Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниКращі лісівники області – на Володимиреччині

Кращі лісівники області – на Володимиреччині

( 0 Votes )

 

Команда ДП «Володимирецький лісгосп» (Чабан Володимир та Павлюк Олексій) здобула 7 вересня перемогу в обласних змаганнях «Лісова всебічність 2018», повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Друге місце у командному заліку посіли лісівники ДП «Клеванський лісгосп» (Бебко Іван і Криживець Микола), третє – ДП «Острозький лісгосп» (Сергій Сьомак та Ткачук Дмитро). В індивідуальній першості переміг Крижовець Микола (ДП «Клеванський лісгосп»), срібло виборов Павлюк Олексій (ДП «Володимирецький лісгосп»), бронзу – Щур Євген (ДП «Дубровицький лісгосп»). Необхідно наголосити, що господарі змагань – представники ДП «Березнівський лісгосп» Прокопчук Роман та Петрук Ігор, які сьогодні брали участь у змаганнях позаконкурсом, у підсумку продемонстрували найкращий результат. 

Загалом, змагання були надзвичайно емоційними та драйвовими, адже оцінювалися фахові знання працівників державної лісової охорони, водночас до уваги бралася і швидкість проходження всього маршруту протяжністю майже 2,5 км. Господарі - ДП «Березнівський лісгосп» подбали про якісну та професійну підготовку маршруту, що було зручно для учасників, глядачів та суддів, максимально продумали розташуванні всіх етапів, відтак боротьба була чесна, і жоден учасник не отримав штрафних балів. Задля об'єктивної оцінки усіх конкурсантів, суддям, які оцінювали якість виконання завдань, були викладачі Березнівського лісотехнічного коледжу.

Нагороджував переможців голова Рівненської обласної організації Товариства лісівників України, перший заступник начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Михайло Прокопчук, який наголосив, що перемогу заслужено здобули найсильніші учасники, адже саме вони продемонстрували найвищий рівень фахової підготовки та професійної майстерності.

Голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин, який був присутній на змаганнях, зауважив їх високий рівень організації. А також подякував усім лісівникам за якісну роботу, адже лісова галузь не лише ефективно працює, а й дбає про захист своїх працівників, підтримує соціальні проекти на місцях.

Джерело: rivne.media

 

Коментарі   

 
0 # Гість 11.09.2018, 12:08
Так собі новина... З тексту не зрозуміло, у чому змагалися лісники. Довжина маршруту 2,5 км. А конкурсанти бігали по цьому маршруту чи на руках ходили? Чи вирізали 2,5 км лісу на швидкість. Написано, що перемогу здобули найсильніші учасники, то, може, лісники вручну тягнули прицеп з дровами ці 2,5 км?
Що за конкурс був взагалі? Кого вважають кращим і сильнішим лісником? Які вміння навички перевіряють?
Відповісти
 
 
0 # Гість 12.09.2018, 00:26
:-) ну причепи там точно ніхто не тягає. На маршруті у 2,5 км є етапи, де учасники показують рівень фахової підготовки (геодезія, лісові культури, лісівництво, таксація, дендрологія, ботаніка, мисливство,стрі льба). Завдання з цих дисциплін потрібно виконати якомога швидше і якісніше.
Відповісти
 
 
0 # Гість 12.09.2018, 15:56
Дякую за роз'яснення :-)
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 59 гостей на сайті