Авторизація

HomeНовиниОфіційноВідкрита відповідь голови РДА Володимира Хоружого на депутатське звернення Володимира Савоніка (+ скан) ОНОВЛЕНО!

Відкрита відповідь голови РДА Володимира Хоружого на депутатське звернення Володимира Савоніка (+ скан) ОНОВЛЕНО!

( 0 Votes )

 

До райдержадміністрації надійшло депутатське звернення Володимира Савоніка, у якому йдеться про порушення управлінням соцзахисту Володимирецької РДА 10-денного терміну при прийнятті рішення про призначення державної соціальної допомоги та про бездіяльність райдержадміністрації.

Цитую: «Я переконаний, що таку ситуацію можна доволі просто вирішити…, однак нашій РДА легше відписатись…, ніж вирішити проблему, а це створює додаткову абсолютно непотрібну соціальну напругу серед частини населення. Однак головне – це хамське нерозуміння та цинічна бездіяльність з боку голови Володимирецької РДА та відповідних районних управлінь соціального захисту та освіти і науки. Тут не бажають перейматися проблемами людей і тим більше дають непрофесійні відписки на депутатські звернення».

 

Спробуємо розібратись у ситуації, що склалася.

Справді, у ст. 4 ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» зазначено: «Рішення про призначення державної соціальної допомоги чи про відмову в її наданні приймається місцевою державною адміністрацією протягом десяти календарних днів і наступного після його прийняття дня надсилається уповноваженому представнику малозабезпеченої сім'ї».

У цій же статті нижче читаємо: «Порядок призначення та виплати державної соціальної допомоги (250-2003-п) встановлюється Кабінетом Міністрів України». Тож управлінню соціального захисту населення, аби виконати умови вищезгаданого Закону, потрібно звернутися до положень відповідної постанови Кабміну – «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» від 24 лютого 2003 р. N 250, яку і розглянемо детальніше.

У п. 5 зазначеної постанови зазначено: «На кожного отримувача соціальної допомоги орган соціального захисту населення формує особову справу, де зберігаються документи, необхідні для призначення соціальної допомоги, а також розрахунки її розміру».

Далі по тексту у п. 14 читаємо: «Розмір соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї. Середньомісячний сукупний дохід сім'ї визначається згідно з Методикою обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги (z0112-02), що затверджується Мінсоцполітики, Мінекономрозвитку, Мінфіном, Держстатом, МОНмолодьспортом».

За положеннями згаданої Методики, обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги відбувається скрупульозно з урахуванням усіх наявних статей доходу (перелік обширний, тому не подаватимемо його тут).

Для правильного обчислення даних, наявних у джерелах, які містять інформацію про доходи громадян, в управлінні соцзахисту повинні бути створені необхідні технічні умови.

Оскільки управління соціального захисту населення при Володимирецькій РДА не має таких ресурсів, наразі у Володимирецькому районі, як і в інших районах області, призначення та нарахування всіх видів державних допомог проводиться централізовано. Тобто, всі особові справи передаються до Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат м. Рівне та після обробки повертаються назад. Власне, така процедура унеможливлює виконання пункту ЗУ про відповідь у 10-денний термін.

Райдержадміністрації дане проблемне питання відоме, вживаються заходи, спрямовані на ефективне її вирішення. Зокрема, протокольним дорученням від 01.08.2016 голови райдержадміністрації зобов’язано всіх керівників структурних підрозділів державних підприємств, установ та організації сприяти в оперативній доставці та поверненні особових справ до Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у м. Рівне.

Управлінням соціального захисту Володимирецької РДА неодноразово піднімалось питання про децентралізацію призначення державних соціальних допомог з відповідними розрахунками потреби в коштах перед Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації і Володимирецькою районною радою. Зокрема, листом Управління соціального захисту №1220/01-08 від 25.07.2016 року було проінформовано про існуючу проблему Володимирецьку районну раду, однак відповідь не надійшла – дане проблемне питання на жодному із засідань районної ради не озвучувалось, будь-яких предметних пропозицій на адресу РДА чи управління соціального захисту не надходило.

