HomeНовиниОфіційноЗаступник голови облдержадміністрації з робочим візитом на Володимиреччині

Заступник голови облдержадміністрації з робочим візитом на Володимиреччині

( 0 Votes )

28 липня заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко з робочим візитом відвідав Володимиреччину. 

В приміщенні райдержадміністрації відбулась нарада, на якій обговорили стан виконання доручень, отриманих районним керівництвом близько двох тижнів тому під час візиту голови облдержадміністрації Віталія Коваля.

Більшість доручень стосувалась боротьби з нелегальним підприємництвом – незаконним видобутком бурштину та піску, збутом підакцизних товарів, нелегальною деревообробкою та заготівлею деревини. Тому на нараду були запрошені представники прокуратури, поліції, лісових господарств, органів місцевого самоврядування, а також спеціалісти райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів міністерств.

Голова Володимирецької РДА Анатолій Рижий доповів, що уже вдалось зробити та пояснив мовою цифр загальну позитивну динаміку останніх місяців. Його слова підтвердили правоохоронці та лісівники – масових правопорушень сьогодні не фіксується. Видобуток бурштину вдалося зупинити. Нелегальні АЗС перестали працювати на території району. Випалюванням деревного вугілля підприємці займаються лише легально. Все ще трапляються поодинокі рубки лісу, проте лісівникам вдається фіксувати та запобігати правопорушенням, розповіли керівники Володимирецького та Рафалівського лісових господарств Валентин Аврамишин та Максим Гура. Щодо видобутку піску, то сьогодні йде процес узаконення кар’єру на території Половлівської сільради.

Крім того, на нараді обговорили реалізацію ініційованого облдержадміністрацією аудиту земель, перш за все придатних для аграрного виробництва. Такий аудит дозволить місцевим громадам здавати виявлені землі в оренду фермерам, а значить допоможе наповнити бюджет.

Окремо Ігор Тимошенко зупинився на питанні підключення кількох районних шкіл до високошвидкісного інтернету. Це школи в селах Озерці, Балаховичі, Малі Телковичі та Біле. Сьогодні, як доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Ошурко, ведуться перемовини з провайдерами. До 1 вересня школи мають отримати інтернет швидкістю не менше 30 Мbit/сек.

Опісля наради Ігор Тимошенко відвідав будівельний майданчик Володимирецької амбулаторії. Її будівництво планують завершити до 20 серпня. Основну масу робіт уже зроблено. Нині там завершують монтувати плитку, встановлювати освітлення, фарбувати стіни, встановлювати двері, тощо.

Володимирецька РДА

 

У вас недостатньо прав для коментування.