Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєРівненські атомники занепокоєні: у Стирі падає рівень води

Рівненські атомники занепокоєні: у Стирі падає рівень води

( 2 Votes )

У річці Стир падає рівень води, тому на Рівненській атомній станції переживають, аби це не вплинуло на процес охолодження енергоблоків. Про це, за даними «Таке Інфо», під час засідання техногенної комісії повідомив начальник обласного управління з питань надзвичайних ситуацій Віктор Симонюк. Посадовець додав, що ситуація далеко не критична, однак атомники уже дзвонили і попередили, що на перспективу питання потрібно вирішити.

За словами Віктора Симонюка, зниження рівня води в річці частково повязане з відсутністю нормальної кількості опадів в останні місяці. Окрім того, на думку посадовця, перешкоди нормальному потоку води можуть знаходитись і на території Волинської області, звідки бере свій початок Стир (нагадаємо, витік річки знаходиться в селі Видра Бродівського району Львівської області). Тож під час техногенної комісії було дано доручення фахівцям зясувати конкретні причини проблеми і їх вирішити. Також Віктор Симонюк додав, що переживати наразі немає про що, бо навіть якби рівень Стира впав до критичного і процес охолодження енергоблоків був під загрозою, то на цей випадок на Рівненщині є Хрінницьке водосховище, яке рівень води мало би нормалізувати. Щоправда, відкриття шлюзу у Хрінниках, додав посадовець, – це останній крок, який розглядається

 

.
 

Коментарі   

 
+12 # Гість 11.12.2014, 18:01
Рівненська атомна станція давно відпрацювала свій ресурс!!!, от і робіть висновки.А нашому керівництві потрібні лише гроші на людей ним наплювати, дай і електроенергія з неї іде до Польщі і до Румунії, на Україну не попадає дай ще світло виключають у 30 км. зоні ГАНЬБА!!!А ЛЮДЕЙ НАШИХ ТРАВЛЯТЬ!!!,от коли води не стане в стиру то вона вже і сама зупиниться но наслідки будуть інші. З повагою до вас.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 37 гостей на сайті