Авторизація

HomeНовиниОфіційноУ Володимирецькому парку вандали пошкодили огорожу

У Володимирецькому парку вандали пошкодили огорожу

( 0 Votes )

У понеділок 28 жовтня працівник селищної ради виявив пошкоджену огорожу на парковці у парку. Хто це зробив – поки невідомо. Є лише сліди від автомобільних шин.

Навпроти центрального входу до володимирецького стадіону «Янтар» є сучасний паркувальний майданчик. Віднедавна це ще й культурний простір, де проводяться святкування та концерти.

Цей майданчик страждає не вперше від вандалів-хуліганів. Рік тому невідомі розбили ліхтарі та розкурочили електромережі до них. При відновленні ліхтарі зняли зовсім, а цегляні стовпчики накрили бетонними ковпаками.

Детальніше на Володимирець.Сity.

 

Коментарі   

 
+7 # Гість 30.10.2019, 13:20
Янтарна [ЦЕНЗУРА]та! Давно пора встановити відеокамери!
Відповісти
 
 
+4 # Гість 30.10.2019, 19:21
Я вже один раз писав, що це точно робота учнів ПТУ. Це підлітки, які відірвались від свого середовища, прийшли в нове, міське, яке їм чуже і вороже. Вони так компенсують свій дискомфорт. Це явище зветься маргіналізацією особи. Воно поширене у всьому світі. Як кажуть, від своїх відбився. до чужих не прибився.
З ними треба проводити виховну роботу, за злочини карати, а за об*єктами треба дивитися, а не пускати на самоплив.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 31.10.2019, 08:47
О, шановний, повідомте нас (чожете тут в коментарях) коли Вми збираєтесь проводити виховну роботу з учнями ПТУ, я також хочу прийти Вас послухати, адже, читаючи Ваш коментар я зрозумів що у Вас є певна стратегія недопущення вчинення правопорушень?
Чи Вам аби язика "почесати"?
Відповісти
 
 
-1 # Гість 31.10.2019, 11:52
Ви з тих самих? Дуже "розумне" у вас запитання.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.10.2019, 14:51
І звідки така впевненість, що це учні ВПУ? Та ще й глибоке пізнання психології сільського і міського середовища? Маєте факти - викладайте!
Відповісти
 
 
0 # Гість 31.10.2019, 21:04
Працюйте над собою, багато чого пізнаєте. Я добре знайомий з подібною ситуацією.
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.11.2019, 09:32
Психологу , ти не розум!эшся в д!тях. Я ,сам навчався в цьому заклад!,да ! не т!льки.Також бував ! на сход! Укра!ни,! на п!вдн!,д!йшов висновку-що сам! невихован!,зухв ал!,аморальн!,в певнен! своэю безнаказан!стю юнаки - трапляються в Володимирц!.
Відповісти
 
 
+21 # Гість 31.10.2019, 11:29
Не шукайте виправдань для бидла! Воно розуміє тільки силу. Нема покарання = нема висновків. Допоки мєнти будуть прохлаждатись по кавярнях і "брити" бабки, замість того щоб щось робити, діла не буде! Допоки люди (і селищна рада в тому числі) будуть забирати заяви замість того щоб доводити діло до кінця нічого не зміниться...
Відповісти
 
 
+4 # Гість 04.11.2019, 20:45
якщо когось і найдуть то відкупляться. це показала ситуація з пірсом. така в нас влада. якби той хто понівечив пірс поніс покарання можливо цього й не було. не потрібно було меру забирати заяву, потрібно було покарати винуватця, а не спускати все на тормозах як завжди робить наша влада.
Відповісти