Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіУ Вараші на сесії знову билися (+відео, скани)

У Вараші на сесії знову билися (+відео, скани)

( 1 Vote )

Сесію міськради у місті рівненських атомників 27 грудня блокували активісти. З Рівного у Вараш приїхав Роман Коваль, координатор Рівненського Штабу Національного Руху "ДІЯ" і колишній лідер "Правого Сектору".

Депутати і міський голова Сергій Анощенко безрезультатно з'ясовували стосунки. Народні обранці довго сперечались про легітимність зняття Анощенка та закликали один одного сісти за стіл перемовин.

Мовчазні чоловіки в камуфляжі спостерігали за цим зі сторони. 21 позачергова сесія міської ради все ж відкрилася, попри те, що її намагалися зірвати хулігани в камуфляжах. В залі вони почали бійку; під час гімну кричали "Ганьба!", потім почали розтягувати депутатів. Один з депутатів отримав удар ногою в голову, до нього викликали швидку і забрали в травматологію, де виявили … зламаний палець на руці.

Було оголошено перерву. Під час неї секретаря Ірину Шумру, яка працювала з документами, та кількох депутатів ті ж невідомі облили зеленкою. Постраждалі натомість викликали поліцію.

Ось як прокоментував ситуацію на своїй сторінці у facebook події у Вараській міській раді Дмитро Сільман, голова обласного руху «Народний контроль»: «Спостерігаючи за останніми подіями даного органу місцевого самоврядування, до формування складу якого ми, як політична сила, мали відношення, на жаль, вимушений констатувати, що ситуація остаточно заходить в глухий кут. Жонглювання нормативними актами, неадекватна поведінка місцевих, і не лише, дійових осіб, не робить честі нікому. На це вже просто огидно дивитись.

Звертаюся до депутатів ради, в яких лишилося хоч трохи здорового глузду: складайте мандати, не ганьбіть ні міста, ні себе! Ситуацію необхідно розрядити. Бо далі жодну сесію без правоохоронців провести не зможете. Як мінімум».

Після тривалої перерви та спілкування з правоохоронцями роботу сесії таки відновили; до вечора усі питання порядку денного без особливих ексцесів було розглянуто та прийнято відповідні рішення.

Ось як про це пише депутат від «Сили людей» Сергій Денега у Фейсбуці: «Вараш. 21-ша позачергова сесія міської ради відбулася. Розглянуто 4 питання.

Перше – звернення до Верховної Ради України з проханням позачергових виборів міського голови міста Вараш.

 Друге – зміни до бюджету 2017 (гроші на освіту).

Третє та четверте – перехід депутатів в інші постійні комісії.

Голосували поіменно, але без планшетів (хулігани відключили систему).
Поліція на цей раз спрацювала чітко, проводила поверхневий огляд всіх (і мене також), надала можливість безпечно провести сесію. Попри крики екс-меровських прибічників гімн України пролунав, отже сесія закрита
».

Попри те, що мера у Вараші регулярно усувають від влади, його коаліція розвалилася, а сесії тепер проходять під скандальні увертюри від людей у камуфляжах, все ж міське самоврядування має працювати, аби місто нормально жило і функціонувало. Будуть вибори нового мера чи затягнуться судові тяганини на роки – покаже вже наступний рік.

Найкращим способом врегулювати політичну ситуацію, яка склалася у місті, може стати об’єднання громад і вибори в ОТГ по новому принципу та з новими обличчями. Втім, не факт, що цей сценарій буде дієвим на 100 відсотків. Бо, схоже, у Вараші усе ще люблять наступати на старі граблі…

 

(Вл. інф.).

Відео varash.info

 

 

Коментарі   

 
+1 # Гість 12.01.2018, 12:07
цікаво, який інтелект у тих, хто в першу чергу вимахує кулаками :-* Дивлячись на них зі сторони, смішно, як їхній мозок не мислить, а діють інстинкти :o

"Инсти́нкт — совокупность врождённых тенденций и стремлений, выражающихся в форме сложного автоматического поведения. В узком смысле, совокупность сложных наследственно обусловленных актов поведения, характерных для особей данного вида при определённых условиях. Инстинкты составляют основу поведения животных"
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 65 гостей на сайті