Проблема не нова, існує з початку 2000 років, тож керівники РДА кількох попередніх каденцій були ознайомлені з таким же питанням, проте кардинально вирішити її не змогли.

Посадові особи Володимирецької райдержадміністрації та її структурних підрозділів у своїй роботі керуються Конституцією України, Законами України та іншими підзаконними нормативно-правовими актами та дотримуються етики поведінки державних службовців.

Вважаю висловлювання заступника голови районної ради Савоніка В.В. про «хамське нерозуміння» та «цинічну бездіяльність» безпідставними та такими, що підривають авторитет органів державної влади, оскільки не відповідають дійсності.

Володимир Хоружий, голова райдержадміністрації.

 

Довідково. Упродовж 2016 року управлінням соціального захисту населення Володимирецької райдержадміністрації від жителів Володимирецького району було прийнято 14501 заяву та документ для надання усіх видів соціальної допомоги. За призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям звернулося 5369 сімей, з них 2146 сімей, які потребують розгляду та рішення районної комісії із контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог та субсидій. Згідно Положення про комісію із контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог та субсидій, затвердженого розпорядженням голови Володимирецької райдержадміністрації №114 від 23.04.2015 року, комісія засідає по мірі необхідності, але не рідше одного разу на місяць. Так, упродовж зазначеного періоду відбулося 36 засідань комісії, на яких було прийнято 1056 рішень про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 1090 рішень про відмову у її наданні.

 

Коментарі   

 
-23 # Гість 14.02.2017, 12:36
То як щодо термінів визначених Законом? Бо наче і засідаєте, і Конституції не порушили, і в 10 днів вкластись не можете :P .
Відповісти
 
 
+56 # Гість 14.02.2017, 12:38
Черговий раз продемонструвал и перед громадськістю району "співпрацю" райдержадмініст рації та районної ради. Жах!!! А "майстру" депутатських звернень треба подарувати довідник з української мови. А також хай вивчить назви установ та організацій району - "управління освіти і науки"
Відповісти
 
 
+38 # Гість 14.02.2017, 13:04
А хто замовник озвученого депутатського запиту?
Відповісти
 
 
+46 # Гіcть 14.02.2017, 21:24
Кажуть відомий "АТОшник" і багатодітний батько Михайло Хмарук замовив, по сумісництву ще й кум Савоніка..
Відповісти
 
 
-30 # Гість 16.02.2017, 13:12
Кажуть де? В РДА? Я знаю, що з усним питанням звернулись жителі Рафалівки, один з яких не побоявся оформити звернення письмово. Тепер цікаво буде чи призначать йому допомогу за таку сміливість виступити проти "великих начальників", що на простих людей зверхньо дивляться і плюють на всіх, хто без хабаря на прийом йде
Відповісти
 
 
-14 # Гість 14.02.2017, 19:34
Такої бюрократичної волокити при вирішенні цих питань не то що давно не було,а просто за економіку треба думати.Тоді не треба займатись було майстерністю красномовства.г оворим-балакаєм тренируємось в красномовстві а законодавство в нас тоже бездоганне??рез ультат подивіться статистику особливо по дітях.!
Відповісти
 
 
+33 # Поліщук 14.02.2017, 20:46
ОСОРОМИ ЛИСЬ!!!!
Відповісти
 
 
+48 # Гіcть 14.02.2017, 21:49
Володя нафіга ти це писав, сам же був у тій шкурі, то чого не рішив?
Відповісти
 
 
+26 # Гість 14.02.2017, 21:03
Яке відношення до соціальної допомоги має управліня освіти?
Відповісти
 
 
-32 # Гість 14.02.2017, 23:06
Ще б Володимир Володимирович депутатский запит по субсидіях! Мені розглядали 3 міс. замість 10 днів. Виконавча влада для того і є щоб виконувати закони а не думи думати. ВР прийняла закон будьте добрі виконувати. А не коли Розенко виступає груди на собі рве що все так добре все всі за всіх зроблять. А в реальності ф у ф л о все........ Терпець у людей вже скоро урветься....
Відповісти
 
