Авторизація

HomeНовиниКриміналКримінальні новини та пригоди в районі

Кримінальні новини та пригоди в районі

( 0 Votes )

 

2 вересня у пенсіонера з Половель вночі з його подвіря невідомі особи шляхом вільного доступу викрали два вулики з бджолами.

Обставини події та сума збитку встановлюються.

 

Завелись паркурщики

2 вересня у селі Стара Рафалівка невідомі особи стрибали з пожежної вишки без страховки, на зауваження не реагували.

 

Вкрали акумулятор

2 вересня у жителя Полиць невідомі особи викрали акумулятор з його трактора. Обставини та збитки встановлюються.

 

Покрали мотоцикли

2 вересня одразу у двох осіб з Більської Волі в лісовому масиві поблизу Білого озера невідомі особи покрали мотоцикли марки Вайпер-150 та Мустанг МТ-200. Один з них був незареєстрований. Шукайте вітру в полі, хлопці!

 

Викинули гору сміття

4 вересня поблизу м. Вараш на території Старорафалівської сільської ради невідомі особи викинули гору сміття з вантажного автомобіля білого кольору та втекли в напрямку міста Вараш.

 

Не дає дочці гроші

4 вересня о до поліції звернулась жителька смт Рафалівка зі скаргою на свого колишнього чоловіка, який злісно ухиляється від сплати аліментів на їхню спільну неповнолітню дочку. Сума заборгованості станом на 31.07.2017 р. становить 41003,75 грн.

 

Недобатько

4 вересня в селі Озеро чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, розбудив дружину і двох малолітніх дітей (9 і 8 років), які вже спали, та вигнав їх босими та роздягненими на вулицю. До всього ще й підпалив одяг дружини.

 

Бурштин, бурштин…

5 вересня до поліції поступило повідомлення, що в лісовому масиві Мульчицького лісництва поблизу Мульчиць працює 60 мотопомп та близько 300 чоловік.

 

То хто господар у селищі?

5 вересня по зверненню депутата районної ради до поліції надійшло повідомлення, що в смт Володимирець на майдані Єдності поблизу ТЦ «Рікос» знаходиться торговий вагончик білого кольору. Як заявлялося, ця точка незаконно здійснює торгівлю. Проводяться перевірки. Селищний голова О. Осмолович пояснив, що представники власника вагончика встановили цю торгову точку для реалізації своєї продукції до Дня селища, 28 серпня. Як і всі інші підприємці, вони мали наступного дня поїхати звідти, однак працюють і досі. Хоча торгівля на території площі Єдності заборонена.

 

Краде городину в сестри

5 вересня жителька Вараша звернулась до поліції зі скаргою на свого брата, бо той на її земельній ділянці в селі Більська Воля систематично краде овочі.

 

Вл.інф.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 29 гостей на сайті