Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниЧергові 10 мільйонів – на розвиток Полісся

Чергові 10 мільйонів – на розвиток Полісся

( 1 Vote )

 

Народний депутат України Василь Яніцький продовжує потужно працювати на округ. Вже третій рік в Дубровицький, Рокитнівський, Зарічненський, Володимирецький райони та місто Вараш  надходять величезні кошти на економічний та соціального розвиток. Про хід освоєння цих коштів ми постійно інформуємо наших земляків.

Проте навіть без будь-яких публікацій людям помітні й важливі багато позитивних досягнень, які були б неможливими без лобіювання інтересів північних районів Рівненщини народним депутатом у Верховній Раді, Кабміні, Адміністрації президента. Бо це – десятки й десятки (у кожному районі) відремонтованих шкіл та дитячих садочків, лікарень, амбулаторій, ФАПів, будинків культури, будівництво спортивно-оздоровчих об’єктів. Нагадаю читачам, що вперше за історію незалежності наш округ у цьому році, стараннями Василя Яніцького, також отримав 72 млн. гривень на ремонт доріг місцевого значення.

Зроблено багато. Але проблем та завдань попереду – ще більше, бо багато болючих для громад питань десятками років лежали «незрушеною цілиною».  До Василя Яніцького ми не мали жодного народного депутата з таким коефіцієнтом корисної дії, тобто, який би працював настільки вперто й ефективно. Крок за кроком він просовує все нові й нові проекти, які тягнуть на Полісся мільйонні кошти. Вважаю, що свої обов’язки народний депутат виконує на відмінно. А робити це надзвичайно складно.

У державі – не найкращі часи, та, незважаючи на економічну скруту, наш народний депутат знаходить важливі аргументи, щоб переконувати урядовців найвищого рангу в необхідності виділення державних коштів саме у наш регіон, саме на об’єкти, які пропонує він. Василь Петрович знає проблеми округу до дрібниць, бо по декілька разів щомісяця буває в селах округу, спілкується з людьми. Спільно з керівництвом районів накреслюють план дій та список першочергових об’єктів. Не так багато народних депутатів можуть продемонструвати подібний результат по залученню в округ державних коштів.

Нагадаю, що у травні цього року, за клопотанням народного депутата, з його депутатського фонду вже надійшло в округ 5 млн. гривень, з яких у Володимирецький район спрямовано700 тисяч гривень на ремонт ФАПів у селах Біле та Великі Телковичі.

І ось, наприкінці липня,  знову маємо хорошу новину, або, – ще одну перемогу. «Чергові в цьому році 10 000 000 (мільйонів) гривень отримає на відбудову соціально-економічних об'єктів наш 155-й виборчий округ з мого депутатського фонду, на підставі Постанови Кабміну. Кошти, у вигляді державної субвенції до місцевих бюджетів, надійдуть вже найближчим часом. Процес робіт на даних соціальних об'єктах буду контролювати особисто», – нещодавно написав у своїй сторінці на Фейсбуці народний депутат.

У Володимирецький район кошти цього разу надійдуть на такі об’єкти:

 

1.     Капітальний ремонт покрівлі Кідрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» - 919,267 тис. грн.

2.     Капітальний ремонт покрівлі Каноницької ЗОШ І-ІІІ ст. – 200 тис. грн.

3.     Капітальний ремонт покрівлі Більськовільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» - 200 тис. грн.

 

Оксана СЛОБОДЗЯН

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 110 гостей і 1 користувач на сайті