HomeНовиниОфіційноТриває операція “Новорічна ялинка”

Триває операція “Новорічна ялинка”

( 0 Votes )


Ялинка – традиційна окраса новорічних свят. Однак масова вирубка зелених красунь призвела до необхідності посилення їх охорони, особливо перед святами.

Саме тому щороку у передноворічний період державна екологічна інспекція Рівненської області проводить операцію “Новорічна ялинка”. Метою акції є посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень.

 Акція триватиме з 1 по 31 грудня поточного року.

До реалізації заходів з попередження порушень природоохоронного законодавства при заготівлі новорічних ялинок залучено також представників органів внутрішніх справ, державної лісової охорони. Особлива увага під час проведення операції буде звертатись на перевірки ділянок цінних хвойних порід, лісових масивів, які примикають до населених пунктів, автодоріг, залізниць, місць реалізації хвойних красунь, а також територій та об’єктів природо-заповідного фонду.  

Відповідно до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна рубка дерев тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі  85-170 грн. на громадян і відповідно на посадових осіб  119-204 грн. Крім цього, відшкодовується заподіяна шкода за кожну зрубану ялинку діаметром у корі біля шийки кореня 10 см і менше в розмірі 197,49 грн, 10,1-14 см – 347,95 грн, 14,1-18 см – 893,38 гривень.


 

 Анатолій Скібчик,

держінспектор з охорони навколишнього природного середовища

у Рівненській області 


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити