Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєЕнергоблок №3 зупинено на ППР

Енергоблок №3 зупинено на ППР

( 0 Votes )

На Рівненській атомній електростанції стартувала ремонтна кампанія 2013 року. 15 лютого о 00:00 годин для проведення планово-попереджувального ремонту зупинено енергоблок №3 (ВВЕР-1000) . Ремонт вважається середнім та розрахований на 62 доби. Під час нього передбачено провести низку робіт, спрямованих на продовження ресурсу, оскільки проектний термін експлуатації енергоблоку спливає у 2016 році.

 Серед основних заходів - заміна лопаток п’ятих ступенів ротора низького тиску РНТ-4 турбіни, реконструкція загальноблочної системи надійного електрозабезпечення, заміна вимикачів типу ВЕС на вакуумні.

Станом на 8 годину 15 лютого в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС – №1, №2 та №4 – із сумарною потужністю 1840 МВт. Діє диспетчерське обмеження. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 46,0 млн. кВтг електроенергії, з початку місяця – 658,0 млн. кВтг електроенергії  та  з початку  року – 2 млрд. 390,7 млн. кВтг електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. 

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 82 гостей і 1 користувач на сайті