Народний люстратор

Про факти корупції працівників ДФС терміново повідомляйте!

( 0 Votes )

Відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Рівненській області звертається до платників податків юридичних та фізичних осіб з проханням інформувати про факти вимагання та отримання неправомірної вигоди працівниками органів ДФС чи вчинення ними інших протиправних дій відносно суб‘єктів підприємницької діяльності за телефоном гарячої лінії: (0362) 692-575, (066) 826-95-35, або письмово за адресою: 33023, м.Рівне, вул. Відінська,12

 

Хто кришує земельні оборудки у Володимирецькому районі? (+фото)

( 0 Votes )

15 квітня відбулося засідання президії районної ради, на порядок денний якої було внесено 18 питань. Серед них - 15 питань, які виноситимуться на розгляд сесії районної ради, погодження договорів оренди приміщень у лікувальних закладах району, за­слуховування звітів керівників комунальних закладів району (ДЮСШ, МНВК «БАМ» та БШЮ), розгляд кло­потань та доцільність проведення 50-ої мотоестафети.

 

Хто вкрав у рафалівчан знаменитого дуба?

( 0 Votes )

У селищі Рафалівка по вулиці Слов’янській ріс відомий на всю округу 300-літній дуб. Рафалівчани зберегли його у воєнні роки. Не дали його  зрізати у час відбудови, коли Рафалівка була  райцентром. Здравствував цей велетень і в час незалежної України (у 90-ті, найважчі роки безгрошів’я, коли з Антонівки приїхав бізнесмен-грузин і за дозволом з Києва скуповував на Володимиреччині дуби, працівники газодільниці під керівництвом Леоніда Прокопчука  врятували велетня разом з багатьма іншими деревами).