Авторизація

HomeНовиниОфіційноНоворічна казка: Модниці, або Аватарка для Кікімори

Новорічна казка: Модниці, або Аватарка для Кікімори

( 107 Votes )

Сучасні технології несуться дуже швидко, вони заполонили не тільки наш світ, але й казковий. Ви думаєте, що Дід Мороз не сидить у Твіттері, а Снігурочка не фотографується на аватарку? Значить, ви помиляєтесь.

Не за горами високими, не за полями високими, а у Володимирецькому лісі, де часто ступає людська нога, відбувались чарівні пригоди… ні, відбувались чарівні переписки в соціальних мережах. Кожен із казкових героїв має при собі IPhone 5 або нетбук. Давно всі облишили чвари і тихо-мирно спілкуються у віртуальних мережах.

 Одного передноворічного дня сиділа в «Вконтакті» Кікімора, і настрій вона мала не з найкращих. А причина цьому – відсутність її аватарки на сайті (кікімора ж!). Усі закордонні подруги Кікімори (як от Білосніжка, наприклад) давно уже мали в соцмережах цілі альбоми новорічних фото, а вона досі ні! От і сиділа, думку гадала, як їй влаштувати новорічну фотосесію (хіба ж дарма купила Nikon D7000 18-105!).

«Напасть якась, – мурмотіла сама до себе. – Написати кому, чи що... Хм, певно напишу Бабі Язі. Вона теж не красуня, може, хоч порадою поможе» – і заторохтіла клавіатурою по Скайпу. Яга погодилась допомогти, бо й сама мала таку халепу. Вирішили зустрітися не в чаті, а в «реалі» (що останнім часом рідко траплялося). Через годину разом із ступою до хатини Кікімори приземлилась Баба Яга, уся «при параді», але принесла з собою багато снігу.

– Ну, вирішуй: з ким будемо фотографуватись? Я і IPhone 5 купила, – Яга похвалилась чорним телефоном, який вартував не одне чарівне зілля.

– Було б непогано знайти Діда Мороза, тепер модне фото з ним.

– А де ми його знайдемо?

– Ти, що впала? чи не чула? У мене IPhone 5. А в ньому є GPS, розумієш? Заводимо в Гугль «Дід Мороз» – і ось результат. Поверніться на північ від себе і пройдіть 5 метрів… Що?!

Спантеличені, вони повернулись, пройшли 5 метрів і зустріли… Домовика Кузю.

– От халепа, який Гугль китайський… Ні, Кікіморо, я не збираюсь з ним фотографуватись! Він же Домовик, нас засміють!

– Ти думаєш, що домовики не модні?

– А хіба модні?

– Подивись Твіттер, наші блоги всі читають…

Чуючи таку мову, Домовик зітхнув, сів за пеньок і вдав, наче образився.

– А може все-таки, Ягусю, давай зробимо пару фото з Кузею, дивись, який він симпатичний.

Після недовгих умовлянь Кузя залюбки фотографувався з ними на телефон і на фотоапарат. А потім Домовик вирішив повідати відьмам лісовим страшну таємницю.

– Послухайте, мене розумного Кузьму. Я знаю, що ви хочете мати фото разом з Дідом Морозом, але є одна перешкода.

– Яка? Яка?

– Розумієте, зараз наш Дідусь вельми зайнятий, і фото з ним дуже дорогі останнім часом. Мода на корупцію у казковому світі теж зростає. Я б допоміг…

– Ти думаєш, що ми занадто провінційні для Діда Мороза? – перебила його Кікімора, люто відставила руки в боки і небезпечно нахилилася над маленьким домовиком. Той від погляду зелених очей відьми став ще менший.

– Ні-ні, що ви, мої любесенькі! Та це для Діда Мороза честь з такими красунями фото сесію зробити! Та вам хоч зараз на обкладинку лісового «Плейбоя», дівчата! Ідіть хутчіше, вас без черги приймуть, – зрозумівши, що на відьмах особливо не заробиш комісійних, домовик подався у глибину лісу шукати собі легших прибутків.

Кікімора і Баба Яга залишились самі посеред галявини.

– А, може, був правий Кузьма? – тихенько засумнівалася Яга.

– Ну, Яго, не кисни, ми свого завжди добивались, чи не так? – намагалась підняти настрій і собі, і своїй подрузі Кікімора.

Модниці, щоб не бути лісовою «лімітою» (понаїхали тут), вирішують знайти Діда Мороза і таки сфотографуватися з ним. Звісно, живе він не на Північному полюсі, але у глибині чарівного лісу, аж під Білорусію. Дорога туди не з легких, хоча деякі й бували в нього в гостях.

