Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВасиль Яніцький: лікарні І-го рівня обов’язково мають бути в усіх райцентрах

Василь Яніцький: лікарні І-го рівня обов’язково мають бути в усіх райцентрах

( 0 Votes )

Бюджетний комітет Верховної Ради України вперше провів засідання в Рівному

У п’ятницю, 8 грудня 2017 року, за ініціативи та сприяння народного депутата України Василя Яніцького та Рівненської ОДА, проведено виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету в місті Рівне. Організація заходу такого рівня стала особливо важливою подією для Рівненщини.

За участі народних депутатів України, представників Міністерств, керівництва області та районів, в ході засідання обговорено проблеми та перспективи місцевих бюджетів, питання подальшого соціально-економічного розвитку регіону. Йшлося, зокрема, про актуальні для Рівненщини теми розвитку дорожньої інфраструктури, соціальної сфери, легалізації видобування бурштину, збереження культурної спадщини та конкретні заходи для покращення процесу бюджетної децентралізації.

Окремим питанням порядку денного стало також обговорення головних напрямків реформування галузі охорони здоров’я. З цього приводу, Василь Яніцький, в присутності  заступника в. о. Міністра охорони здоровя  Павла Ковтонюка, наголосив, що пріоритетом має стати обов’язкове створення лікарень інтенсивного лікування першого рівня в усіх райцентрах 155-го виборчого округу та місті Вараш.

Начальник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Петро Удовиченко звернув увагу на позитивні тенденції в галузі дорожньої інфраструктури. Він підкреслив, що завдяки народному депутату України Василю  Яніцькому, ділянка автомобільної дороги  «Прикладники – Зарічне – Дубровиця»,  протяжністю 9 км від кордону з Республікою Білорусь, включена до переліку об’єктів в рамках митного експерименту. Уже оголошено тендер на визначення підрядника.

Також протягом дня учасники засідання ознайомились з проектом реконструкції комунального закладу «Стадіон «Авангард» Рівненської міської  ради та відвідали пусковий комплекс ЗОШ І-ІІІ ст. у селі Корнин Рівненського району. При демонстрації об’єктів соціальної сфери, було показано і будівництво спортивно-оздоровчого комплексу в Дубровиці, кошторисна вартість якого складає 37 млн. грн.

«Проведення засідання в Рівному – це, в тому числі, і результат моєї постійної плідної співпраці з Комітетом з питань бюджету Верховної Ради України та хороших особистих стосунків із членами комітету,- відзначив Василь Яніцький. – Впевнений, що їх поява на Рівненщині обов’язково збільшить можливості бюджетної підтримки обласних проектів загалом та наших поліських зокрема».

 


Алла Перфецька, помічник-консультант народного депутата України Василя Яніцького

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 131 гостей на сайті