Авторизація

HomeНовиниОфіційноВидобуток бурштину буде легалізовано?

Видобуток бурштину буде легалізовано?

( 1 Vote )

Необхідність законодавчого врегулювання видобутку бурштину - таке додаткове питання запропонували включити до порядку денного сесії обласної ради члени постійної комісії з економічних питань та комунальної власності, засідання якої відбулось вчора, 5 червня.

                Засідання постійної комісії відбулось під головуванням Йосипа Гаврищака та за участі керуючого справами виконавчого апарату Миколи Яцюка.

                Загалом депутати розглянули понад 40 питань порядку денного. Всі проекти рішень, що виносяться на розгляд пленарного засідання сесії облради постійна комісія погодила. Окрім того, депутати розглянули низку профільних питань, які стосуються надання дозволу на списання матеріальних цінностей, що є спільною власністю територіальних громад області та обліковуються на балансі обласних комунальних закладів. Таким чином надано дозволи на списання малоцінних та швидкозношуваних предметів та обладнання.

                Також депутати заслухали інформацію директора комунального підприємства «Рівнепаливо» Зіновія Іванціва про діяльність підприємства.

                А насамкінець засідання депутат облради Петро Вакуліч порушив питання несанкціонованого видобутку бурштину у поліських районах області. Він зазначив, що площа земель, порушених внаслідок несанкціонованого видобутку, різко зростає. За даними інвентаризації порушено понад 156 га земель, з них у Володимирецькому районі майже 60 га, у Сарненському – 57 га, Дубровицькому – 35 га, Рокитнівському – 5 га. Робота правоохоронних органів у даному напрямку неефективна. На ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Український бурштиновий світ», яка відбулась у м.Рівне 19-20 жовтня 2011 р., було запропоноване перевірене на практиці позитивне вирішення проблеми видобутку бурштину у Польщі. Пропозиція депутата полягає в тому, що суб’єкт господарювання на конкурсній основі здобуває право на видобуток бурштину, вносить грошову банківську заставу для проведення рекультивації пошкодженої земельної ділянки відповідно до затвердженого проекту.

                Після обговорення депутати погодились із пропозицією Петра Вакуліча. Враховуючи, що вирішення цього питання перебуває поза межами компетенції обласної ради, вирішили просити голову облради включити його до порядку денного сесійного засідання облради та звернутись до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання проблеми видобутку бурштину на родовищах, які не мають промислового значення, а також реалізації, зберігання, перевезення та обробки бурштину на території України.

 

Триває засідання сесії Рівненської облради
 

 

Джерело: http://www.oblrada.rv.ua

 

Коментарі   

 
+17 # Guest 07.06.2013, 09:03
А видобуток бурштину давно легалізовано, 400 у.о. в день і можеш мити навіть на центральній площі :lol: . а про 60 га навіть людині мало обізнаній з видубутком бурштину відомо що цю цифру треба множити мінімум на 5.
Відповісти
 
 
+13 # Guest 07.06.2013, 11:27
Правильно чоловік написав, що все давно легалізовано!! Повз нашу хату кожен ранок їде цілий караван машин з помпами (і це практично головна вулиця селища). На що дивиться міліція і влада? Чинуші не задумуються про майбутні покоління (головне збити кеш). Треба ж відробляти гроші заплачені за посади.
Відповісти
 
 
+4 # Guest 07.06.2013, 21:57
Я не зрозумів, а де ВКВ, чому не жується ця ну дуже цікаве тема? Памятаєте візит "шефа" в район (всьо: все ответят за пилорами і бурштин), а віз і далі там.....
Висновок: пройшло два роки, а монголо-татрськ е іго і далі хазяює і скоро людям не буде де садити картоплю і в лісі (сосонок скоро небуде і не тільки)таж картина.
Відповісти
 
 
+1 # Guest 09.06.2013, 12:13
Більше 70-и переглядів і знаєте чому така пасивність населення на коментарі, бо половина народу в районі живе за рахунок видобутку бурштину (хати побудували, машини купили, дітей повивчали). Клас, зато наступні поколіня після вас будуть гризти пустелю......
бот влади вкв не спи
Відповісти
 
 
-3 # Guest 09.06.2013, 13:17
Любі моі друзі,прошу Вас, звертатися до мене тільки "Веселий Кіт Вася",це дуже важливо і можете добавляти "шановний" або "не шановний". або ін.Тоді і комент буде непоганий.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Є цікава думка.Пожуємо.. . :P
Відповісти
 
 
+1 # Guest 10.06.2013, 08:20
Із цього всього я зрозумів,що вже є достойна людина яка виграє конкурс по розробці бурштину в район, але біда, що закону ще немає.Нічого закон буде.А ви селяни не хвилюйтеся,земл я буде ваша.З повагою до всіх. Веселий Кіт Вася.P.S.А якщо серйозно. то і в районі потрібно провести нараду та зобов'язати на даній нараді правоохоронні органи працювати ефективніше по виявленню копачів бурштину,а в кінці кварталу , на підведенні підсумків, самих активних копачів бурштину нагороджувати перехідною почесною грамотою.Dсе це вже давно пора активніше очолити, а не вдавати що Ви з ним боретеся.
Відповісти
 
 
-4 # Guest 10.06.2013, 08:28
Може тобі щей гроші за коментарі платити, жуй їх сам.
Відповісти
 
 
-3 # Guest 10.06.2013, 10:28
Сам ти жуй!З повагою до всіх Веселий Кіт васяP.S.Ви запізнилися, уже платять і непогано.
Відповісти
 
 
+4 # Administrator 10.06.2013, 10:35
Шановні відвідувачі!
Ми дякуємо за Ваші коментарі, але є прохання висловлюватися коректно, не провокувати і не переходити на особистості.

Дякуємо за розуміння!
Відповісти
 
 
+1 # Guest 10.06.2013, 13:05
Начальника-а!Он а первий началь!З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася. :P
Відповісти
 
 
+4 # Guest 10.06.2013, 18:08
Складається враження що ВКВ платять ті ж хто цей янтар кришує (...видалено модератором...) , бо ж бачите як він майстерно намагається згладити хвилю народного обурення в резонансних темах! Поря йому я...ця на колодку!!!
Відповісти
 
 
-2 # Guest 11.06.2013, 10:43
Любий друже!Ти мені нагадуєш Лягушку-жабу.То ти квакаєш зі свого болота як лягушка,то тебе жаба давить що комусь платять за щось.Будь спокійним. Поки що не платть,але це діло часу,заплатять сповна.І що це в тебе за методи вести дискусію методом залякування та насилля,мабуть запас слів закінчився.З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася.P.S.Дякую що ти оцінив мою майстерність,ал е мені з тобою не цікаво.Бувай здоровий, та й іншим не хворіти.
Відповісти
 
 
+2 # Administrator 11.06.2013, 11:03
НАПОЛЕГЛИВО ПРОШУ!!!
Шановні відвідувачі, будьте чемними в спілкуванні, не провокуйте і не ображайте співрозмовників .

Інакше будемо змушені вмикати жорсткішу модерацію коментарів.

Дякуємо за розуміння!
Відповісти
 
 
-2 # Guest 11.06.2013, 12:35
Правильно!Шанов ний пане Адміністратор, прошу Вас, зробіть йому те,що він погрожував зробити мені.Хай знає наших!З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Модера цію йому!Сокиру я при нагоді передам.
Відповісти
 
 
+2 # Guest 11.06.2013, 17:50
Як!? Всі свої сім "срібляників" пустиш на сокиру? Фу працівний!
Відповісти