А тим часом у хатині Діда Мороза йшла підготовка до Нового року.

– Снігурочко, я надіюсь, що цього разу ти нічого не забудеш? – з посмішкою запитав Дід Мороз.

– Ні, Дідусю, все взяла.

– Ну, значить можемо іти?

– Звісно, Дідусю.

Взявши на плече свого велетенського мішка з подарунками для дітей, Дід Мороз із Снігурочкою вийшли з хатини. Аж раптом заблимали фотоспалахи, і якісь страшкуваті постаті полізли обніматися до головних героїв Нового року. Звичайно, вони звикли, що до їхніх осіб прикута увага, але коли до тебе туляться з обіймами болотні «селебріті», будь хто злякається.

– Почекайте, ви хто? Чого вам потрібно? Ні, я не віддам свої подарунки, відчепіться! – почав вириватись з чиїхось рук Дід Мороз, не розуміючи, що від нього хочуть.

Це, звісно, були знайомі нам Кікімора і Баба Яга.

– Ой, Діду, нащо нам твій мішок і подарунки, ти краще сфотографуйся з нами! – відпустивши Мороза, сказала Яга.

І Снігурочка, і Дід Мороз оторопіли.

– Різне бувало, але щоб серед ночі фото на пам'ять…

– То що, сфотографуємось? Ну, на аватарку, ну будь-ласка!..

– Дідусю, давай сфотографуємось, з Кікіморою і Бабою Ягою у нас ще фоток немає. Оце буде тренд нового 2013 року в соцмережах: фото з відомими поліськими відьмами! Санта-Клаус лікті від заздрощів кусатиме, – уявивши рейтинги від такої фотосесії, Снігурка аж очі від захвату примружила, і почала підправляти макіяж.

– А скільки це нам коштуватиме? – згадуючи слова Домовика, обережненько запитала Кікімора.

– Яке дорого? Сьогодні ж Новорічна Ніч! – поблажливо відказав Дід Мороз.

Зробивши фото, наші модниці одразу завантажили їх у соціальні мережі. Отримавши багато лайків і коментарів, відьми були дуже щасливі. Адже відвідуваність їхніх сторінок різко зросла. Вони стали модними на усіх вечірках і тусовках. А корпоративи з нашими знайомими казковими персонажами стали найбільш популярними та високооплачуваними, їх навіть в Лапландію по Інтернету замовляли. Особливою популярністю користувалися фото з Кікіморою на Різдво і Бабою Ягою на Старий Новий рік.

Словом, трендові аватарки у соціальних мережах в сучасної людини, яка себе поважає, – це обов’язкова річ.

А ми бажаємо, щоб і ваші мрії збулися в Новому Році!


 

Катерина САРНИЦЬКА.


 

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 10.12.2014, 07:43
:D
Відповісти
 
 
+1 # Гість 30.11.2015, 22:24
Чому не копіюється??? :oops: :sad: :sad:
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 01.12.2015, 18:27
зареєструйтеся на сайті і тоді зможете копіювати.
Відповісти
 
 
+1 # Maruna Borodina 09.12.2015, 22:14
Дякую
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 02.12.2015, 11:01
А є ще одна хитрість. Тиснете на клавіатурі клавішу Ctrl і оддночасно з нею натискаєте десь там зверху в правій стороні клавішу Scm. (Ctrl +Scm) Вийде зображення всього екрану.(збереже тися картинка.) Зображення вкинете в ворд документ, лишнє обріжете, залишивши тільки текст. Але текст вже не редагуватимете.
Відповісти
 
 
+2 # xosяin 02.12.2015, 16:08
Це називається селфі :) :lol:
Відповісти
 
 
+5 # xosяin 02.12.2015, 16:18
Ой, кажись, не туди комент втулив :oops: . Зараз Веселий Кіт Вася мявкати почне :o
А де все відбувалося, питаєте? Хіба не знаєте, що все видатне, що було в нашій історії, відбувалося на наших піщано-торфяних широтах? І Олька Іскоростень спалила -- у нас, і Антландита насправді -- це зоряна обсерваторія наших пращурів у Криму (Крим, [ЦЕНЗУРА], все дно наш!), і Велесову Книгу, що описує 20 тисяч років історії нашої праслов'янської держави, теж писали на землях дервлян і волинян, тобто у нас на Поліссі! І Відьми та Кікімори наші теж найкращі (залежмить од долі алкохолю на рило), а в Білому озері взагалі риби світяться!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 02.12.2015, 17:21
І зовсім не почну "мявкати".Але з усім що Ви тут накоментували я не погоджуюся. Повторюю - з УСІМ.Велесова Книга це талановита підробка,в Білому озері риба не світиться,Олька Іскоростень та Атлантида це міф.Відьом та Кікімор у нас звичайно вистачає,але і вони не найкращі.Все інше неправда.
З повагою до Вас, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S. Я думаю Ви мене зрозуміли.
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 02.12.2015, 18:21
Баба Яга протів! :P
Відповісти
 
