Авторизація

HomeНовиниОфіційноКавуни на ринках Володимирця та Кузнецовська – безпечні

Кавуни на ринках Володимирця та Кузнецовська – безпечні

( 2 Votes )

Лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Володимирецької лікарні ветмедицини постійно проводять перевірки на ринках району та міста Кузнецовська. Ветеринарно-санітарному контролю обов’язково підлягає вся рослинна продукція, як свіжа, так і консервована. Продукція, яка не відповідає ветеринарно-санітарним вимогам (в тому числі має завищений вміст нітратів), не допускається в продаж.

У нас якість рослинної продукції, яка реалізується на ринках, контролюють дві лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи – у Володимирці та місті Кузнецовську.

Почався сезон бахчевих культур (кавунів, динь). Відповідно до ДСТУ 4948-2008 УСЯ РОСЛИННА ПРОДУКЦІЯ на ринках досліджується на вміст нітратів.

 З 1 липня 2014 року ветсанекспертиз провели 124 дослідження на ринках Володимирця та 246 досліджень – на ринках Кузнецовська. Як показали перевірки, вміст нітратів у динях (норма 90 мг/кг) і кавунах (60 мг/кг) не перевищує допустимих показників, отже, їх можна безпечно вживати.

Перевірки триватимуть і далі. Однак задля власної безпеки при покупці рослинної продукції на ринках вимагайте у продавців експертний висновок місцевої лабораторії, в якому вказано вміст нітратів та інших шкідливих для здоров’я речовин.

 

 

Олена КОВАЛЬЧУК,

лікар-ветсанексперт. 

 

Коментарі   

 
0 # xosяin 22.08.2014, 16:37
Безпечні, тільки не смачні (більшість). Та й, кажуть, їх уже навчилися обробляти такою гадістю, що нітрати старе радянське обладнання геть не показує...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 227 гостей на сайті