Авторизація

HomeНовиниКриміналСільський голова попався на хабарі (+фото)

Сільський голова попався на хабарі (+фото)

( 8 Votes )

          На Володимиреччині поліція затримала сільського голову на хабарі у понад тисячу доларів США

Посадовець вимагав від підприємця неправомірну вигоду за невжиття заходів, віднесених до його компетенції та не перешкоджання у здійсненні підприємницької діяльності.

Оперативниками управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції було задокументовано протиправну діяльність сільського голови.

На підставі зібраних матеріалів слідчим управлінням поліції в Рівненській області було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вчора, 21 листопада, оперативники управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції, слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області затримали голову сільради під час отримання ним другої частини неправомірної вигоди. Під час огляду місця події вилучено грошові кошти, одержані у якості хабара.

 

На даний час вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та затримання його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Джерело: ГУНП в Рівненській області

 

Коментарі   

 
-41 # Гість 22.11.2018, 13:04
Просто знущання якесь з цих сільських голів. Не дали цим людям зарплати, заборонили їм займатись іншою оплачуваною діяльністю, щей цапами відбувайлами їх зробили, повісивши на них усіх собак. Тих, хто бере мільярдні хабарі роблять національними героями, а на таких, хто намагається хоч якось звести кінці з кінцями показники роблять. набридла вже ця система. Коли бочки незаконно димлять, то так можна, а то хто їм противиться - в тюрму.
Відповісти
 
 
+48 # semenostryi 22.11.2018, 15:29
Вух! Розберемо цей коментар.
«Просто знущання якесь з цих сільських голів» – Хто їх змушував іти на вибори? Чи вони не знали, що воно все отак? То нащо такий голова, який дупля не ріже в існуючій системі? А люди нащо такого обирали? У будь якому випадку або голова знав, куди іде, або люди знали, кого обирали.
«Не дали цим людям зарплати» – Ну, як на мене, голова працює на громаду і, відповідно, громаді його утримувати, ні? Чи усім можна вдаватись до корупції, якщо незадоволений своїм матеріальним становищем? А якщо не всім, то кому саме можна? Розпишіть, хочу знати куди лижі гострити.
«Заборонили їм займатись іншою оплачуваною діяльністю» – Нехай книжки пише, тепер уже є про що.
«цапами відбувайлами їх зробили, повісивши на них усіх собак» – То яка різниця між цапом-корупціон ером і звичайним хабарником? Ваші слова наштовхують на думку, що перші мають преференції перед законом. Упс, ми ж намагаємось (а чи справді?) будувати правову державу! Що? Ви не чули такого терміну?
«хто бере мільярдні хабарі роблять національними героями» – Мені також не подобаються штучно створені національні герої. Але певен, списки героїв у різних людей будуть різнитись. Державна політика з героїзації =/= моє розуміння героїчного. Одним словом не треба вестись на іноді безглузду держпропаганду. Окрім того презумпція невинуватості. Не чули? Як і про правову державу?
«а на таких, хто намагається хоч якось звести кінці з кінцями показники роблять» – То ви назвете конкретно, кому дозволено зводити кінці з кінцями? Чи це виключно сільські голови?
«набридла вже ця система» – І не тільки вам. Але ж ми самі її творимо, якщо розібратись.
«Коли бочки незаконно димлять, то так можна, а то хто їм противиться - в тюрму» – То он хто той таємничий підприємець? Ну так тоді й голова противиться не до кінця, а лише до отримання певної винагороди. Якась суперечлива логіка, ні? Так-то бочки ці давно прикрити треба, якщо ми будуємо правову державу. Ви вже подивились термін?
Відповісти
 
 
+53 # Гіcть 22.11.2018, 15:13
Коли бочки незаконно димлять, то на гарячу лінію звонять, а не бакси вимагають, щоб далі диміли :-)

п.с. завжди можна скласти повноваження, якщо так крепко знущаються...
Відповісти
 
 
-10 # Гість 23.11.2018, 18:33
без рішення суду ніхто не може бути визнаний злочонцем. Почекаємо.
Відповісти
 
 
-11 # Гість 23.11.2018, 18:38
давайте почекаємо рішення суду
Відповісти
 
 
+42 # Гість 22.11.2018, 20:10
Так от вигнати із цих голів ніяк не можна, зараза так там погано "Не дали цим людям зарплати" от біда а вони всерівно туди прутця :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Гіcть 22.11.2018, 20:12
Біда українців в тому, що коротка в нас память. Скажіть, як можна голосувати за тих, хто обіцяв і не виконав, ствержував що буде "манна небеса" і стверджує по цей час?

Як можна бути таким зацикленими, заангажованими, кінець-кінцем продажними, щоб за гнилих пару сотень гривень до слюнобризгів агітувати за брехливого кандидата? Скажете немає брехливих? Скажу - так, таких небагато! Але є ті, що вже обманювали, а є - інші.

Я ні за кого не агітую, але щиро вірю, що нашим вибором буде кандидат, що не заплямований продажною владою всіх часів незалежності! Вибір, як завжди, за нами...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 23.11.2018, 16:49
посміятися, покритикувати чи може поплакати. Чи просто сісти і помолитись через цей увесь дурдом. Кому потрібні ті прокляті, нечесні гроші, вони що, щастя принесуть. Для чого це все. Той хто брав, той хто закладав і той хто затримував, могли б попередити це все, по-нормальному, якби людьми були
Відповісти
 
 
-2 # Гість 25.11.2018, 19:04
А де доведено що він брав у руки той хабар??? Чи можливо система підкинула ті гроші йому через те, що не давав добро розмістити ті прокляті людьми бочки в себе в селі!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.11.2018, 23:19
А де, по твоєму, це має бути доведено?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 30.11.2018, 10:33
В суді має бути доведено! Як і будь-яке інше звинувачення з боку правоохоронної системи!!!
Відповісти
 
 
+14 # Гість 28.11.2018, 23:17
Бочки незаконно диміли поки голова не взяв 1000 баксів. Після цього відразу все стало законно. Ви краще запитайте в жителів тої сільради по скільки довелось платити тому бідному голові за отримання дозволів на приватизацію своєї землі. І це вони ж його вибирали...
Відповісти
 
 
+12 # Гість 30.11.2018, 10:35
А навіщо нам запитувати тих жителів села якщо ви все знаєте, і можете нам тут всю правду розказати!!! Напишіть пошвидше, не тяніть кота за яй....хвоста!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 05.12.2018, 14:52
1000 баксів,як дрібно...
Кажуть у Володимирці за підвльчик у центрі селища беруть п"ять штук зелених.
ХАБАРНИКА У ВІДСТАВКУ,І ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТ І!
Відповісти