Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєВведення ЛЕП життєво необхідне

Введення ЛЕП життєво необхідне

( 0 Votes )

На лінії електропередач «РАЕС – підстанція «Київська», уведення якої заплановане на 2015 рік, проводяться широкомасштабні будівельно-монтажні роботи. Рівненська АЕС має виконати реконструкцію відкритого розподільчого пристрою ВРП-750 кВ.

Будівництво повітряної лінії 750 кВ наразі є особливо актуальним для країни. Для Рівненської АЕС цей проект дозволить працювати на номінальному рівні потужності без диспетчерських обмежень. А збільшення виробництва електроенергії знайде своє відображення у зростанні відрахувань до місцевих бюджетів.

ДП НЕК «Укренерго» на даний час активно проводить встановлення опор для ЛЕП та монтаж проводів.

На РАЕС, відповідно до проекту реконструкції ВРП, здійснюється закупівля необхідного обладнання. Кошторисна вартість робіт оцінена Київським інститутом «Енергопроект» у 226 млн. грн. Генеральний підрядник КП «Електропівдензахідмонтаж-6» виконує будівельні роботи, але найближчим часом приступить до монтажу панелей релейного захисту та автоматики, монтажу кабельної продукції, силового обладнання.

ЛЕП довжиною 353 кілометри пройде територією Рівненської, Житомирської та Київської областей. Вона зв’яже центральні райони України з високим рівнем енергоспоживання та певним дефіцитом електроенергії із західними областями, які мають потужну енергогенерацію.

 

Коментарі   

 
-2 # myolazhuk2014 24.11.2014, 20:09
це, можливо допоможе оминути віялові відключення
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 43 гостей на сайті