Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєВихованець спортивної школи РАЕС став срібним призером Чемпіонату України

Вихованець спортивної школи РАЕС став срібним призером Чемпіонату України

( 0 Votes )

Вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ВП «Рівненська АЕС» Назар Боруцький став срібним призером Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів 1997-98 р. н. Хлопець тріумфував у ваговій категорії до 76 кг. Загалом у змаганнях, які проходили з 25 по 28 жовтня у місті Долина Івано-Франківської області, взяло участь 325 юнаків з усіх куточків нашої країни.

Кузнецовську греко-римську боротьбу на чемпіонаті України представляли четверо спортсменів. Окрім Назара Боруцького, непоганий результат показав Богдан Хомич, який у ваговій категорії до 42 кг став пятим. На пристойному рівні виступили Анатолій Дукач (76 кг) і Дмитро Тимощук (50 кг).

Готували юнаків до змагань тренери КДЮСШ ВП РАЕС Леонід Веселовський, Сергій Мартинюк і старший тренер Василь Корнілов.

Загалом у секції греко-римської та вільної  боротьби Комплексної дитячо-юнацької спортивної  школи РАЕС займається близько 110 дітей віком від 9 до 18 років.

Щороку у червні в Кузнецовську за підтримки ДП НАЕК «Енергоатом», Рівненської АЕС та профспілкового комітету станції проводиться Всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної боротьби пам’яті Валерія Брунька.
Вихованець спортивної школи РАЕС став срібним призером Чемпіонату України
один з моментів змагань

 
УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС
 

Коментарі   

 
-3 # Тигр 04.11.2013, 21:01
От якби у Володимирці були дитячо-юнацькі спортшколи, не на папері, а раельно. Тоді дітям було б чим зайнятися, а не тільки в підвальній "сучасності" та по-домівках в комп'ютерні ігри транжирити час. Не спорткомплексу, ні басейну, ні спортшколи... район називаеться. Хоча - не довго вже й району залишилось існувати. Районноі міліціі нема, санстанціі нема, податковоі нема, КРУ взагалі в районі немае, все Кузнецовськ освоів. Один "білий дім", тай того напевно скоро не буде...
Відповісти
 
 
0 # гість 05.11.2013, 01:37
Якби реально-то не вигідно,інше діло на папері,монета на карман і шито-крито.Поки районом керують бувші голови колгоспів та вчителі комуністи так і будемо тормозити виконуючи директиви зверху.В кожному номері районки мусолити тему влада-кукушка,к укушка-влада,зд обутки,перемоги ,гордість-клоун и!
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 05.11.2013, 10:51
Та чим вам кукушка не вгодила?
Відповісти
 
 
+3 # гість 05.11.2013, 11:16
Так кукушка до слова,жодної статті в районці про заробітчан,які везуть в район 90% всіх грошей, завдяки яким живе малий і середній бізнес я не бачив,все здобутки влади!Якби не ці мужні люди,їздила б на велосипедах влада з дирками на дупі в білий дім,ділити 5гривень що з області перепадуть.Як не прикро,але це є правда.
Відповісти
 
 
+3 # Сергій СКІБЧИК 05.11.2013, 11:51
Хоч і не часто, але такі статті бувають (в основному авторства Г. Тєтєнєвої), може, Ви не всі номери читали. Але ідея хороша, дякуємо, такі матеріали завжди мають високий рейтинг. Ще у вересні ми запланували проект "Погляд звідти" (Україна - ЄС), де були б розповіді про наших гастарбайтерів, яких роками не бачать діти. Але повірте: на це треба час і сили. Хай яка наш районка, але повірте: 16 сторінок (з них 11 -- інформаційних) на трьох журналістів -- це велике навантаження. Ми залучаємо позаштатних авторів, молодих, енергійних, здатних реалізувати цей та інші проекти, але потрібен час. Зрештою, не кожен із заробітчан захоче відверто розказати, боячись як не бандюків, то податкової...
Відповісти
 
 
+2 # Тигр 05.11.2013, 22:36
Щось я не бачив жодного в газеті оголошення, що редакціі потрібні журналісти, чи бодай позаштатні дописувачі. Мабуть зарплату вакантних місць на трьох ділите, тому і не шукаете. Може візьмете? Скільки платите?
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 07.11.2013, 13:04
Приходьте, поспілкуємося в реалі. Каву беріть, бо якраз скінчилася... 8)
Відповісти
 
 
+5 # ааааа 05.11.2013, 23:03
звертаюсь до Сергія Скібчика от дивіться ви пишете про багато проблем,а цікаво чи читає Вашу газету адміністрація наша шановна!!!!!!не вже вона не бачить що сталось з районом!!!!які головні проблеми в районі!!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 07.11.2013, 11:06
Чому так поверхнево? "Чи читає Вашу газету адміністрація". Беріть глибше, а чи виписують вони Вашу газету.
Відповісти