HomeНовиниУ ВарашіЗатриманих у масовій бійці в Кузнецовську відпустили

Затриманих у масовій бійці в Кузнецовську відпустили

( 0 Votes )

Затримані після бійки в "Маєтку" 24 мешканці села Воронки поки що проходять у справі як "очевидці". Після затримання у них відібрали пояснення та відпустили додому.

Про це розповів журналісту сайту 34400 заступник начальника - начальник слідчого відділу Кузнецовського відділу поліції Олександр Сергійович Долюк:

"Кримінальне провадження у цій справі відкрито за попередньою правовою кваліфікацією частини 4 статті 296 Кримінального кодексу України. Оскільки у бійці було дуже багато учасників, спершу будемо встановлювати роль у події кожного із них та визначати, хто що робив: хто стояв і дивився, а хто стріляв".

Також Олександр Сергійович розповів, що наразі вже встановлено, що знайдені на місці події гільзи від травматичної зброї належать одному із мешканців села Воронки та зазначив, що власник пошкодженого автомобіля "Lexus" звернувся в межах даного провадження із заявою про пошкодження його майна (суму завданого воронківцю збитку поки що не встановлено). 

Вже після розмови стало відомо, що станом на сьогоднішній день декількома потерпілими кузнецовцями таки написано заяви до поліції. У самому ж Кузнецовську й досі зберігається досить таки напружена ситуація, мешканці обурено обговорюють вчорашні події, а на виїздах з міста "Муніципальною Вартою" тимчасово встановлено блок-пости.

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.