Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниЗакон про бурштин прийняли. Тепер за незаконний видобуток – кримінальна відповідальність і тюрма

Закон про бурштин прийняли. Тепер за незаконний видобуток – кримінальна відповідальність і тюрма

( 1 Vote )

Парламент підтримав урядові законопроекти з легалізації видобутку бурштину.В бюджет-2020 очікують великих надходжень

Відповідно до змін, незаконний видобуток бурштину, збут, придбання, зберігання, передача, пересилання, перевезення чи його переробка караються штрафом від 3 тисяч до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Це від 51 до 170 тисяч гривень. Або до 3 років обмеження чи позбавлення волі.

Законопроектом врегульовуються земельні питання доступу до покладів бурштину, забезпечується сувора відповідальність за недотримання вимог рекультивації землі та обов’язок компенсації понесених втрат. Дозволи на видобуток продаватимуться виключно на аукціоні.

Окрім того, закон має на меті залучення у цю галузь інвестицій та нових технологій, зростання рівня життя населення у місці видобування бурштину, забезпечення охорони природи під час видобутку бурштину та рекультивації порушених земель. Законопроект № 2240 по врегулюванню видобутку бурштину ухвалила Верховна Рада, за це рішення проголосували 279 народних депутатів.

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 29.12.2019, 13:49
На першу частину якийсь бідолаха і налетить,друга частина де починається з слів Окрім того,закон має на меті...нагадує рівень мрійників а не реальність.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 544 гостей на сайті