За повідомленням Держпродспоживслужби, єдиним реабілітаційно-оздоровчим комплексом, який подав усі документи і за висновками експертів відповідає усім вимогам безпеки та може працювати, є оздоровчий комплекс «Бівле озеро» Рівненської АЕС.
Районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про відновлення роботу приміського пасажирського транспорту на території Володимирецького району.
Проте возити можна лише половину пасажирів від кількості місць для сидіння в автобусі. Водії та пасажири повинні бути в масках.
30 червня 2020 року офіційно зі сторони Володимирецького держлісгоспу було надіслане погодження щодо висновку експертів з лісівничих питань ГО «Українське товариство охорони птахів» про виявлення залишків природних лісів у Рівненській області.
Виконання заходів експертів відбувалось у рамках міжнародного природоохоронного транскордонного проєкту «Полісся – дика природа без кордонів» задля сталого збереження виняткових природних територій регіону.
Львівська залізниця відреагувала на рішення обласної влади Рівненщини та частково відновлює курсування приміських поїздів.
Про це повідомляє сама залізниця.
Перша попереджувальна акція протесту медичних працівників державного закладу «СМСЧ №3 МОЗ України» проходить сьогодні, 26 червня 2020 року, біля будівлі Вараської міської ради.