Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєРАЕС виконує умови Договору про нерозповсюдження ядерної зброї

РАЕС виконує умови Договору про нерозповсюдження ядерної зброї

( 0 Votes )

Чергова інспекція Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ) пройшла на Рівненській атомній електростанції 22 жовтня 2013 року. Про це повідомив інженер відділу ядерної безпеки РАЕС Ігор Омельянов. За словами І.Омельянова, інспекція була проведена відповідно до Угоди між Україною та МАГАТЕ про застосування гарантій у звязку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї.

Інспектор МАГАТЕ Рехаб Хассан у ході свого візиту проводила перевірку свіжого ядерного палива у сховищі блоків №1, 2, а також перевірку та заміну печаток Міжнародного агентства з ядерної енергії, які були встановлені на двох перших енергоблоках РАЕС під час попередніх інспекцій.

Згідно з висновками інспектора МАГАТЕ, Рівненська АЕС виконує умови Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

РАЕС виконує умови Договору про нерозповсюдження ядерної зброї
Ковпак реактора блоку П2

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКІВ  З ГРОМАДСЬКІСТЮ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС

Коментарі   

-6 # Тигр 30.10.2013, 23:24
"пломба МАГАТЭ", як багато сказано в цих словах. "Э" це ЭНЕРГЕТИКА, хто не знае, чому ж не "Е"НЕРГЕТИКА. Не хочеться піднімати болючу тему украінськоі мови, головне вияснити причину того "Э". Хтось скаже в спадок від союзу залишилось, хтось на новому штампі економить, причина, на моя думку, в іншому. Не престижно у верхніх ешелонах влади украінською розмовляти (окрім, звичайно виступу в ЗМІ - хоч не хоч). Це все нагадуе мені ситуацію з валютою на відсталій Кубі: кубинське песо та вільноконвертов ане песо. Песо - це валюта бідних кубинців, тобто тих, хто не при владі, зовсім інше - вільноконвертов ане , це валюта заможних, владних людей. Ну той що? -скажете ви, а те що курс 8:1 не на користь першого. І як не крути, заходячи у владні коридори влади (з метою вирішення питань) змушеніий народ нести не тільки "зелену" валюту, але й спілкуватися "вільконвертова ною мовою". А інакше можуть вас не зрозуміти, або курс "зеленоі" валюти збільшити.
Відповісти

+1 # Lavr 01.11.2013, 20:33
Цікаво, а чому у Ваших коментах немає букви "є"? Чи клавіатура некомплектна?
Відповісти

-6 # Тигр 01.11.2013, 20:42
Та ні, набагато прстіше: украінськоі мови немае, а як добавити незнаю :lol: зате можу писати "по-русскі" эъ :oops:
Відповісти

+1 # Lavr 02.11.2013, 18:17
Якщо є "і" з крапкою, то повинні бути "є" та "ї". Перевірте, що вибивають клавіші на "э" та "ъ" в українській (UK) мовній панелі.
Відповісти

-7 # Тигр 02.11.2013, 19:05
Дякую.Ви такі чемні і уважні, не то що Адміністратор із редактором. Їм би у Вас повчитися чемності! О чудо у мене є українські літери!!! УРАааааа! Ще раз дякую!
Відповісти

+2 # Гість 03.11.2013, 10:47
А казав шо ти такій грамотний,а воно як всі.
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 103 гостей на сайті