 
+31 # Прес-центр РДА 15.02.2017, 10:44
Просимо надати інформацію про випадок затримки у прийнятті рішення по наданню субсидії на електронну адресу чи повідомленням у соціальну мережу Фейсбук https://www.facebook.com/VolodRDA із зазначенням ПІБ заявника, контактного номеру телефону та дати звернення. За отриманими даними буде проведене службове розслідування.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 15.02.2017, 12:32
А толку!..... Щоб когось меньших знайшли і показово наказали...!? Проблема в системі!!!!!
Відповісти
 
 
-21 # Гіcть 15.02.2017, 01:03
Цікаво що ст.49 ЗУ "Про місцеве самоврядування" надає право депутату "звернутися до голови місцевої державної адміністрації з питань, віднесених до відання ради." Чого Савонік звертається до голови регіональної адміністрації? Краще вже до генерального прокурора, ну на крайняк до президента.
Відповісти
 
 
-24 # Гість 15.02.2017, 12:58
До Презедента точно треба звертатись..... ...
Відповісти
 
 
-12 # Гість 16.02.2017, 09:29
Офіційний коментар Хоружого як на мене просто виправдання за ніфіга не робіння. Є закон - виконуйте. Не можете - йдіть у відставку. На Ваше місце прийдуть ті хто не буде бульки у ванні одним місцем пускати та губу ображено крутити, стрілки на інших переводити, а буде виконувати закон. Чому я повинен платити за харчування моїх дітей, якщо я малозабезпечени й? Шама про це знає і каже почекайте 3 місяці. Сакова про це знає, але каже, що від Шами бумаги нема тому заплатіть за цих 3 місяці, а в мене троє дітей - це більш як по 1тис./грн в місяць. То де їх заробити? Чи може Хоружий мені позичить? Бо він кажуть заробляє 13тис.грн/міс. ЗА ЩО?
Відповісти
 
 
+53 # Гіcть 16.02.2017, 20:31
Тобі добре. Ти хоча б получиш соціальну за 6 місяці 40-50 тис.грн. А ЗА ЩО????
А всім людям без соціальної як жити????
Відповісти
 
 
0 # Гість 20.02.2017, 09:04
Ви помилились я не з тих, хто "дуже віруючий" на "собраніє" бусам новеньким їздить, я з тих, що в ямі мусять сидіти в мороз бо інакше діти голодними ляжуть спати
Відповісти
 
 
-11 # Гість 16.02.2017, 10:12
Вистачить уже на Рівне все валити, у нас що влади виконавчої немає? Які обов'язки і повноваження Хоружого? Бо якби їм усе це Ваше скавуління передати то Вам би швидко один орган вузлом зав'язали б. Я звертався до них і мені відповіли, що у них затримки по жодному району і по жодній справі крім Володимирецьког о нема, бо інші по два рази в тиждень справи возять, а наші раз в місяць, бо в Хоружого все чогось не вистачає: то працівника, то грошей на відрядження, а насправді певне все ж поваги до людей йому би повчитись та перестати піаритись на чужих проблемах
Відповісти
 
 
-41 # Гіcть 16.02.2017, 20:34
Савонік кращий голова РДА за останні 10 років! Ні 15 років!!!
Відповісти
 
 
-24 # Гість 17.02.2017, 09:23
Це лише він сам так себе може оцінити!!!
Відповісти
 
 
-30 # Гіcть 16.02.2017, 23:04
Савонік пише, що 3 місяці не нараховують, а Рижий , що "по закінченню поточного місяця". Хто обманює?
Відповісти
 
 
-28 # Гість 17.02.2017, 12:36
А я зрозумів, що по закінченню поточного місяця з Рівного отримують якусь електоронну базу даних, а лише потім(неясно коли, через місяць чи рік???) є можливою видача довідки уповноваженому представнику
Відповісти
 
