Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВолодимиреччина знову пасе задніх в області (+таблиця) ОНОВЛЕНО

Володимиреччина знову пасе задніх в області (+таблиця) ОНОВЛЕНО

( 1 Vote )

 

Сарненський, Березнівський та Рівненський райони - лідери обласного рейтингу за підсумками 9 місяців

Такі дані на колегії озвучив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Саме ці райони продемонстрували високі економічні показники з початку року. Зокрема, Сарненський район має значні темпи зростання промислової та сільськогосподарської продукції. Найбільше прогресує Березнівський район, який піднявся вверх по таблиці на 9 позицій.

Непогану динаміку демонструє Демидівщина та Кореччина.

У кінці списку за економічними та іншими показниками опинились відповідно Зарічненський і Володимирецький райони, міста Дубно і Вараш.


Джерело: Рівненська ОДА

 

При цьому на колегії РОДА стало відомо, що Володимиреччина опинилась в кінці списку за економічними та іншими показниками розвитку. Цю інформацію на колегії озвучив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий так прокоментував дану інформацію:

«Як зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, нині відбувається зростання у всіх галузях господарського комплексу Рівненської області, тому як результат - Рівненська область в порівняннями з іншими областями значно підвищилась у рейтингу. Не виключенням став і Володимирецький район, але темпи зростання інших районів вищі. Є ряд і об'єктивних причин, які вплинули на рейтинг району.

 

Підсумки за 9 місяців для нас дали важливу інформацію, на що потрібно звернути увагу та які проблеми вирішити. Цей показник є динамічним, зокрема за 8 місяців ми були на 16 місці, поки немає інформації за 10 місяців. Давайте дочекаємось підведення підсумків за 2017 рік. Проте, зазвичай після підйому буває спад, що цілком закономірно».

 

 

Коментарі   

 
+10 # Гість 01.11.2017, 14:52
Пана Хоружого кементар будь ласка??? Який рік назад так хвастався високим місцем району, ну а зараз, що бізнес особистий заважає?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 02.11.2017, 09:14
Навіть не рік,а в березні чи квітні - за перший квартал здається, хвалився, що район 5, а вже коли півріччя пройшло район став 12 і либа на писку стала штучно-натягнут ою, то він уже вдавав радість і щось розказував про "золоту середину"))), а тепер справді де коментар-виправ дання??? тільки зарічне гірше, бо втратило аж 14 позицій...
Відповісти
 
 
+8 # Гість 02.11.2017, 09:19
Хі та ха :) Коли говорили що район на високому місці в рейтингу то тут всі писали "А до чого тут Хоружий? Хіба він на підприємствах працює?" і так далі. Тепер коли опустились то Хоружий винен... Це мабуть таки через те що не працював на тих підприємствах :)
Відповісти
 
 
+11 # Гість 01.11.2017, 16:33
Соромно,панове. ..
Відповісти
 
 
-22 # Свій 01.11.2017, 18:15
При Савоніку такого не було...
Відповісти
 
 
-6 # Гість 02.11.2017, 09:21
Можливо й було, але він ніколи цим не переймався і тим більше не хвалився, а війною займався(і продукти ми спільно в сільраді збирали і на бронежилети скидались тим першим хлопцям). я колись читала про складові того рейтингу, то все вибачте гі...но, бо там ні про зарплати ні про нові заводи та фабрики ні про пенсії нічого нема, а цей "біснесмен" все чимось хвалиться хоч той рейтинг сам по собі завжди формувався і хоружий тільки погіршити його міг і аж ніяк не покращити
Відповісти
 
 
+27 # Гість 01.11.2017, 21:07
У нас в районі свій 95-й квартал. Може хоч цим скористайтеся, щоб в район гроші пішли. Через вас потерпає вся бюджетна сфера пане Хоружий та Ковенько! Заберіться вже ви з влади бо всі вже давно побачили які з вас керівники. Шути тай годі!
Відповісти
 
 
+11 # Гість 02.11.2017, 14:24
Хлопці відривайте попи від крісел і їдьте в Рівне чи в Київ за грошима у вас повний пісец по бюджетній сфері (зарплати, оздоровчі, командировочні, надбавки) зима скоро (бо прийдуть за вами білі ходаки).
Відповісти
 
 
+3 # Гість 04.11.2017, 10:41
А зима близько! :D
Відповісти
 
 
+4 # Гість 07.11.2017, 08:00
Знов до Хоружого претензії? А де претензії до всяких брехливих ганчірок, які прикриваючись покидьками з верховної зради не дають нормально працювати?
Відповісти