 
+2 # Гість 03.12.2015, 10:18
І чому то це Ви так протів?
З повагою до Вас, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ. :-)
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 03.12.2015, 11:41
Так, для загального розвитку, будете в Рівному по справах спілки, зайдіть: http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=64341
Відповісти
 
 
+8 # Гість 02.12.2015, 09:44
Хм...Досить цікаво.А де насправді ця пригода відбулася? :-)
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Доброго дня всім авторам коментарних шедеврів.З Вашого дозволу я також приєднуюся до Вас.Дякую що деколи згадували про мене.Всіх друзів прошу відгукнутися.
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 02.12.2015, 10:51
Вітаннячко!!! З появою тебе на рідних поліських піщано-торфяних широтах!
Відповісти
 
 
+5 # Lorik 02.12.2015, 13:08
Йой,які люди! які люди! а я без макіяжу святкового, а так, простенький офісний))))і не в маленькому чорному платтячку,а в джинсах і короваю немає)))))що ж робити , куди бігти???? А раптом сьогодні запросить мій друг Веселий Кіт Вася на каву і що???Привіт, давній друже Коте Васю! як життя - буття? скоро ялинку в центрі встановлять, знову будем набивати стрілку? і знову розминемся???
Відповісти
 
 
+5 # Гість 02.12.2015, 14:28
Радий що відгукнулися Lorik та Siegfried. Оце справжні друзі,радий,дуж е радий Вам обом.Lorik нікуди не біжи і ніякого макіяжу не потрібно, ми ж свої. :-) Жди SMS сьогодні,якщо номер твій мої друзі із Володимирця віднайдуть. Siegfried,піщан о-торфяні широти,це що, натяк на моє місце проживання?У нас ще й озеро є на яке я сьогодні ходив.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Lorik,можеш мене називати просто - КІТ ВАСЯ.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 03.12.2015, 17:48
Печалька :cry: , що не можна копіювати :sad: , а реєструваться неохота :-?
Відповісти
 
 
0 # Anna88 20.11.2017, 22:46
развод,зарегест рировалась,а всеравно не копирует!
Відповісти
 
 
0 # viktoriakalyuk 30.11.2017, 20:41
Я зареєструвалась ,але не копіює текст!?
Відповісти
 
 
0 # Гість 30.11.2017, 21:55
:D
Відповісти
 
 
-1 # Kolyan_Moskalenko1995 03.12.2017, 20:02
[ЦЕНЗУРА]отрон!
Зареєструвався, але нічого не копіює!
Відповісти
 
 
0 # Гість 04.12.2017, 17:47
Так за два роки сайт так нашпигали заборонами, що аж не хочеться щось писати. А взагалі сьогодні щоб скопіювати достатньо вимкнути джаваскрипт і всьо буде ок.

А взагалі питання до модера/редактор а/Скібчика (необхідне підкрисліть): Може ну її вже ту заборону. Всеодно ж тепер на сайті в основному лише анонси публікуються, то чого боятись - сама цінна інформація більше тут не публікується, а кому потрібно, той і газету передрукує.
Відповісти
 
 
-3 # Сергій СКІБЧИК 04.12.2017, 22:40
Приймається. Обмеження будем знімати, все одно бажаючі вміють обійти і зробити перерепост (як той же 34300.нет). Завтра обсудимо
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 04.12.2017, 18:55
Не вмієш. А я без проблем скопіював і в текстовий документ переніс. Для експерименту.
Ех, ти, хакер! :P
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 04.12.2017, 22:41
Спробуйте зараз?
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 05.12.2017, 20:06
Сучасні технології несуться дуже швидко, вони заполонили не тільки наш світ, але й казковий. Ви думаєте, що Дід Мороз не сидить у Твіттері, а Снігурочка не фотографується на аватарку? Значить, ви помиляєтесь.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 05.12.2017, 20:08
Це я скопіював і вставив. Не передруковував.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 82 гостей на сайті