 
-22 # Гість 17.02.2017, 10:23
Доброго дня!Звертаюсь до усіх, хто отримує соціальну допомогу малозабезпечени м родинам: ДОВІДКУ ПРО ОТРИМАННЯ ВІДПОВІДНОГО СТАТУСУ МОЖНА ОТРИМАТИ У 10-ДЕННИЙ ТЕРМІН,відповід но до діючого законодавства.М оя родина звернулась 16 січня в управління соцзахисту з відповідною заявою для поновлення статусу (у січні закінчилась пільга) і вже 30 січня сумлінниими працівниками собезу (велика їм подяка) зазначена довідка була подана у навчальний заклад, який відвідують мої першачки, для підтвердження можливості безкоштовного харчування (про що сказано в одному з рішень районної ради).Цьому передувало звичайне звернення однієї з малозабезпечени х родин смт Рафалівка, які звернулись до мене, як знайомого і як представника малозабезпечено ї родини.Ці люди ще у вересні минулого року подали документи в собез, а довідку отримали аж у грудні. Борг за оплату харчування у школі набіг чималий. 15 грудня 2016 року відповідна заява була подана у Володимирецьку РДА. (Далі- буде. Михайло Хмарук)
Відповісти
 
 
-15 # Гість 17.02.2017, 10:52
Одночасно будо подане звернення і до заступника ради В.Савоніка,який як депутатське звернення направив його В.Хоружому. Через місяць від РДА прийшла формальна відписка про те, як довго робиться довідка і що у всьому винен Центр у м.Рівне(все як у статті голови РДА В.Хоружого).Про наявний чи відсутній борг - ні слова. Тобто конкретну проблему людей - платити чи не платити? ніхто не думав вирішувати. Те ж саме отримав і В.Савонік.Далі 17 січня було моє звернення в Рівненську ОДА про проблему багатьох малозабезпечени х сімей району, коли люди платять не зайві для себе гроші, бо від них вимагають у школі.І навіть якщо у довідці написано, що статус надано, на приклад, з вересня по січень, а видали довідку сімї аж в грудні(бо довго обробляються документи у Рівному), все рівно - плати, бо дійсна у школі з моменту надходження.Хіб а не абсурд?Але це - вказівка відповідальних працівників упр освіти...Історі я триває.Чекаю відповіді з РОДА.А людям далі дають платіжки по школах..Далі-бу де.М.Хмарук
Відповісти
 
 
-27 # Гість 17.02.2017, 12:32
в Савоніка 2 механічні помилки знайшли - "молодці". А самі, що пишуть? В першому реченні - цитую "До райдержадмініст рації надійшло ... звернення ...Савоніка", а дивлюсь сканкопію нижче, а там адресат - Рівненська ОДА і пан Муляренко, то на який вибачте фрукт тут "офіційний коментар Хоружого"??? Я так розумію на іншому скані Рижий усе прокоментував від РДА і Савоніку цікаво, що скаже Муляренко чи відправить нарешті Володимира Івановича метлайфи продавати, бо керувати в нього зовсім не получається
Відповісти
 
 
-27 # Гість 17.02.2017, 18:14
Йому тільки метлайфи і продавати!!!
Відповісти
 
 
+28 # Гіcть 17.02.2017, 22:40
Ні(ЦЕНЗУРА)а собі 5 місце в області по рейтингу! В Савоніка було стабільно 18. Може він назад хоче і так старається Муляренку скарги катає?
Відповісти
 
 
0 # Гість 20.02.2017, 09:13
Кому той рейтинг хліба купив чи бронежилет передав? Вийдіть на вулицю подивіться на людей та послухайте як вони живуть чи то пак виживають/існую ть. Усі від пенсіонера до працівника копійки до купи складають. Тільки неясно за що керівникам зарплати захмарні платять, що в Києві, що тут. Але на Київ усе валити найпростіше, а тут потрібно соціальні програми приймати, співпрацювати з усіма, щоб резонансні справи вирішувати, а вся РДА натомість строчить коментарі. Як ВАМ?
Відповісти
 
