Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниЖурналісти стріляли на полігоні (+фото, відео)

Журналісти стріляли на полігоні (+фото, відео)

( 2 Votes )

 

Національний круглий стіл "Військова преса та військова журналістика: головні завдання, перспективи розвитку, обмін успішним досвідом" у рамках медіа-акції "Реформована преса – Українській армії" відбувся минулої п'ятниці на території 233 загально-військового полігону, який серед населення нашого краю більше відомий як Рівненський полігон.

Його організаторами стали департамент інформаційної політики Адміністрації Президента України, командування і прес-служба оперативного командування "Захід" Збройних сил України, Рівненська та Чернігівська обласні організації Національної спілки журналістів України, громадська організація "Асоціація місцевих ЗМІ" Сумської області.

Загалом участь в проведенні круглого столу взяли майже пів сотні журналістів електронних та друкованих засобів масової інформації з Києва, Волинської, Київської, Полтавської, Рівненської, Сумської та Чернігівської областей. В ході невимушеної дискусії вони на прикладі бригадних газет оперативного командування "Захід" визначили головні завдання як військової преси так і цивільної журналістики в умовах проведення антитерористичної операції на сході України, поділилися досвідом успішної взаємодії військових медійників з редакціями районних газет, зокрема тих, які беруть участь в першому етапі їх реформування.

 

 
 

 

Після ознайомлення з умовами навчання військовиків на Рівненському полігоні та проведення відповідного інструктажу з безпеки поводження зі зброєю, журналісти мали змогу випробувати себе у стрільбах з автомата АК-74, пістолета ПМ, ручного кулемета РПК, снайперської гвинтівки СВД та ручного гранатомета РПГ-7. Тим нашим колегам, які показали найкращі результати під час стрільби командуючий військами ОК "Захід" генерал-майор Олександр Павлюк вручив грамоти. А голова Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк, виконуюча обов'язки головного редактора районної газети "Сарненські новини" Світлана Ляшко, головний консультант департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександр Бухтатий,  головний редактор  громадсько-політичної газети "Білопільщина" Сумської області Наталія Калініченко та головний редактор Менської районної газети "Наше слово" Чернігівської області Олександр Назаренко з рук Олександра Павлюка одержали Почесні відзнаки ОК "Захід".

 

 
 

 

 

 

 

 

Фіналом зустрічі журналістів з військовими стало частування солдатською кашею.

 

Дмитро ТАРАСЮК, голова Рівненської організації НСЖУ.

 

Коментують Павло СМОВЖ, редактор районної газети «Трибуни праці» Іванківського району Київської області (на фото):

Сьогодні повернувся з м. Рівне. Враження – високого рівня...
За ініціативи головного консультанта Департаменту інформполітики Адміністрації Президента України О.Бухтатого, фактично – куратора українських ЗМІ, за підтримки Рівненської та Чернігівської облорганізацій НСЖУ, ГО "Асоціація місцевих ЗМІ" Сумської області, Оперативного командування "Захід" МО України та Рівненської ОДА там відбулися заплановані заходи в рамках медіа-акції "Реформована преса – Українській армії". (Її учасники-редакції за свій рахунок випускають – з матеріалів прес-служб військових частин в зоні бойових дій – бригадні газети й надсилають їх туди).

Ми обмінювалися досвідом роботи, брали інтерв'ю, нас нагороджували (найактивніших і найвлучніших!), ми вручали військовим свої сувеніри, складали плани своєї діяльності щодо продовження і розширення співпраці із захисниками нашої держави-учасниками бойових дій на Сході України.
А ще нам дали можливість постріляти в різні цілі з ПМ, АК-74, РПГ-7, снайперської гвинтівки СВД, покататися на танку, спостерігати імітацію бою з ДРГ противника, скуштувати досхочу солдатської каші, компоту й... навіть поплавали на бойовому катері й понтоні. На ньому одразу ж було влаштовано імпровізований концерт сумським волонтером, композитором і автором пісень, офіцером-афганцем у минулому Володимиром Щегловим.
Ну і, звичайно ж, потім ми ще дегустували різні сорти пива в чудовому барі "Рівень" перед поверненням додому, обмінювалися адресами й намірами взаємодіяти в напрямі підтримки наших доблесних військових ще активніше.

 

Наталія Калініченко, головний редактор  громадсько-політичної газети "Білопільщина" Сумської області (на фото):

На фото ми разом з редакторами районних газет Світланою Ляшко та Сергієм Скібчиком з Рівненщини, Олександром Назаренком з Чернігівщини та прес-офіцером 14 бригади Надією Замригою повинен стояти ще один герой – прес-офіцер Залізної бригади, Володимир Фітьо.

Власне, із співпраці саме з їхньою газетою "Залізна воля" і почався Всеукраїнський проект "Реформована преса – Українській Армії". Потім до неї долучились редактори, яких командування ОК "Захід" 9 червня, в продовження відзначення Дня журналіста, запросило в гості.

А до цього на найвищому державному рівні прес-офіцерів відзначив Президент України, вручивши їм ордени "За заслуги ІІІ ст." Надії, орден Данила Галицького Володі. І також нагородив наших колег – Світлану Ляшко Орденом Княгині Ольги, а Олександра Назаренка – іменним годинником. Вітаю колег і сподіваюсь, що наступного разу ми зустрінемось всі!

 

Фото: Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів)

Відео: Сергій СКІБЧИК

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 106 гостей на сайті