Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВійськовий із Володимирецького району потрапив у полон до бойовиків (+відео)

Військовий із Володимирецького району потрапив у полон до бойовиків (+відео)

( 2 Votes )

 

Військовий, якого днями взяли у полон бойовики на Донбасі - з Рівненщини. Окупанти захопили бійця 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

На опублікованому бойовиками відео чоловік - Андрій Качинський із села Берестівка Володимирецького району.

Це підтвердили у 128-й бригаді на власній сторінці у Фейсбук. Там додали, що роблять усе можливе для найшвидшого повернення бійця додому.

Кажуть, до цього процесу залучені міжнародні організації, і запевняють, що близьких військовослужбовця всіляко підтримують.

 


 

Відео опубліковано прес-службою  УНМ ДНР бойовиків

Джерело: РадіоТрек

 

Коментарі   

 
+29 # Містер Бін 04.01.2019, 14:20
В мене питання до нашого керівництва - як, як цього бідного хлопця можна було відправити воювати? Як? У Вас там геть серця не має? Якщо потрібні вояки, то беріть прокурорів, міліціонерів і поліцейських, які хоч зброю в руках тримали.
Відповісти
 
 
+15 # Гіcть 04.01.2019, 19:11
Отак і роблять мєнти із військоматом, їм аби план виконати... :sad: шкода хлопця, але він і в Берестівці спився би... :o треба кардинально щось міняти, а то 3,14зд@ть і пи....ть, наголос різний, сенс той же... :-*
Відповісти
 
 
+28 # Гість 04.01.2019, 15:35
Так,мисля правильна.всіх хто працює та служив у арміі в АТО,а оболтусів що стоять під магазинами та істинних вірян зі справками від пастора не чіпайте,вони бідні та нещасні,краще соціальну допомогу ім підніміть. Зброю в руках тримати можна навчити кожного, було б бажання.Це Вам не баранів лупити і кабнів стрілять,там потрібно талановиту людину до цього діла.
Хлопця шкода звичайно.
Відповісти
 
 
+4 # Містер Бін 04.01.2019, 18:13
Армія - це лице держави, це опора держави, це захист держави. І яка тоді ми держава, якщо такі важливі функції віддаємо "оболтусам з під магазинів"?
Відповісти
 
 
+7 # Гість 04.01.2019, 21:10
"Необолтуси з-під магазинів" давно накивали п*ятами в недосяжну зону. За інших грудьми стають та в армію не пускають.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 04.01.2019, 17:41
Як ви друзі думаєте- чи може це виявитися правдою, що своі били і іздівалися... в кого яка думка...7h
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 05.01.2019, 06:51
Так це відразу й насторожує і є доказом того, що або його примусили це говоритм, або він хворий. Як і те, що своїм коштом добирався до місця служби.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 04.01.2019, 20:05
Знаю особисто цього хлопця, частина з його слів правда, частина аж ніяк не може бути правдою. Сепари навмисно змусили його говорити трохи про себе а трохи про армію, щоб складалося враження що все сказане ним є правдою. Надіюсь Андрій повернеться до дому, до матері, до рідних. Ми з тобою!
Відповісти
 
 
0 # Містер Бін 05.01.2019, 08:44
Ну це зрозуміло - початок і кінець правда. Середина звісно ні.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 05.01.2019, 11:00
до редакції пропозиція: давайте виходити на якісь канали, щоб забрати його звідти додому. Ну жесть просто. Це ж жива, Божа людина. Як я не переношу на дух ці класси, хтось нижче, хтось вище. Усі люди. Твою дивізію, мені соромно за все це. А те, що свої можуть присувати своїх, не виключено. У нас вистачає теж таких.
Відповісти
 
 
+21 # Гіcть 05.01.2019, 16:52
Давайте проаналізуємо спільно:
- хлопець з нашого району, багато хто знає, правда
- бухали в центрі села, менти пов'язали - напівправда, ніхто нікого не в'яже, але методи знайомі, шантаж, повісити чужий злочин на алкаша і залякати могли, навряд чи сам захотів служити
- їхали за свої кошти - правда, це не мобілізовані, а працевлаштувані , а значить до місця роботи (служби) за свій кошт треба добиратися
- про америкосів правда, на полігоні є американські інструктор і нічого для нас дивного, на відміну від раши
- про полювання правда, він і в Берестівці браконьєрствува в, певно після одного з полювань заблудився, замерз і пішов на вогонь, тому й потрапив до сєпарів
- били свої, почки повідбивали, в госпіталі лежав, схоже на правду, бо били за те, що бухав, гроші забрали і мобільний, щоб не міг купити горілки і казали: "будеш пити?", про що він і говорить
- на посту було 4 чоловіки замість 12 і не міняли, правда, нестача в армії велика
- про лікаря, що не дає довідку про те, що мати потребує догляду виходячи із корумпованості медичної галузі правда, без грошей і її не отримати
- перехотів воювати, а чи хотів взагалі?
Сумно і соромно не за хлопця, а за владу, яка за словами класика повинна створити цінності, які хотілося б захищати
Відповісти
 
 
0 # Гість 05.01.2019, 18:58
Щодо останньої фрази: у вас уже є ті цінності, за які вам хотілося б воювати? Хто повинен їх створити? Ви десь стоїте збоку, як сторонній спостерігач? Звичайно, легше язиком молоти ніж мішки тягати.
Відповісти
 
 
-1 # Василь 05.01.2019, 23:45
Ось і завелася пропанадистська машина...
https://www.youtube.com/watch?v=R1izw6yTm0I&feature=share
Відповісти
 
 
-1 # Гість 06.01.2019, 14:07
Пропаганда жесть!!!
Відповісти