 
-30 # Поліщук 17.02.2017, 21:17
:eek:
Відповісти
 
 
+26 # Гість 17.02.2017, 22:12
Як не соромно так писати? Хто і що кому носив? Працівники управління не заслуговують таких образ, це люди які так важко щодня працюють для інших, чесно і віддано.Технічн і проблеми є але ми їх вирішимо, запевняю.( Н.Шама)
Відповісти
 
 
+34 # Siegfried 18.02.2017, 10:14
На стількох працівників СТІІІІЛЬКИ справ!!! А на чому працюють? - на розвалюхах раритетних. А за яку зарплатню? Не зарплата, а получка. І ми ще щось хочемо вимагати від цих "мурашечок"?
Хотілося б вірити, що пані Шама Н. може щось вирішити і справді вирішить. Та чи багацько від неї залежить? А можливо залежить ще більше, ніж ми думаємо?
Бог Вам в поміч і чистої совісті в серці та розумі.
Відповісти
 
 
-5 # Гість 21.02.2017, 23:20
Так важко працють, що годинами вас доводиться чекати, Ви то там, то Ви тут???, ми вже не раз пересвідчились, .. але то таке... Напишіть пані Наталіє як відбувається процес призначення соціальної допомоги і на підставі чого відбувається надати чи відмовити? Чому одним постійно відмовити, іншим навпаки....скіл ьки разів ви виїжали на місця до родин, які претендують на соціальну з попередженням і без попередження...
Можливо місцеві соцпрацівнички не діляться з верхами все можливо..

Може Ви й справді такі працьовитиі, як пишете, але в районі є й інші установи, і люди теж там працють не покладаючи рук....
Відповісти
 
 
+16 # Гіcть 17.02.2017, 22:40
Я чув що Володя брав 10%. То зараз 5% це ще можна терпіти.
Відповісти
 
 
+29 # Гість 17.02.2017, 23:34
Як не соромно наклеп писати! Хто і що кому "носив"?
Працівники управління працюють чесно і віддано щодня для людей, для кожного з Вас. Щодня приймають громадян, оформляють справи по різних видах допомоги та пільг, направляють на лікування та оздоровлення в санаторії і центри, забезпечують технічними засобами реабілітації, надають консультації... саме так, виконують свої обов’язки. Проблеми , зокрема щодо довідок, є і ми їх вирішимо.
Це чесні і порядні люди.
Н.Шама
Відповісти
 
 
+26 # Гіcть 18.02.2017, 10:21
Не приймайте думку окремої людини (навіть і посадовця) як думку всіх людей. Кожна людина судить інших по собі. По IP адресах видно, що цей "словесний понос" виходить від однієї людини (зверніть увагу на "технічні" помилки в коментарях як і в зверненні).
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.02.2017, 22:56
Як не соромно наклеп писати! Хто і що кому "носив"? Працівники управління трудяться чесно і віддано щодня для людей, для кожного з Вас.

Н.Шама
Відповісти
 
 
-20 # Гість 18.02.2017, 08:40
Де зникла друга частина мого коментаря?Увече рі ще була...
Відповісти
 
 
+17 # Гіcть 18.02.2017, 16:04
Часто говорить: хто не знає історію, той не має майбутнього.
Якось 3 роки назад згадаймо як Савонік був головою:

Повторне звернення до Савоніка:
# SoloUkraine 13.05.2014, 09:36
Володимире, я за три дні таку і не дочекалась відповіді...чи можливо у Вас якийсь кастинг людей з якими Ви хочете чи не хочете спілкуватись... Люди чекають пояснень...Спро стовувати не вийде в мене є фото з мотоестафети які підтвердять мої слова.

