчились каноничани до 1967 року? По крайній мірі, група учнів з цього села в 1952 р. перейшла в 8-й клас для одержання середньої освіти у Володимирецьку СШ при директору Калашніковій К.Є. Це були: Андрій Рижий, Каніфон Рижий, Бурма, Дьяконов, дівчата.
Якщо до цього часу Каноницька школа була семирічною, то все одно таки, школою.
Відповісти

0 # Містер Бін 21.11.2017, 07:46
Що ж тут не зрозумілого, звісно вчились, але мабуть в якійсь хаті, чи тимчасовій будівлі. У Володимирці мабуть і 100 років тому вчились діти, але ж ніхто не каже що школі під каштанами 100 років.
Відповісти

+5 # Гість 21.11.2017, 11:33
То що, 22 роки після війни кананці незрозуміло де вчились? А якщо вчились в "якійсь хаті", то хіба це не школа? Чи це ювілей якогось будинку, де є школа, а не освітньої установи ШКОЛИ? Завтра побудують нове приміщення, якщо це завалиться, то історія школи почнеться з завтрашнього дня? А час існування школи, як освітньої установи в селі, пропаде? "Пєрєпісиваніє історії"?
Відповісти

-2 # Гість 21.11.2017, 17:00
Тут написано все правильно. Декому не доходить з першого разу , що це 50 років саме середньої школи. До того була початкова, церковно-приход ська, восьмирічна, чи якась інша. :P
Відповісти

+4 # Lavr 22.11.2017, 10:44
Дійшло! Якби я святкував свій ювілей не від дня народження, а від дня одруження, то був би молодшим на четверть століття. А так... і говорити не хочеться! То тут аналогічно?
Школа, а не приміщення школи, це інституція, яка повинна плекати традиції, спадковість поколінь, шанувати свою історію. Інакше - це вокзал, приїхав, посидів на лавці, прийшов час - поїхав далі. Так діяти непродуктивно.
А що будуть робити на "ювілеї" випускники та педагоги тих 22-х років, які передували 1967-му року? В якому вони будуть статусі? Чи їх зовсім запрошувати не будуть? Я б на їхньому місці був би глибоко ображений.
Я в цій школі не вчився і ніколи в ній не був.
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 194 гостей на сайті