Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниНа що підуть кошти: Володимиреччина отримала мільйон гривень державної субвенції

На що підуть кошти: Володимиреччина отримала мільйон гривень державної субвенції

( 0 Votes )

Володимирецький район отримав один мільйон гривень в рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Гроші підуть на соціально-економічний розвиток громад.

За рахунок цих коштів в районі проведуть наступні ремонтні роботи:

250 тисяч гривень - Капітальний ремонт покрівлі Озерського ДНЗ в с. Озеро; 140 тисяч гривень - Придбання дитячого майданчика для с. Мульчиці;

140 тисяч гривень - Придбання дитячого майданчика для с. Жовкині;

120 тисяч гривень - Придбання комп’ютерів (облаштування комп’ютерного класу) для Городецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I—IIIступенів-дошкільний навчальний заклад»;

100 тисяч гривень - Придбання дитячого майданчика для с. Бишляк;

100 тисяч гривень - Придбання обладнання для кабінету фізики Володимирецького районного колегіуму;

100 тисяч гривень - Придбання вуличних тренажерів для с. Великі Цепцевичі; 50 тисяч гривень - Придбання мультимедійного обладнання для Володимирецького районного колегіуму.

Джерело: 0362.ua

 

Коментарі   

 
+27 # Гість 04.12.2018, 20:22
мені цікаво....яким чином. і за якими показниками,діл или ці кошти...чого нема в переліку ЛОЗКІВСЬКОЇ селищної ради ,чи голова л..х.
Відповісти
 
 
-16 # Гість 04.12.2018, 22:26
думав щось відписати...Для чого ти мені здався чи здалася. Ніколи мені, ніколи. Новий рік он скоро, сніжок, ялиночки
Відповісти
 
 
-2 # Гість 08.12.2018, 17:16
також, сам собі поставив дизлайк :lol:
Відповісти
 
 
+8 # Гість 07.12.2018, 22:20
я розумію....ДІТИ НАШЕ МАЙБУТНЄ...але- виправте мене якщо я не правий....певно потрібно спрямувати кошти на ремонт мосту . між Лозками та Кошмаками.,та ремонт дороги між ЛОЗКИ -РАФАЛІВКА... бо скоро перевізники припинять свою роботу...,так як ніхто, ніколи , ні з дорогою ні з мостом не робив ,а вони в жахливому стані...ні-випр авлюсь -в не придатному стані...ЦІКАВО почути коментар сільського голови.. ЧИ СЕЛО НЕ Є ПЕРСПЕКТИВНИМ.. ....
Відповісти
 
 
+5 # Гість 07.01.2019, 22:06
А скільки вже тому колегіуму можна давати, що більше шкіл в районі немає, ось в Красносільськом у НВК жодного телевізора в школі.
Відповісти
 
 
-8 # Містер Бін 08.01.2019, 09:45
Причини три:
1. В Красносіллі біля 60 учнів, а в колегіумі біля 1000 дітей.
2. Батьки учнів з Красносілля податків платять мізер, а батьки учнів колегіума багато.
3. Директор колегіума подав заявку на фінансування, а директор Красносільської школи ні. (от і задайте це питання директору Красносільської школи, що він зробив, щоб той телевізор з'явився в школі).
Отже, все просто доктор Ватсон.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 10.01.2019, 19:11
Учні, вчителі,батьки директора не вибирали.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 11.01.2019, 22:54
шановні всі заявки подавали точно не директори шкіл, це кошти державної субвенції... а містер Бін що не розуміє, що не важливо 1000 чи 60 учнів в навчальному закладі всі діти рівні ... і однаково мають право.. просто в нас ділять не справедливо завжди.... Є Яніцький який нібито страшенними муками вибив ці кошти, але павильно ділити пропорційно кількості населення , або однаково по сільських радах, а С/р вже на свій розсуд використовують на ремонти, чи май данчики...
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.01.2019, 14:18
Сільська рада якщо отримає ці кошти то використає собі на заробітну плату,а як розподілялися кошти дерхавноі субвенціі, шановні дописувачі, ви навіть приблизно не знаєте,та й що можна говорити про сільських голів які у район приїздять тільки у базарний день після отримання заробітноі плати, все інше що робиться у районі їх не цікавить.А під лежачий камінь вода не біжить.
Відповісти