Не бажання відповідати на сайті polissya.net
-12 # Володимир 13.05.2014, 22:45
Шановна Валентина і шановне соло. Спілкуватись буду на прйомі громадян заходьте коли зручно поговоримо, зясуємо проблему, можливо навіть спільно знайдемо шляхи її подолання. Хочу в очі дивитись співрозмовнику

І відповідь для нього:
# SoloUkraine 14.05.2014, 12:28
Володимире, які очі.Ви за цей час досі не з'ясували проблеми,досі не бачите ,що коїться в районі???Не справляєтесь просіть "руку допомоги" людей, висловлюйте свої ідеї,що ви маєте робити і повірте не байдужих людей дуже багато.Свої очі відкрийте і подивіться до чого цей світ котиться...на спілкування і довгі пошуки подолання проблем нема часу...
# Гість 14.05.2014, 09:01
Володя ти пишеш з помилками (це раз), "шляхів подолання, з"ясування проблем" не має чого шукати, для грамотних тут і так все ясно (це два), про "буду на прийомі" не сміши (це три) ти вже обіцяв на цьому ж сайті зустріч 4 травня в БК - де вона?
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 18.02.2017, 16:02
.
Відповісти
 
 
+17 # Гіcть 18.02.2017, 16:33
І ще одне невеличке розслідування:

Ось коментар до статті:
Голова Володимирецької РДА – Володимир Савонік (+відео)Середа, 23 квітня 2014, 14:27

# Хмара 25.04.2014, 15:57 (про Савоніка)
Думаю не потягне. Досвіду - "0". Ситуація в районі складна. Потрібен професіонал!


і вже інший до статті:
Відкрита відповідь голови РДА Володимира Хоружого на депутатське звернення Володимира Савоніка

# Гість 17.02.2017, 09:52
Одночасно будо подане звернення і до заступника ради В.Савоніка,... Далі-буде.М.Хма рук

Висновок:
Дописувачі Хмара і Михайло Хмарук один й той самий дописувач, тому, що двічі писав із однієї IP адреси: 78.111.ххх.ххх.

Якщо у "непрофесіонала " Володі досвіду "0", то для чого він Хмаруку?
Відповісти
 
 
-18 # Гість 19.02.2017, 00:42
Крайній коментар, зовсім не коректний,до Хмари не маю ніякого відношення,25.0 4.2014 жодного коментаря на Поліссянет не давав. Більше того, як координатор Володимирецької громадської організації Майдан, я підтримав висунення В.Савоніка на посаду голови РДА. М.Хмарук
Відповісти
 
 
+8 # Гіcть 19.02.2017, 21:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Не смішіть мої підкови" (С) Конь Юлій

25.04.2014 Хмара - ІР 78.111.187.208
17.02.2017 Хмарук - ІР 78.111.189.209

https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=78.111.189.209#resultsAnchor

inetnum: 78.111.184.0 - 78.111.191.255
netname: INTERTELECOM
descr: Intertelecom Ltd(PDSN)
country: UA
admin-c: EG935-RIPE
tech-c: STS81-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-routes: INTERTELECOM-MNT
created: 2008-01-28T11:27:28Z
last-modified: 2008-01-28T11:27:28Z
source: RIPE
Відповісти
 
 
-10 # Гість 19.02.2017, 16:01
Де мій коментар про Хмару? Хмарук
Відповісти
 
 
-6 # Гість 19.02.2017, 22:42
Маячня, INTERTELECOM в мене з листопада 2015 року. Хмарук
Відповісти
 
 
+10 # Гіcть 20.02.2017, 09:09
Не-ви-но-ва-та- я я! Інтернет сам до мене пристав! :lol:

Треба менше пити...
Відповісти
 
 
+3 # Гіcть 24.03.2017, 19:44
:lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+5 # Гіcть 25.03.2017, 21:48
Так званий "учасник АТО" Хмарук доводить у суді, що війни на сході немає
http://www.ccu.gov.ua/sites/default/files/18-3610_yspravlen.pdf
щоб розірвали контракт. Що так? Не дають бухати у війську?
Відповісти